18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Pomoc afryce
~Velture • 2018-03-28, 11:29
Pamiętacie jak za gówniarza nie chcieliście jeść i rodzice/dziadkowie wam mówili, że dzieci w Afryce nie mają co jeść?

No to... także tego

(jak ktoś potrzebuje to luźne tłumaczenie w spojlerze pod filmem)



ukryta treść

Kiedy byłem dzieciakiem moja mama zawsze mówiła abym zjadał wszystko co mam na talerzu.
Musisz zjeść wszystko bo jest głód w Afryce.
I później zjadałem... codziennie...
Potem byłem starszy i zacząłem się zastanawiać "w jaki sposób pomogłem?"... sytuacji w afryce...
Mam lekka nadwagę.
Mam nadzieję, że są szczęśliwi.
Zrobiłem co w mojej mocy... jedząc tak dużo.
Jesli kiedyś pojadę do afryki i spojrzą na mój brzuch to powiem im, że zrobiłem to dla nich

Zgłoś
Avatar
KaiWren 2018-03-28, 14:10 7
Co zrobić żeby dzieci w afryce nie chodziły głodne:

odciąć im nogi
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2018-03-28, 15:25
KaiWren napisał/a:

Co zrobić żeby dzieci w afryce nie chodziły głodne:

odciąć im nogi



Lub tez nie karmic jeszcze parę dni to sie położą
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-03-28, 15:29 4
kiedyś moją byłą nauczycielka zaczęła opieprzać na zielonej szkole, że strasznie długo brała prysznic, a dzieci w Afryce nie mają wody. Dziewczyna zapytała ją czy ma jakiś pomysł jak tą wodę zapakować i im wysłać? Chwila konsternacji, ciszy i na tym się opieprzanie urwało...

W sumie na podobny fakt przy argumentowaniu: "bo dzieci w Afryce nie mają" zwrócił uwagę komik...
Zgłoś
Avatar
avalanch 2018-03-28, 16:03 5
Głód kurwa, a brzuchy pełne
Zgłoś
Avatar
o................o 2018-03-28, 16:54
Pewnie zdobędę odznakę kapitana oczywistego...
W tym tekście chodzi o to, żeby nabrać szacunku do jedzenia. Zwrócić uwagę, że nie wszędzie dzieci mogą cieszyć się posiłkiem. Przyjście na świat jako biały człowiek w krajach europejskich czy ameryki północnej to już wygrana, niezależnie od zamożności rodziców.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2018-03-28, 17:02
Czemu dzieci w Afryce majo takie duże brzuszki??
-Siedzo,jedzo nic nie robio.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2018-03-28, 17:06
Może tej mamie chodziło o to że dziecko z afryki jakby miało okazje, to wsuneloby wszystko z talerza. Ale nie wiem.
Zgłoś
Avatar
malarz666 2018-03-28, 18:29
Jkby kto chciał, to ten komik to Ismo Leikola.
Zgłoś
Avatar
Indyferentny 2018-03-28, 19:27 1
Banda rasistów z sadistica, u nas w afryce wszystko dobrze. Z zazdrości tak piszecie
Zgłoś