18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
m................a 2013-12-20, 23:55 11
To ja chyba jestem najlepsza, bo nie mam ani kolegów ani koleżanek
Zgłoś
Avatar
d................k 2013-12-20, 23:58 3
memengwa napisał/a:

To ja chyba jestem najlepsza, bo nie mam ani kolegów ani koleżanek



Albo po prostu jesteś brzydka
Zgłoś
Avatar
plArc 2013-12-21, 0:23 3
Jak dziewczyna ma samych kolegów to oznacza, że jest wredna i nikt nie chce z nią przebywać. Tylko faceci, którzy liczą na to, że kiedyś zamoczą.
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-12-21, 0:27 2
dark_jasiek napisał/a:



Albo po prostu jesteś brzydka



Nie,to nie to ,musi być pierdolnięta bo ładne laski biorą brzydkie,żeby przy nich wyglądać jeszcze ładniej
Zgłoś
Avatar
Xax6 2013-12-21, 2:17 4
BongMan napisał/a:

Taka rada - jak poznajesz kobietę i coś ci opowiada o kolegach, albo powie coś w stylu "mam dużo kolegów" lub "zawsze lepiej dogadywałam się z kolegami niż koleżankami" i tym podobne, to możesz już ją olać, bo na 90% jest zdzirą i większość jej kolegów ją miało. No chyba, że chcesz dołączyć do ich grona, ale materiałem na stały związek takie szmacisko na pewno nie będzie.

Aa, no i nie muszę chyba wspominać, że jeśli masz kobietę i puszczasz ją na "imprezę z koleżanką do kumpla" czy "na kawę z kolegą" to... Schowaj się kurwa, jeleniu, bo cię myśliwi odstrzelą za takie poroże!


Nie wiem czemu robisz z tego taki problem i od razu wyzywasz od szmat.
Istnieje taka zależność, że jak facet ma dużo koleżanek, to mało rucha. Myślę, więc że działa to też w drugą stronę. Bo kumpli i znajomych się generalnie nie rucha, bo to jednak ludzie których znasz. Rucha się innych, np poznanych na imprezie czy coś, a jeśli jednak jakiegoś kumpla to zwykle oznacza to trochę więcej niż przygoda na jedną noc. Czyli trochę pierdolisz głupoty.
Zgłoś
Avatar
mateusz1992b2 2013-12-21, 8:20
jak kolezanek sie nie rucha? o czyms nie wiem? wyjebac taka i tyle
Zgłoś
Avatar
Klaus Barbie 2013-12-21, 11:16
Ciekawe jak w światopogląd BongMana wpisują się biseksualistki oraz panienki, które są tak "krejzi" że się prześpią z przyjaciółką. No chyba że ze swoją płcią to nie zdrada.
Ale to już moim zdaniem czysta hipokryzja.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-21, 12:20 9
xqvz napisał/a:

Jak się jest ze swoją kobietą to się jej ufa





Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2013-12-21, 12:25 3
bongman z reguły lubiłem twoje posty, ale dziś dopierdoliłeś głupotą znam taką chłopczycę osobiście i jestem pewien ze nigdy by go nie zdradziła. chodzi na imprezy bo chce się bawić, a nie ruchać z randomami. jeśli laska nie jest dziwką to ma na imprezy nie chodzić?
Zgłoś
Avatar
Shilas 2013-12-21, 12:34 5
BongMan napisał/a:

Taka rada - jak poznajesz kobietę i coś ci opowiada o kolegach, albo powie coś w stylu "mam dużo kolegów" lub "zawsze lepiej dogadywałam się z kolegami niż koleżankami" i tym podobne, to możesz już ją olać, bo na 90% jest zdzirą i większość jej kolegów ją miało. No chyba, że chcesz dołączyć do ich grona, ale materiałem na stały związek takie szmacisko na pewno nie będzie.

Aa, no i nie muszę chyba wspominać, że jeśli masz kobietę i puszczasz ją na "imprezę z koleżanką do kumpla" czy "na kawę z kolegą" to... Schowaj się kurwa, jeleniu, bo cię myśliwi odstrzelą za takie poroże!



