18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Mamy już Dżizasa w Świebodzinie i konia w Koninie a teraz przyszła pora na 14m pomnik Jana Pawła II w Częstochowie...



Architekci:
Cytat:

"Stając w obronie Jakości, wołamy głośno o zaniechanie tego niefortunnego pomysłu [...]. Apelujemy o rozwagę, by przewidzieć skutki podjętych działań i o odwagę, aby się z nich wycofać".





Dla mnie, kolejna porażka tego narodu i kolejny przykład na to, jak w Polsce są marnowane pieniądze.



Na koniec bonus : Koń z konina



Źródło i link do całości: KLIK
Zgłoś
Avatar
Solho 2013-04-10, 12:55 2
Czy tylko mi w 1.03 przypomina to bardziej pudziana ? o.O
Zgłoś
Avatar
Wiert 2013-04-10, 13:15
@up Pudzian się wszędzie wpierdoli... nawet na papieża pomnik.
Zgłoś
Avatar
Swirussss 2013-04-10, 13:17 5
a komu to potrzebne?
Zgłoś
Avatar
kufel01 2013-04-10, 13:21
Pierdolenie głupot o kościele i ateistach 3.....2.....1..... start!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-04-10, 13:34 14
Dlaczego nie postawią pomnika komuś, kto zrobił coś dla Polski?
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2013-04-10, 13:35
Pudzian ruleeeezzzz
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-04-10, 13:41 4
Jak to mawial Jan Pawel II:
"Nie budujcie mi pomnikow, zrobcie cos dobrego dla ludzi".
Zgłoś
Avatar
Lukiuu 2013-04-10, 13:42 70
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-04-10, 14:04 4
Myślę,że JPII byłby dumny z pomysłodawcy i ludzi którzy to popierają...ten pomnik z pewnością załata dziurę budżetową,wykarmi ludzi,da im pracę i pozwoli wrócić ludziom zza granicy do kraju brawo kurwa aż się zaczynam pakować i rezerwuję samolot do Polski! Dziękuję za ten pomnik!!
Zgłoś
Avatar
c................2 2013-04-10, 14:05
ja pierdolę, jaki jest sens stawiania takich pomników. W Rio de Janeiro pomnik Chrystusa jakiś cel ma, jest wizytówką na skalę światową. Każdy rozpozna ten pomnik i miejsce. A to? Kurwa co za żal i wyrzucanie kasy.
Zgłoś
Avatar
HariDee 2013-04-10, 14:18 5
Wiesz co Ci powiem no wkurwic sie mozna, no mozna. Ale tak na prawde patrzac na sprawe chlodnym okiem, to juz wole te nasza polska ciemnote, te kosciolki i te debilne pomniki, niz aby nam arabusy kraj przejely. I tak na prawde to im wiecej takich pomnikow, kosciolow i bog wie jeszcze czego - tym wieksza szansa ze nas islamizacja ominie.
Na prawde. Sam jestem nie wierzacy ale nie obnosze sie z tym - uznaja ze to moja wlasna sprawa. Ale od jakiegos czasu zaczalem popierac budowanie pomnikow, kosciolow itd, bo szczerze mowiac wole to, niz islam.
Zgłoś
Avatar
skandal89 2013-04-10, 14:45
Mi tu nie chodzi nawet o względy religijne, głównie o marnotrawienie pieniędzy które na bank znalazły by szczytniejsze cele a druga sprawa to kontekst miasta, jak to będzie wyglądało, już nie wspominając o pysze ludzkiej. Co do islamizacji to puki mamy chujowy socjał to nie ma się czego bać.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-10, 14:51 2
kurwa glaby jp2 jak malo ktory polak moim zdaniem zaslugoje na pomnik jedyny polak na tronie piotrowym i jeden z polakow ktory mial najwieksze znaczenie i szacunek na swiecie taka jest prawde lewuski wymyslaja jakies teorie typu ze mial dzieci zabijal murzynow w afryce itp itd tego gowna jest wiele ale zawsze jest tak ze jak komus sie cos udaje to znajdzie sie stado zjebow ktorzy by chcieli zeby wszyscy byli takimi zjebami i nie osiagali nic wiecej
Zgłoś
Avatar
zyzyryxy 2013-04-10, 14:52 10
BongMan napisał/a:

Dlaczego nie postawią pomnika komuś, kto zrobił coś dla Polski?



a co Jan Paweł II nic dla Polski nie zrobił?!? kurwa Bonguś ja myślałem że ty inteligentniejszy jesteś, ale no kurwa, muszę, chuj ci w dupę jebany impotencie

Jan Paweł II był wielkim Polakiem i już, a ten pomnik to jest zjebany i tylko mu zły PR robi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie