18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


W blogu który znajduje się pod linkiem BLOG
autorka mówi o polskich obozach zagłady, pokazuje polskiego orła obok swastyki, oraz ogólnie wypisuje samą prawdę historyczną.

jeżeli ktoś nie zna angielskiego polecam włączyć Google Translatora

Myślę że użytkownicy wiedzą co z tym zrobić
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-06-07, 1:20 5
Defect napisał/a:

Bo to prawda że Polacy zabijali żydów.


I tak i nie. Pośrednio może tak, niektórzy, pisząc donosy na temat miejsca ukrywania się żyda. Ale tego nie było wcale tak wiele.
Żydzi podczas II Wojny Światowej też święci nie byli. Nie mam pewności, jak zachowaliby się ci spod okupacji niemieckiej, ale ci spod okupacji radzieckiej to niejednokrotnie byli tacy konfidenci, że brakowało słów. Donosili sowietom, dlatego od czasu do czasu zdarzały się akcje odwetowe.

Ta kurwa zwyczajnie bredzi. Obozy śmierci były niemieckie i były też ruskie, ale o nich się zwyczajnie niewiele mówi.

Cytat:

Jestem dumny z mojego Narodu!


Można sobie z żydów żartować, sam lubię o nich dowcipy, ale jakoś antysemitą nie jestem, a jeżeli ty właśnie powiedziałeś taki dowcip, to wybacz, Strasburger nawet by się zorientował, jak bardzo żenujący on jest.
Rozumiem nienawiść ludzi do żydów, bo to w większości są cwaniaki. Ci ze stanów, to zwyczajne kurwy. Roszczą sobie prawa do polskich posiadłości, chociaż najczęściej nawet nie są spokrewnieni z ofiarami holocaustu. To oni lobbują, aby mówić o "polskich obozach śmierci" i to oni rozpowszechniają plotki o szalejącym antysemityzmie w Polsce.
Ci żydzi, których miałem okazję poznać, to całkiem normalni ludzie, chociaż niezbyt towarzyscy.
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-06-07, 1:20
@Ja-ah-qu-ub-el

Uwielbiam te ciekawostki o ludziach jakich dowiaduje się z twoich agitacji, ale podaj konkret - Kogo masz na myśli mówiąc "pewien bijący dziennikarki pies, który donosił na własną narzeczoną ubecji"?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-06-07, 1:22
Też mi ponoszenie kary. Kiedyś ludzie szli z widłami i pochodniami żeby kogoś ukarać a teraz usiądą na dupie, nacisną jakiś kolorowy baner i się cieszą, że są tacy zajebiści.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2012-06-07, 1:23 2
Na zachodzie myślą że TYLKO ŻYDZI trafiali do obozów... Nikt nic nie powie o tysiącach jak nie o milionach Polaków którzy tam trafili, jakoś mój pradziadek nie był żydem a trafił na Majdanek. To są efekty żydowskiej propagandy.
Zgłoś
Avatar
obrso 2012-06-07, 1:23
co zrobić aby przyczynić się do padnięcia jej pseudostrony
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-06-07, 1:24 8
Raynor, nie będę pisał nazwiskami, bo skończę jak koleś od antykomor.pl. Najpierw gajowy załatwił mu wjazd ABW o 6 rano na chate, potem powiedział, że nic o tym nie wiedział, a teraz mają ziomeczka wsadzić na 5 lat...
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-06-07, 1:25 1
Stryjek napisał/a:

Na zachodzie myślą że TYLKO ŻYDZI trafiali do obozów... Nikt nic nie powie o tysiącach jak nie o milionach Polaków którzy tam trafili, jakoś mój pradziadek nie był żydem a trafił na Majdanek. To są efekty żydowskiej propagandy.


Mój dziadek siedział w Gross-Rosen, pewnie wpakowała go tam polska bojówka nazistowska...
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-06-07, 1:25 2
Cytat:

Bo to prawda że Polacy zabijali żydów. Jestem dumny z mojego Narodu!



A być może jutro ta głupia pinda pokaże ten komentarz na swojej stronie z odpowiednim dopiskiem o tym jak Polacy są z natury antysemiccy, a czytając to jeszcze więcej hamburgerów jej uwierzy. A wszystko przez jednego debila, któremu rodzice w porę nie wyłączyli komputera i nie kazali iść spać.

