18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Avatar
Polak_mały 2024-10-20, 8:45 4
No debil, na torach się nie hamuje, teraz już wie.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-10-20, 8:54 2
A gdzie kakakask?

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
małpa-bez-banana 2024-10-20, 13:11
Mógł założyć plastikowy kask na wzór hełmu jak polscy harlejowcy - ochronił by go!
Zgłoś
Avatar
JestemNajlepszy 2024-10-20, 13:14 2
Ja tak kiedyś przejechałem jakieś dziecko. Naszczęście umarło i nie było świadków wypadku z którego uciekłem.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-10-20, 13:30 2
JestemNajlepszy napisał/a:

Ja tak kiedyś przejechałem jakieś dziecko. Naszczęście umarło i nie było świadków wypadku z którego uciekłem.



Nie wierzę.
Kiedy i gdzie to niby miało miejsce?

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
VladolfPutler 2024-10-20, 13:41 1
żmij napisał/a:

Nie wierzę.
Kiedy i gdzie to niby miało miejsce?



A Ty co, z policji? Nie wnikaj chyba że chcesz żeby spotkała Cię taka sama przyjemność
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-10-20, 13:45
VladolfPutler napisał/a:

A Ty co, z policji? Nie wnikaj chyba że chcesz żeby spotkała Cię taka sama przyjemność



Mój dziadek miał takie powiedzenie:

Nie podnoś koszuli, jak nie ciebie jebią.

Wyjaśniam: Oznacza to, że nie należy wpierdalać się w nie swoje sprawy, odpowiadać na pytania skierowane do innych osób itp.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
BeeZee 2024-10-20, 14:29 1
Ci azjaci mają tak w dupie innych, że gość z samochodu nawet nie hamował za bardzo...
Zgłoś
Avatar
VladolfPutler 2024-10-20, 14:51
żmij napisał/a:

Mój dziadek miał takie powiedzenie:
Wyjaśniam: Oznacza to, że nie należy wpierdalać się w nie swoje sprawy, odpowiadać na pytania skierowane do innych osób itp.



Dlatego już go z nami nie ma. Znalazł się chociaż w dziale hard? Jak tak to nakieruj na materiał bo chętnie bym do niego zwalił
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-10-20, 14:58
BeeZee napisał/a:

Ci azjaci mają tak w dupie innych, że gość z samochodu nawet nie hamował za bardzo...



No ale zobacz! Jaki mieli dzieki temu sukces gospodarczy!
Zgłoś
Avatar
elim 2024-10-20, 15:00
Zapytałem się copilota czy kask by ochronił głowę przed rozjechaniem jej przez suva, z odpowiedzi wychodzi że raczej nie
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-10-20, 15:11 1
VladolfPutler napisał/a:

Dlatego już go z nami nie ma. Znalazł się chociaż w dziale hard? Jak tak to nakieruj na materiał bo chętnie bym do niego zwalił



Twoje wypowiedzi są wspaniałym przykładem na to, jak przedstawić swoją kondycję umysłową nie używając słowa "debil". Miłej niedzieli.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
VladolfPutler 2024-10-20, 15:16
żmij napisał/a:

Twoje wypowiedzi są wspaniałym przykładem na to, jak przedstawić swoją kondycję umysłową nie używając słowa "debil". Miłej niedzieli.



Czyli nie poratujesz potrzebującego? Zapamiętam to sobie i będę Ci przypominał jak znowu będziesz prosił żeby zaspokoić Twoją starą
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-10-20, 15:19
VladolfPutler napisał/a:

Czyli nie poratujesz potrzebującego? Zapamiętam to sobie i będę Ci przypominał jak znowu będziesz prosił żeby zaspokoić Twoją starą



Oddal się pospiesznie w kierunku głębokich doznań analnych.
Przetłumaczyć?

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów