18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mesjasz19 2015-04-09, 6:40 9
satan696 napisał/a:

Formoza pany ! (nie zebym byl z tego samego miasta co oni.... hahah) z reszta wszystkie jednostki specjalne w Polszy sie uzupelnija:)



Jakiej kurwa Polszy, zabraniam Ci mówić o polskich formacjach specjalnych ty ruski pomiocie.
Zgłoś
Avatar
f................n 2015-04-09, 7:03 6
Problem polega na tym, że o ile naprawdę jestem zadowolony i dumny w związku z tym, że siły specjalne w tym kraju to elita w skali świata, o tyle operacjami specjalnymi wojen się nie wygrywa. Można zdobyć przewagę taktyczną, czasami strategiczną, jak się trafi okazja. Ale żebyśmy mogli mówić o bezpieczeństwie tego kraju potrzebujemy dobrze wyposażonej i wyszkolonej regularnej armii. Przy całym moim podziwie i uznaniu dla nich, żołnierze tych formacji kilku dywizji pancernych i zmechanizowanych, albo przeciwnika mającego przygniatającą przewagę w powietrzu nie powstrzymają. Abstrahując już od kwestii wspominanej wyżej kulejącej Marynarki Wojennej. Będzie potrzebna kupa kasy, mnóstwo czasu i ogrom woli politycznej, żebyśmy mogli czuć się bezpieczni
Zgłoś
Avatar
teka86 2015-04-09, 8:34
haha no i co oni oprócztych kozacko nakręconych filmikow w stylu amerykanskim oni jeszcze potrafią ? wszyscy sie tym jarają, jakby co chwile ten nasz boski grom dokonywał odbic zakładnikow, ujęcia terrorystów itd jakos nie slyszałem ostatnio zeby sie czyms wysławili.
Zgłoś
Avatar
leonfun 2015-04-09, 8:36
"Nasz najlepszy produkt eksportowy." ziemniaki i cebula?
Zgłoś
Avatar
Tallahasee 2015-04-09, 9:38 6
teka86,Co ty powiadasz, GROM nie wysyła ci na maila regularnych powiadomień o odbytych misjach i szkoleniach ?? No kurwa, skandal....
Zgłoś
Avatar
Toski 2015-04-09, 10:15
Ja bym się jarał, jakby w każdym zającowie umieli ułamek tego...
Zgłoś
Avatar
WR72 2015-04-09, 10:33
Wszystkie Polskie jednostki specjalne to przeskurwysyny wszystkie światowe jednostki to przyznają a w Japonii są cholernie popularne (zwłaszcza Grom i Agat) w grupach rekonstrukcyjnych
Zgłoś
Avatar
satan696 2015-04-09, 11:50
mesjasz19 napisał/a:



Jakiej kurwa Polszy, zabraniam Ci mówić o polskich formacjach specjalnych ty ruski pomiocie.


Pucuj laske moskalski pomiocie. Gdybys nie byl cebularzem to bys wiedzial ze Rosjanie to nie Rusini/Ruskie chyba ze popierasz ICH progpagande ze oni sa nastepcami Rusi. Won na kreml pucowac lance a nie podaje sie za Polaka.
Zgłoś
Avatar
ScudeR 2015-04-09, 12:51 1
Piszecie o JWK, Grom, Formoza. A co z Nil, Agat i 7eds???
Zgłoś