18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


W blogu który znajduje się pod linkiem BLOG
autorka mówi o polskich obozach zagłady, pokazuje polskiego orła obok swastyki, oraz ogólnie wypisuje samą prawdę historyczną.

jeżeli ktoś nie zna angielskiego polecam włączyć Google Translatora

Myślę że użytkownicy wiedzą co z tym zrobić
Zgłoś
Avatar
matoga 2012-06-07, 2:18
styd mi za to, nienawistni polacy, że jesteśmy tej samej narodowości.
Zgłoś
Avatar
raziel331 2012-06-07, 2:19
haha oto co suka napisała 3 godziny temu:

"All Polish Jew-haters GET OFF my fan page. I know you like to deny that you helped the Nazis murder 3 million Polish Jews after centuries of pogroms you committed against them. But lie about it somewhere else. I am deleting you. If you cannot comment on the topic of the post and refrain from anti-Semitic, violent, depraved sexual comments, YOU. ARE. NOT. WELCOME. HERE. This ain't Auschwitz . . . or even the Warsaw Ghetto. Go away."
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-06-07, 2:21
@Defect

Polacy strzelali również do Polaków, sprzedających się Niemcom, więc nie pierdol o "nienawiści ówczesnych Polaków do Żydów". I w ogóle jak zamierzasz być tak kurewsko politycznie poprawny, to lepiej zmień stronę.
Zgłoś
Avatar
inad 2012-06-07, 2:21
A szczerze ? gdyby nie kurwa hITLER to bysmy zyli w zydowskim kraju. bo te kurwy byly wszedzie i tak by zostalo.
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2012-06-07, 2:26 1
Było.
W nieco innej, bo nie demotywatorowej formie, ale było
sadistic.pl/polskie-obozy-zaglady-vt120136.htm

Btw:
"wkurwiłem się! ... zróbmy co trzeba!" "za te słowa, ta dziwka powinna ponieść karę!"
O kurwa, internetowa napinka poziom expert!
Zgłoś
Avatar
wesolmat 2012-06-07, 2:29
Niby ignorantami i cymbałami przejmowac sie nie powinno ale o swoje dobre imię dbać powinniśmy. Tym bardziej, że ta publikuje w poczytnych periodykach. Internet widać jest dobrym narzędziem do walki z szerzeniem ciemnoty. Dobra akcja.
Zgłoś
Avatar
jeloo 2012-06-07, 2:36
Jeśli mamy zrobić co trzeba, to zapraszam na facebookowy event "Tango down: www.debbieschlussel.com".
Każdy kto ma podstawową umiejętność obsługi internetu jest mile widziany.
Zgłoś
Avatar
Biszkopt 2012-06-07, 2:45 1
Ale kurwa zenada ludzie...
"Uuu, napisala cos na polakow! zbanujemy jej konto na fejsie! haha to ja pokarzemy!"

Zgłoś
Avatar
d................s 2012-06-07, 3:12
@ Ja-ah-qu-ub-el

Napisałeś całkiem długiego posta, a wydaje się, że nie napisałeś właściwie NIC.

Przecież ty nie podałeś nawet jednego konkretu na potwierdzenie którejkolwiek z twych tez! Tak właśnie prowadziło się dyskusje w twej znienawidzonej "bolszewii": "Zachód jest zły, bo jest imperialistyczny!".

Lepiej już milczeć, niż mówić samemu nie wiedząc co. W pierwszym przypadku można byłoby jeszcze nazwać cię człowiekiem, w drugim - tylko gadającym ptakiem, który nie jest w stanie posilić się na analizowanie posłyszanego wcześniej truizmu.
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-06-07, 3:14 1
Zbanujmy jej konto na fejsie, przestanie istnieć
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-06-07, 3:17 1
@ bravoteampolska

Przecież ani jedna kropla gazu nie została póki co wydobyta...

Koncesje na szukanie złóż, to nie są koncesje na wydobycie...

Dobrze, że dorzuciłeś przynajmniej na koniec: "takie jest moje zdanie". Ludzką rzeczą jest się mylić (ta twoja historia z WTC... Tak nieprawdopodobna, dziwna i po prostu bez sensu, że aż podziw bierze nad ludzką inwencją [zamach dla zysków?! W jaki sposób mogliby ci żydzi zarobić na nim?!])
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2012-06-07, 3:20 1
Kamizyo napisał/a:



Czesem lepiej nic nie pisać, jak się jest idiotą.



Nie nazywałbyś nikogo idiotą, gdybyś doszedł naprawdę głęboko, daleko głębiej niż podręcznik do klasy trzeciej gimnazjum i dowiedział się, że w gruncie rzeczy ten przeklęty naród umiejętnie wywołał wojnę (żydzi z zachodu, żydzi ze wschodu), zrobił z siebie kozła ofiarnego (mimo, iż Polaków w wojnie zginęło znacznie więcej, niż tego przeklętego narodu), a później podzielił między siebie wpływy w europie, by w następstwie złączyć się ze swoimi przeklętymi braćmi (elyty) w hameryce (kolejne przeklęte zło).

Celem jest kontrola wpływów na całym świecie, poprzez utworzenie banku centralnego, sterowanego przez kogo? Tak, najpewniej Rumunów.

Daleko nie trzeba patrzeć. Co się dzieje ze strefą Euro, z gospodarką hameryki, sztucznie wywołane kryzysy przez przeklętych obłudników, sztucznie "rozwiązane". Wszystko na naszych oczach, wszystko legalnie.

Z resztą... Co teraz odpierdala Izrael w tandemie z USA, to ja pierdole. Zło, syf, gnów. Bidulki jebane, naprawdę. Najbardziej cwane skurwielstwo historii nowożytnej.

I kurwa, niestety, uda im się.

Więc, proszę, nie pierdol, bo wytłukłbym również.
Zgłoś
Avatar
Zwierzaczek121 2012-06-07, 3:24
dionizodoros napisał/a:

@ bravoteampolska

Przecież ani jedna kropla gazu nie została póki co wydobyta...

Koncesje na szukanie złóż, to nie są koncesje na wydobycie...

Dobrze, że dorzuciłeś przynajmniej na koniec: "takie jest moje zdanie". Ludzką rzeczą jest się mylić (ta twoja historia z WTC... Tak nieprawdopodobna, dziwna i po prostu bez sensu, że aż podziw bierze nad ludzką inwencją [zamach dla zysków?! W jaki sposób mogliby ci żydzi zarobić na nim?!])



Pozornie wojna daje bardzo duże pole do zarobku przecież USA jest największym producentem broni i handlarzem nia.Zniszczenia tez musi ktoś odbudować a to kolejne wielkie kontrakty trzeba szkolić wojsko opłacać wszystkich dookoła transport wiec mi tu nie pitol ze wojna nie przynosi zarobków dla żydków.
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-06-07, 3:40
@ Defect

Wreszcie ktoś kto wydaje się, że wie o czym mówi. Tylko wydawało mi się, że byli żydzi którzy donosić mieli armii ZSRR, nie nazistom. Mieli się podobno z nimi układać za 20% poziom antysemityzmu w ówczesnej Polsce.

Ja wierze, że nie ma przyczyny bez skutku. Po cóż żydzi mieliby zdradzać kogokolwiek dla nazistów? Ci przecież nie odpłacali się im wdzięcznie... (sami niektórzy z was uważają, że INTERESOWNOŚĆ to cecha narodowa żydów. Mnie się zdaje natomiast, że jest to cech wszystkich ludzi)

@ Zwierzaczek121

Zgodnie z logiką:
Żydzi zaplanowali zamach (który - jak wiadomo - musiałby kosztować sporo) żeby zarobić na sprzedaży broni (sprzedali sami sobie broń by zaatakować cel?), więc zniszczyli swoją własność (a zdaje się, że nieruchomości WTC nie były najtańsze...) i dzięki temu mogli przelobbować swój projekt nowej wieży, na którym mieli zarobić i zarazem sami mieli zapłacić za niego.
(Pentagon też został zaatakowany - i z tego wyciągnąłem wniosek, że twoi wyśnieni żydzi współpracowali z rządem usa)

Moim zdaniem wyszli na minus.
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2012-06-07, 3:45
@dionizodoros

Żartujesz, prawda?

Tak, żartujesz, właśnie przeczytałem, że pentagon też został zaatakowany
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie