18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
kickyourheadoff 2013-12-20, 15:37
Twoja stara chyba
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-20, 16:51 185
Taka rada - jak poznajesz kobietę i coś ci opowiada o kolegach, albo powie coś w stylu "mam dużo kolegów" lub "zawsze lepiej dogadywałam się z kolegami niż koleżankami" i tym podobne, to możesz już ją olać, bo na 90% jest zdzirą i większość jej kolegów ją miało. No chyba, że chcesz dołączyć do ich grona, ale materiałem na stały związek takie szmacisko na pewno nie będzie.

Aa, no i nie muszę chyba wspominać, że jeśli masz kobietę i puszczasz ją na "imprezę z koleżanką do kumpla" czy "na kawę z kolegą" to... Schowaj się kurwa, jeleniu, bo cię myśliwi odstrzelą za takie poroże!
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-12-20, 17:53 50
BongMan to i kawał zapoda i prawdę życiową powie.
100% prawda.
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-12-20, 18:27 42
BongMan napisał/a:

Aa, no i nie muszę chyba wspominać, że jeśli masz kobietę i puszczasz ją na "imprezę z koleżanką do kumpla" czy "na kawę z kolegą" to... Schowaj się kurwa, jeleniu, bo cię myśliwi odstrzelą za takie poroże!



Trochę dziwnie czytać takie rzeczy napisane przez gościa którego kobieta rypała się z połową osiedla, a on o tym nie wiedział.
Zgłoś
Avatar
Momochi 2013-12-20, 22:22 2
@up nie tylko osiedle.
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-12-20, 22:25 18
A.J.K.S napisał/a:



Trochę dziwnie czytać takie rzeczy napisane przez gościa którego kobieta rypała się z połową osiedla, a on o tym nie wiedział.



ale już wie i przestrzega innych
Zgłoś
Avatar
greggy_ 2013-12-20, 22:39
podaje odpowiedź:

bo nie mam kurwa dziewczyny?
Zgłoś
Avatar
BmaC 2013-12-20, 23:16
kurwa pierwszy raz zgadzam sie w 100% z bongmanem
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-12-20, 23:21 7
BongMan napisał/a:

Taka rada - jak poznajesz kobietę i coś ci opowiada o kolegach, albo powie coś w stylu "mam dużo kolegów" lub "zawsze lepiej dogadywałam się z kolegami niż koleżankami" i tym podobne, to możesz już ją olać, bo na 90% jest zdzirą i większość jej kolegów ją miało.



Autopsja?
Biedny bonguś, jego panna daje wszystkim na boku, bo on jest zajęty wypisywaniem sucharów na sadolu
Zgłoś
Avatar
xqvz 2013-12-20, 23:30 33
Bongman pierdolisz. Jak się jest ze swoją kobietą to się jej ufa, pewne rzeczy się czuje. Ja swoją wszedzie puszczam, bo wiem, że mnie nie zdradzi, a też należy do tych co ma więcej kolegów niż koleżanek, co nawet dobrze o niej świadczy. Lepsza fajna i zboczona chłopczyca, niż rozchichotany babiszon i jej pojebane koleżaneczki. Jak koleś posunie się za daleko to zawsze można mu najebać, a z koleżaneczkami, które mącą Twojej babie w głowie z zazdrości czy to zwykłej głupoty nie jest już tak łatwo, a baby takie są, podłe stworzenia. Btw pozwól, że zapytam, skoro wg Ciebie laski, które się dogadują lepiej z facetami są łatwe, to ile swoich koleżanek będących w związku przeleciałeś, co? Według mnie to o niczym nie świadczy, więc nie generalizuj.
Zgłoś
Avatar
wajnona 2013-12-20, 23:31 4
Zgodzę się, nie wolno puszczać kobiety samej "do kolegi", ale bądźcie Panowie fair i przyznajcie, że to również działa w obie strony... Wniosek? Lepiej chodzić razem - jedna będzie pić, druga prowadzić do domu, a następnym razem zmiana
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-12-20, 23:33 2
bongman wie wszystko o wszystkim i wystarczy mu jedno kaszlnięcie żeby poznał czy dana dziewczyna jest kurwą
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-12-20, 23:36 2
@Bongman

Zasady i prawidłowości są dobrym sposobem na racjonalny żywot, ale nie wszędzie je można zastosować. Nie myśl, że znasz sposób na kobietę i jej rozgryzienie, bo myślisz swoim sposobem podczas gdy kobieta ma w głowie czwarty wymiar - nie pojmiesz i nie zobaczysz nigdy.

Przykład? Powiedziałeś że jak lubi gadać z kolegami bardziej jak z koleżankami to źle i tak naprawdę lubi flirtować. A jak lubi gadać z koleżankami to myślisz że lepiej? Obgada Cię taka na milion sposobów i będzie miała codzienną propagandę że faceci to świnie itp. Nic w tej materii nie jest lepsze.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-12-20, 23:55 1
@ jeszcze jedna sprawa, że obgada, opowiada jaki zjeb się do niej przypałętał a za parę miesięcy widzi się ją strasznie zakochaną w tym właśnie którego nazywała za plecami zjebem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie