18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Jerzy_Owsik 2021-09-30, 16:02
hehehe hahaha, śmieszne nawet
Zgłoś
Avatar
myron7 2021-09-30, 16:18
zielony ninja pewnie dalej tam stoi i nic nie kuma....
Zgłoś
Avatar
mesjans 2021-09-30, 16:23
Tak się rodzą przepisy BHP, następnym razem przed pomiarem ustawi jakiś stojak informujący.
Zgłoś
Avatar
migracia 2021-09-30, 17:43 1
Kurde... Mnie to zastanawia że on nie czuł, że coś rozjeżdża? (jadąc autobusem czuję przejechanie po rozjechanym truchle psa czy kota) a tutaj jest coś większego. A druga rzecz - rozjechał go raz i chyba chciał poprawić bo zaczął cofać...
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-09-30, 18:00 1
Na chuj komu bhp. Już nawet nie chodzi o tego bezmózga z miarką, ale otwarcie studzienki, jak obok jeżdżą samochody????
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2021-10-01, 4:11
migracia napisał/a:

Kurde... Mnie to zastanawia że on nie czuł, że coś rozjeżdża? (jadąc autobusem czuję przejechanie po rozjechanym truchle psa czy kota) a tutaj jest coś większego. A druga rzecz - rozjechał go raz i chyba chciał poprawić bo zaczął cofać...



Nie chcial. Tylko go uratowal z opresji. Tak by sie udusil prawdopodobnie pod tym pudelkiem
Zgłoś
Avatar
homorek 2021-10-01, 7:30
mesjans napisał/a:

Tak się rodzą przepisy BHP, następnym razem przed pomiarem ustawi jakiś stojak informujący.



Czasami i to nie pomaga... Bo znajdzie się ameba co stwierdzi że jej to nie obowiązuje.
Zgłoś