Cytat:

Raynor, nie będę pisał nazwiskami, bo skończę jak koleś od antykomor.pl. Najpierw gajowy załatwił mu wjazd ABW o 6 rano na chate, potem powiedział, że nic o tym nie wiedział, a teraz mają ziomeczka wsadzić na 5 lat



No to trochę pogooglowałem sam. Czyżby chodziło o Stefana N.?
Zgłoś
Avatar
Farmerx 2012-06-07, 1:44
Taka Kurwa nie powinna egzystować w społeczeństwie.
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-06-07, 1:45
Może dla was zabijanie żydów to coś złego i nie możecie się pogodzić z prawdą, ale taka ona jest.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-06-07, 1:47 1
Ja zgłosiłem naruszenie i chuj tej żydowskiej kurwie w oko ..
W niemieckich obozach zagłady ginęli Polacy i zginęło ich równie dużo jak nie więcej niż żydów .
Kurwa, o Polakach się nie pamięta , wielu Polaków ratowało mośkom życie , w tym moja Śp prababcia , która uratowała życie trojga pejsatym .Te pejsate świnie z tatuażami do tej pory biegają , a polaków wielu nie zostało .
Nie jestem rasistą , ale wkurwia mnie takie ciągłe zakłamanie historii , przez co Naród Polski jest gnojony na ogólnoświatową skalę .
Zgłoś
Avatar
nowypl 2012-06-07, 1:53 22
Zgłoś
Avatar
Szwancolot 2012-06-07, 1:57 2
Slonx napisał/a:

Rozumiem nienawiść ludzi do żydów, bo to w większości są cwaniaki. Ci ze stanów, to zwyczajne kurwy.



Podczas ataku na WTC nie zginął ani jeden Żyd.
A podobno zginęło około 5k ludzi. Przypomnę że tam ludności pochodzenia żydowskiego mnóstwo. Szczególnie w tej branży.
Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-06-07, 2:05 6
Szwancolot napisał/a:



Podczas ataku na WTC nie zginął ani jeden Żyd.
A podobno zginęło około 5k ludzi. Przypomnę że tam ludności pochodzenia żydowskiego mnóstwo. Szczególnie w tej branży.
Dziękuję.



Bo nikt inny nie zaatakował na WTC jak żydzi , tłumacząc to jako zamach terrorystyczny , w ten sposób ludzie nie protestowaliby przeciwko atakowi na Irak , jako siedzibę całej terrorki , bo przecież jakby było bronić terrorystów .
Zaś główny powód całego ataku jest chyba każdemu znany , cenna ropa .
Amerykanie z tą swoją wielką pomocą ku dążenia pokoju , wybierają tylko te państwa które bogate są w surowce .
Czemu np z tak wielką pomocą nie wkroczą do Korei Północnej , a otóż w Korei nie ma złóż .
Jak u nas odkryli ogromne złoża gazu łubkowego , to kto pierwszy pojawił się u nas , a otóż bambus . A jaki tego był efekt . Całe złoża pół darmo Tasak oddał bambusowi , ooo i taki chuj mamy z gazu .
Oczywiście to wszystko to moje zdanie i jak najbardziej się z nim nie musicie zgadzać
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-06-07, 2:07 4
Problem w tym koledzy, że ja znam wojne z opowieści pradziadka, nie z zakłamanej historii w szkole. Pradziadek był bohaterem wojennym i na Nim się wzoruje, jest moim autorytetem. Często z Nim rozmawiałem bo chciałem znać prawdę o I i II WŚ, nie walił mi farmazonów typu "jacy my byliśmy biedni, tacy bezbronni". Mówił o nienawiści ówczesnych Polaków do Żydów, do ich stosunku do Polaków. Żydzi Nas sprzedawali udając świętych i poszkodowanych. Rzeczywiście nie chodzi tu o masowe mordy, nie napisałem "Polacy mieli swoje obozy koncentracyjne", Polacy zwyczajnie strzelali do żydów którzy lizali dupy Niemcom, to też się nazywa 'zabijaniem żydów'. I z całym szacunkiem do Narodu Żydowskiego, podziwiam Ich przez wiele aspektów, ale mówiąc 'Żyd' mam na myśli (jak większość z Nas) zakłamanych zdrajców, dla których liczy się tylko pieniądz. Antysemitą nie jestem, bliżej mi do nacjonalizmu. Żydom jak każdemu innemu narodowi należy się szacunek, tylko ręce precz od Polski
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie