18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


W blogu który znajduje się pod linkiem BLOG
autorka mówi o polskich obozach zagłady, pokazuje polskiego orła obok swastyki, oraz ogólnie wypisuje samą prawdę historyczną.

jeżeli ktoś nie zna angielskiego polecam włączyć Google Translatora

Myślę że użytkownicy wiedzą co z tym zrobić
Zgłoś
Avatar
Azzazel 2012-06-06, 22:06
To Shlussel. Ona żyje z chrzanienia kontrowersyjnych glupot byle by tylko zwrocic na siebie uwagę. Taki amerykanski Palikot.
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-06-06, 22:28 1
Rozreklamowaliście jej bloga, nabiliście licznik odwiedzin, kasę za reklamy-jesteście zajebiści
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-06-06, 22:37
Jej wyświechtane bla bla bla nie zrobiło na mnie prawie żadnego wrażenia. Jedna rzecz, która podniosła mi ciśnienie to zestawienie Orła Białego ze swastyką plus podpis.
Zgłoś
Avatar
buer2008 2012-06-06, 22:55
Nie ma sensu podnosić sobie ciśnienia przez jakąś hołotę, już po nazwisku widać co to za jedna...
Zgłoś
Avatar
Koniol 2012-06-06, 23:13
Powiem tak nie zbyt mnie ruszyło jak Obama powiedział "Polskie obozy zagłady" bo wiadomo AMERICA, chłop czyta tekst może się nie łapnąć, że coś nie gra, a któryś idiota od tego tekstu teraz pewnie zamiata ulice - Spoko.
Ale jak przeczytałem ten tekst tej (jak by ją nazwać, żeby oddać moje emocje - Dziwka?, Szmata?, wiem - NIEDOUK i IDIOTKA i TĘPA SZMATA) NIEDOUCZONEJ IDIOTKI i TĘPEJ SZMATY, takie ciśnienie mnie wzięło, że mam ochotę jej zrobić krzywdę.

Pozdrawiam wszystkich tych którzy myślą podobnie!
Huj jej w przełyk niech się dławi!
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-06-06, 23:18 1
Będą jeszcze jakieś ataki na tą jej stronkę? Bo za późno się dowiedziałem i zalogowałem się jak już z powrotem była dostępna - a tak bardzo bym chciał zobaczyć error przy wejściu na stronkę tej głupiej szmaty.
Zgłoś
Avatar
kurczak94 2012-06-07, 0:08 307
Sory, ale po przeczytaniu tego się wkurwiłem. Wiem że to nie sadystyczne, ale rodacy... zróbmy co trzeba !

Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-06-07, 0:27 41
Pewnie, ze sami musimy cos zrobic - w koncu TUSK ciota nic nie zrobi bo babcia debbie schlussel pewnie obciagala faje dziadkowi tuska na wiezyczce strazniczej w jakims obozie - polskim obozie.
Zgłoś
Avatar
Brutalne_Bydle 2012-06-07, 0:43
Chciałem coś napisać "brzydkiego" na jej stronce na fejsie, ale gdy zobaczyłem jak Polacy ją tam zbluzgali to mi jej szkoda Ona nie dożyje już spokojnej starości, Polska jej tego nie zapomni. Nigdy.
Zgłoś
Avatar
chmyk 2012-06-07, 0:45
JEWro szkolenie nowoczesnej młodzieży i czego chcecie, wychodzi na to że tą 2-gą wojenkę przegraliśmy i w dalszym ciągu zbieramy tego owoce (baty)
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-06-07, 0:48 6
Bo to prawda że Polacy zabijali żydów. Jestem dumny z mojego Narodu!
Zgłoś
Avatar
Kamizyo 2012-06-07, 0:53 146
Defect napisał/a:

Bo to prawda że Polacy zabijali żydów. Jestem dumny z mojego Narodu!



Czesem lepiej nic nie pisać, jak się jest idiotą.
Zgłoś
Avatar
derley1 2012-06-07, 1:00 4
@ Defect

faktycznie masz defekt na mózgu i pewnie jesteś obrzezańcokonfidentem
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-06-07, 1:01 116
Kurwa, rządzi wami szwabo-bolszewik, który co pół roku dostaje nagrody od Niemiec za wzorowe rozpierdalanie Polski, a wy i tak przejmujecie się jakąś nic nieznaczącą cipą zza oceanu. Z kolei kiedy do kraju przyjeżdża profesor z USA, ekspert NASA, redaktor naczelny najważniejszego pisma naukowego o lotnictwie w USA i przedstawia dowody naukowe zaaprobowane nawet przez specjalistów Boeinga, które jasno wykluczają wszelkie tezy i prawdziwość raportu postradzieckiej komisji lotniczej, co każdy zdrowo myślący powinien wywnioskować sam już dawno, to macie to w dupie, bo pewien bijący dziennikarki pies, który donosił na własną narzeczoną ubecji, nazwał go amerykańskim nieukiem. W dupę se wsadźcie klawiaturę to może myśleć zaczniecie. O ACTA jak skamleliście na fb...i co? i płemieł podpisał i przeprosił. Wiek emerytalny podniósł i powiedział, że jest mu przykro. Gaz łupkowy oddał za darmo praktycznie i nic z niego mieć nie będziemy, ale tego nie wiecie bo skutecznie blokuje wolne media-przyznawanie miejsc na multipleksie itp. Na koniec POrządna ekipa wprowadzi INDECT, ale już nie będą musieli przepraszać, bo nikt z was nie będzie mógł nawet palcem w bucie kiwnąć. Znaleźli się wielcy kurwa świadomi światowcy walczący o Polskę
Zgłoś
Avatar
obrso 2012-06-07, 1:11 2
już się dziwka żali na facebooku że ją polacy atakują
biedna
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie