18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Pechowe Argo zgłoszony przez CrazyEdek
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
🔥 Wypadek z udziałem dzecka - teraz popularne
Avatar
Carti 2024-09-25, 1:06 4
Pewnie wyglądałoby to inaczej, gdyby zapięli pasy z tyłu. Facet bez koszuli zabił kierowcę, powinien dostać zarzuty o nie umyśle spowodowanie śmierci.
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-09-25, 1:34 3
Kiedyś dużo jeździłem motocyklem, teraz 200konne kawasaki stoi w garażu żeby raz do roku pojechać na myjke i stację, podbić przegląd. Nie ma lepszego motywatora do bezpiecznej jazdy niż takie filmiki. Sadol uczy
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2024-09-25, 4:01
piłeś - nie jedź..
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-09-25, 7:19
Carti napisał/a:

Pewnie wyglądałoby to inaczej, gdyby zapięli pasy z tyłu. Facet bez koszuli zabił kierowcę, powinien dostać zarzuty o nie umyśle spowodowanie śmierci.



to samo c hciałem napisać.masa pana z tyłu wyłamała fotel.
Zgłoś
Avatar
janmod 2024-09-25, 7:52
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Kiedyś dużo jeździłem motocyklem, teraz 200konne kawasaki stoi w garażu żeby raz do roku pojechać na myjke i stację, podbić przegląd. Nie ma lepszego motywatora do bezpiecznej jazdy niż takie filmiki. Sadol uczy



Mam znajomego ktory uwielbia jezdzic na motorze - ale jak ty - ma go w garazu na wyjazd raz na rok. Po czwartym (!) wypadku, kazdy przez debila/debilke ktorzy zmieniali pasy bez patrzenia w lusterka, dostal bana od zony na jazdzenie. To co ludzie wyprawiaja na ulicach to sie w glowie nie miesci, zero myslenia...
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-25, 7:53
eee te fiaciki są całkiem bezpieczne, tylko jedna śmiertelna na taki dzwon
Zgłoś