18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
BlanX 2013-02-17, 23:06 2
Shatter masz w ryj !!!
Zgłoś
Avatar
fri.K 2013-02-17, 23:19
Koniec Świata napisał/a:

Tożsamość narodowa to jedno, a nienawiść narodowościowa to drugie.

I to Ty będziesz ustalał granicę między jednym, a drugim dla każdego kraju?
Koniec Świata napisał/a:

Polacy wyjeżdżają do Niemiec do pracy i napędzają tamtejszą gospodarkę

Zmusza ktoś? To jeszcze wojna się nie skończyła?
Koniec Świata napisał/a:

Nie będziesz mi mówił gdzie jest Polska, nazistowski durniu.

Poproś tatusiów, może kupią Ci atlas.
Jak dla mnie każdy naród we własnym kraju może robić co chce o ile nie ma to konsekwencji międzynarodowych (patrz Czarnobyl, boćki, zagłuszanie częstotliwości itd).
Film był naprawdę świetny, pięknie wyśmiewał bezczynność żydków podczas II WW
PS. ten pan po lewej od Brada jest żydem i nie lubi Polaków za to że pozwolili Niemcom robić czystki. Zatem zapewne Twoich przodków też
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-18, 0:24 2
fri.K napisał/a:

I to Ty będziesz ustalał granicę między jednym, a drugim dla każdego kraju?
Zmusza ktoś? To jeszcze wojna się nie skończyła?
Poproś tatusiów, może kupią Ci atlas.
Jak dla mnie każdy naród we własnym kraju może robić co chce o ile nie ma to konsekwencji międzynarodowych (patrz Czarnobyl, boćki, zagłuszanie częstotliwości itd).
Film był naprawdę świetny, pięknie wyśmiewał bezczynność żydków podczas II WW
PS. ten pan po lewej od Brada jest żydem i nie lubi Polaków za to że pozwolili Niemcom robić czystki. Zatem zapewne Twoich przodków też



Ludzie wyjeżdżąją za granicę w poszukiwaniu lepszego życia. To jest normalne, w przeciwieństwie do pojebanych faszystowskich urojeń.

Tylko, że naród niemiecki nie popiera tych marginalnych, nazistowskich planktonów, jebanych w dupę łysych nieudaczników. Normalni ludzie w Niemczech zdają sobie sprawę, że bez tych imigrantów ich gospodarka wyglądałaby jak pustynia z kaktusem. Oni często wykonują pracę na którą helmuty leją ciepłym moczem, a ktoś musi to robić. Dlatego pierdolenie o "zabieraniu pracy" to propaganda dla nierobów i śmierdzieli.

Film był zajebisty i nie wyśmiewał żadnej bezczynności Żydów, bo to był spaghetti western, a nie film satyryczny. Zdanie Eliego Rotha na temat Polaków nie bardzo mnie obchodzi, bo on jest aktorem. Żydzi tak samo mają do Polski pretensje o holocaust jak Polacy do wszystkich innych za to, że zwykle zostawiali nas w potrzebie. Glupota kontra głupota. Poza tym jak dobrze wiadomo w obozach koncetracyjnych mordowano również Polaków.
Zgłoś
Avatar
Shatter 2013-02-18, 0:27
Złap mnie polaczku!No złap mnie!Prawie mnie już masz kuhwa biedaku cebulaku!
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-02-18, 0:31
Shatter napisał/a:

Złap mnie polaczku!No złap mnie!Prawie mnie już masz kuhwa biedaku cebulaku!



hehe, pochwal się bunkrem jaki masz w israelu
Zgłoś
Avatar
Zimniok 2013-02-18, 1:31 1
Jak to jest, że to zwierzę shatter nie ma jescze ani jednego ostrzeżenia?
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-18, 1:56 1
Dla odróżnienia od Polaków lepiej używać określenia wolak niż polaczek.

wolak - osobnik pochodzenia (niestety) polskiego, który w wyniku braku kawałka mózgu ospowiedzialnego za zdroworozsądkowe myślenie jest nadzywaczaj cofnięty umysłowo i upośledzony społecznie.

Cechy wolaka:

- skłonności destrukcyjne (wolak niszczy wszystko co jest lepsze od niego, ściągając wszystko i wszystkich do poziomu swojego rynsztoka; sprzeda swojego rodaka za awans i chujową kasę, albo dla zwykłej satysfakcji, po czym powie, że polska chujnia to wina Żydów, lewaków, pedałów, ateistów, brudasów, eurocweli)
- osobowość autorytarna (wolak potrzebuje autorytetów, najczęściej ludzi ciemnych i głupich tak jak on sam, albo nawet głupszych, którzy powiedzą mu kto jest winny jego niedoli i które wolak będzie mógł czcić, stawiać pomniki, nabijać kabzę)
- patriotyzm w wersji kołtuńsko-zaściankowej
- wychwalanie głupoty, ciemnoty, wsteczniactwa i zacofania jako "myśli postępowej"
- antysemityzm, rasizm, ksenofobia, homofobia, antyintelektualizm, wszystkofobia
- histeria historyczna
- hipokryzja
- skłonność do przesadyzmu i wieszczenia upadku cywilizacji ("niedógo przes tego Tóska to bendziemy jeźć guwno, a przes lewakóf zjedzom nas ciapate araby i bendziewmy woładź alach agbar")
- rzucanie bezpodstawnych oskrarżeń
- namawianie do rewolucji w internecie (wolak chce, żeby ktoś za niego "rozjebał ten syf")

(UWAGA: Nie wszystkie cechy wystepują u wszystkich wolaków).

Zgłoś
Avatar
Matuch90 2013-02-18, 4:32 1
Żydom holocaust był potrzebny, po to aby później grać tą kartą, a wszystko co im nie podpasuje nazwać antysemityzmem. Nie bez powodu mówi się, że żydzi, żydom zgotowali piekło.
I nie ma słowa przesady w tym, że żyd był i jest katem dla polaka. Poczytajcie sobie o żydach w strukturach UB. Dzisiaj mamy ciągle do czynienia z ich potomkami.
Kurwy jebane
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-02-18, 8:07
OlekBB napisał/a:

Jak to jest, że to zwierzę shatter nie ma jescze ani jednego ostrzeżenia?


Odpowiedź może być tylko jedna...

Spisek
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2013-02-18, 8:29 1
Gegen nazis!
Zgłoś
Avatar
narvik 2013-02-18, 9:37
Shatter ty skurwysynu, za to co zrobiłeś z naszym hymnem mam nadzieję że zdechniesz w mękach.Ty parchu jebany,kiedyś za to zapłacisz.To jest przykład jak parch odwdzięcza się za Polski chleb.
Zgłoś
Avatar
IjonTichy 2013-02-18, 10:16 2
Matuch90 napisał/a:

Żydom holocaust był potrzebny, po to aby później grać tą kartą, a wszystko co im nie podpasuje nazwać antysemityzmem. Nie bez powodu mówi się, że żydzi, żydom zgotowali piekło.
I nie ma słowa przesady w tym, że żyd był i jest katem dla polaka. Poczytajcie sobie o żydach w strukturach UB. Dzisiaj mamy ciągle do czynienia z ich potomkami.
Kurwy jebane


Moim zdaniem, okazuje się że antysemita to osoba której nie lubią żydzi.
Taki, kurwa paradoks.
Zgłoś
Avatar
Antylewak_1920 2013-02-18, 11:09
Loaloa napisał/a:

Hehe, znowu spinka polactwa przeciw żydom. Kiedy do was wreszcie dotrze, że byliście, jesteście i będziecie narodem zjebów i nieudaczników. Powinniście brać z żydów przykład - wspierac rodaków zawsze i wszędzie, a nie okradać i oszukiwać ich.

Dotarło?

Raczej nie.


Najbardziej Żydzi amerykańscy wspierali biednych europejskich Żydów masowo ginących w obozach. Powojenne lobby niemieckie wraz z lobby żydowskim szybko znalazło sobie wroga/kozła ofiarnego odpowiedzialnego za wszystko - Polaków, urodzonych antysemitów.

Tymczasem nie mogę o sobie powiedzieć antysemita. Raz, że Żydzi to tylko wycinek spośród całej masy semitów. Po drugie nie można czuć do kogoś niechęci po prostu za pochodzenie. Jestem jednak z pełnym przekonaniem antysyjonistą i przeciwko Żydom (zwłaszcza tym najbardziej skurwiałym) wyznającym syjonizm, czy żydowski szowinizm poza Izraelem.

Do państwowości też doszli terroryzmem i "o dziwo", zaraz po wojnie byli dobrze prosperującą potęgą militarną. A śmierć biednego motłochu, z którym ma się wspólnych przodków? I powietrza więcej na Ziemi i do holocaustu można się zawsze odwołać, i antysemityzmem straszyć.

Poczytaj niedouku jak są w Izraelu traktowani Żydzi etiopscy - dosłownie jak pariasi. To jest dopiero rasizm...
Zgłoś
Avatar
abecaduo1337 2013-02-18, 11:16
Szwabland to by sie za ciapatych wział, a nie Czesi, Polacy i Węgrzy im przeszkadzają, jaja jakieś
Zgłoś
Avatar
kulwon przez f 2013-02-18, 12:00
haha, jakichs dwoch mirkow z forum z obrazkami dla prawiczkow wkleja tu swoje pseudosmieszne pejsowe gowno, a wy to lykacie, ogarnijcie sie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie