18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
Oto jak nasi "bracia" niebiesko-żółci się Polsce odwdzięczają.

Cytat:

Ukraińskie Służby Graniczne nie wpuściły na terytorium tego kraju transportu wiozącego świąteczne dary od kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego i Resovii Rzeszów dla Polaków we Lwowie. Kibice spędzili na granicy 29 godzin po czym zostali zawróceni.

„Z przykrością informujemy, że wczoraj transport z darami zebranymi przez kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego i Resovii Rzeszów dla Polaków mieszkających we Lwowie nie został wpuszczony na terytorium Ukrainy. Po 29 godzinach spędzonych na granicy z dużymi problemami powrócił on z powrotem do Rzeszowa” – napisano na profilu Podkarpaccy Kibice.

Na chwile obecną nie ma oficjalnych ustaleń, jaka była przyczyna niewpuszczenia Polaków na teren Ukrainy, natomiast kibice zapowiedzieli kolejną próbę.



Od znajomego z Łodzi wiem ,że to true story a nie wymysł.

Źródło
telewizjarepublika.pl/ukraincy-nie-wpuscili-transportu-ze-swiatecznymi...
Zgłoś
Avatar
taigatrommel 2014-12-24, 15:49 18
JEBAĆ BANDEROWCÓW!!! RAZ SIERPEM, RAZ MŁOTEM W TĄ STALINOWSKĄ HOŁOTĘ!!!
Nikt mi nie wmówi, że oni są inni (lepsi) od czerwono armistów! Przecież to jedna banda, siebie warta!
Zgłoś
Avatar
uho82 2014-12-24, 15:52
kto to teraz zje
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-12-24, 15:56 20
Mam w dupie ukrainskie scierwa, zadnej pomocy. niech sie utopia we wlasnym szambie!

wesolych swiat rodacy!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-12-24, 16:00 13
Powinniśmy ich razem z Ruskimi dojechać i podzielić.
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-12-24, 16:04 1
Kolejny przykład, że pomagać nie warto...
Zgłoś
Avatar
pascal1666 2014-12-24, 16:14 43
Te paczki miały dotrzeć do Polaków dla których wschodnie kresy są aktualnym miejscem życia. A ukraińskim patałachom widzę że to się nie spodobało i zatrzymali transport więc chuj im w dupę
Zgłoś
Avatar
Gruszek83 2014-12-24, 17:36 3
ja to sie nie chce czepiać kibiców łksu ale dla was kto dary zbiera ?
U mnie boisko na dzielni jest lepsze niż wy macie pod Kaliskim
Kury wam asfalt dziobią
Zgłoś
Avatar
Attero132 2014-12-24, 18:49
Nie wpuścili ich bo oni prezenty dla Władimira wieźli
Zgłoś
Avatar
gacus 2014-12-24, 20:22 3
ukraina - kurwa, świnia...
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2014-12-24, 23:31 1
A, który kraj wpuści bandę łysych awanturników (zapewne już wstawionych) "w odwiedziny" do kolegów... nie popadajmy w skrajność, że Ukraina robi nam na złość...
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2014-12-25, 1:50 6
a Tusk zdrajca jeszcze im na siłę pomaga... Ja tam od początku tego konfliktu kibicuję Rosji, niech rozpierdolą ten burdel na kółkach zwany "ukrainą"
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-12-25, 2:18 2
Kurwa, Donalda już nie ma a ten dalej swoje pierdoli. Nie rozpierdoli, to oznacza wojnę prawdopodobnie. Ale swoich interesów będzie bronić. Bardzo dobrze. Bo tego ścierwa nikt nie chce, to się tylko nadaje do SS. Białoruś jakoś daje radę, Litwa czy Estonia też. Tylko te kurwy zawsze mają jakiś problem. Im kurwa zawsze było źle.
Zgłoś
Avatar
Motar696 2014-12-25, 2:48 2
Czy ktoś jeszcze widzi sens zeby ukraina dalej była państwem ? Żeby byli traktowani na równi z innymi krajami/narodami ?
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-12-25, 3:11 3
Widzą ci, co widzą ewentualne zyski. Albo ci, co kupę kasy utopionej wcześniej sobie przypominają .
Rosjanie tam wjebali kupę pieniędzy, wiele zakładów tam zostało. Zbudowanych za ruskie pieniądze.

Jeszcze raz powtórzę i w dupie mam mędrców gimbusowatych. Nam bliżej do Rosjan niż do Ukraińców czy nawet Litwinów.

Nie, nie trzeba im dupy lizać. Wystarczy handlować, dać zarabiać ludziom. Machać szabelką to my możemy w Gruzji, cały świat się z tego śmiał. Albo w jakimś Nepalu?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie