18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
j................3 2013-12-24, 9:27
po za tym sorry ale całowanie swojej dziewczyny którą się kocha ? z myślą że w jej ustach był czyiś pindol.. to zakrawa o pedalstwo. zderealizowany... upadla moja wiara w meskosc i zasady...

Po za tym żyję już na tym świecie parę latek i paru kupli też zdążyło swoją dziewczynę zmienić nie raz i niestety ja też a na przestrzeni lat 1999-2013. Praktycznie wszystkie końce związków wiązały się z tym że albo dziewczynie sie mieszało w główce bo ktoś się jej podoba albo już się pobzykali i nie da się zaprzeczyć temu faktowi.

Nie ma tu matematyki sensu czy logiki podstaw stereotypów itd jak powiedzieli inni, czy to dobra czy zła kobieta to wszystko kończy się za godzinę dzień miesiąc może rok i potem tylko można usłyszeć: nie wiem dlaczego , coś mnie podkusiło coś mnie urzekło itd Wybacz już nigdy nie mogę bez ciebie żyć potem za jakiś czas powtórka z rozrywki.
Ja już się hajtnałem kawał czasu temu i zwisa mi co robi moja żona , pewnie nie za wiele bo jest gruba i brzydka a nawet jeśli to żadna strata...
Zgłoś