Gówno prawda! to ze laska ma kumpli nie jest rownoznaczne z tym ze bedzie sie szmacic. sama jestem dziewczyna i sto razy bardziej wole towarzystwo kumpli a nie ciagle gledzenie o paznokciach, wlosach itd. mam faceta, ktorego szanuje i zadna zdrada nie wchodzi w gre. to jest kwestia indywidualna kazdego czlowieka. mam faceta z ktorym sypiam i mam kumpli z ktorymi nie sypiam, nie sypialam i sypiac nie bede. a jesli Ty trafialaes na same ladacznice to sie nie dziw, moze warto wybrac laske ktora ma poukladane w glowie a nie blondi ktora tylko patrzy zeby sie na cos nadziac. nienawidze takiego prymitywnego stereotypowego gadania
Zgłoś
Avatar
zderealizowany 2013-12-21, 12:53 2
@HiHtitmamnan

To, że Ty jej nie ruchałeś (a pewnie nie ruchałeś żadnej, bo popisałeś się nieznajomością tematu) wcale nie oznacza, że nie ruchają jej inni

A co do tematu to nie mam nic przeciwko temu, by moja kobieta poszła z innym. Ważne, by mi o tym wcześniej powiedziała (ja się zgodzę lub nie) i żeby nie był to jakiś palant, który wszystkim rozpowie (dyskrecja ważna, bo brak tolerancji dla takich praktyk itd.). Ja też mogę stukać inne panny za pozwoleniem mojej lubej - na tej samej zasadzie. Po prostu oboje lubimy dobry, poligamistyczny seks, więc dlaczego mielibyśmy sobie tego odmawiać? Jesteśmy dorośli i dzięki takim praktykom się jakoś spełniamy. Ktoś powie, że to chore, ale o to właśnie chodzi. W związkach chodzi o kompromisy. Ja mam ochotę sobie poruchać inną to dlaczego moja panna ma nie mieć prawa do tego samego? Nie jestem zazdrosny, a nawet lubię jak ktoś ją porządnie wypierdoli (nie żebym ja tego nie robił) jeśli ma być potem szczęśliwa? Każdy robi co lubi - ktoś chce związek, w którym z drugą połową będą tylko dla siebie? Proszę bardzo. Nam jest dobrze tak jak jest
Zgłoś
Avatar
xqvz 2013-12-21, 13:02 8
BongMan napisał/a:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



No Bongman, ja mówie o mojej kobiecie, starannie wybranej drugiej połówce, a nie o ladacznicy do jebania, którą trzeba pilnować. Ja w życiu jestem pragmatykiem, wierzę w prostą matematykę. Jeśli się jest dobrym dla swojej kobiety, widzi się, że jest za tobą i cię kocha, to raczej nie ma sie czego obawiać. Kobieta musi wiedzieć, że nie warto jest robić skoków w bok, bo za wiele ryzykuje, to po prostu się jej nie opłaca. Kobietę trzeba traktować jak istotę rozumna, a nie bydle, które może nieświadomie wejść w szkode. Wiadomo, że życie układa różne scenariusze i zdarzyć się może wszystko, ale o ile zdradę czysto fizyczną biorę pod uwagę, tak w zdradę emocjonalną nie wierzę.
Haha nie ma to jak faceci, którzy całe życie się z kurwiszonami zadają, a potem chcą szczęśliwym facetom wmówić, że ich laska i tak ich zdradzi, oszuka i są frajerami, bo żyją w zdrowym związku xD
Zgłoś
Avatar
j................3 2013-12-21, 14:07 1
ja myslę że trzeba ufać bo tak łatwiej się zyje ale jednocześnie umieć odejść jak najszybciej
i ciągle być gotowym na zmiany , nie wiązać się finansowo i dzieciakami
Zgłoś
Avatar
spajkizturska 2013-12-21, 14:47 1
dla ufających:
youtube.com/watch?v=hRYMemfy0RA
od tygodnia jestem sam tra la la la la la:)
Zgłoś
Avatar
Martyn 2013-12-22, 18:32
BongMan napisał/a:

Taka rada - jak poznajesz kobietę i coś ci opowiada o kolegach, albo powie coś w stylu "mam dużo kolegów" lub "zawsze lepiej dogadywałam się z kolegami niż koleżankami" i tym podobne, to możesz już ją olać, bo na 90% jest zdzirą i większość jej kolegów ją miało. No chyba, że chcesz dołączyć do ich grona, ale materiałem na stały związek takie szmacisko na pewno nie będzie.

Aa, no i nie muszę chyba wspominać, że jeśli masz kobietę i puszczasz ją na "imprezę z koleżanką do kumpla" czy "na kawę z kolegą" to... Schowaj się kurwa, jeleniu, bo cię myśliwi odstrzelą za takie poroże!



Większego pierdolenia nie słyszałam. Wiadomo że zawsze z facetami się lepiej dogaduje, kobiet nikt nie rozumie a do tego sa wkurzające ; o
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie