18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:06
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:09
Pomocy ;c
Diamond666 • 2024-06-19, 16:24
Witam wielbicieli czarnego humoru.
Jestem tu nowa, lecz mój post jest w postaci błagania o pomoc. Zarejestrowałam się tu, by was wszystkich poprosić o podesłanie mi linków/ filmików/ zdjęć każdej maści o tematyce wypadków motocyklowych ze skutkiem śmi3rt3lnym (nie wiem czy można pisać takie wyrazy bez cenzury). Pewnie większość mi napisze: jest tego tyle tutaj, poszukaj... Tyle, to ja wiem. Jednak nie mam tyle czasu, by przesiadywać godzinami / dniami na szukaniu naprawdę mocnych materiałów.
Przejdę teraz do rzeczy. Mój przyszły mąż ''ma fantazję'' kupić sobie motor, a ja mu kategorycznie zabraniam, bo najzwyczajniej w świecie się o niego boję, że może nie wrócić do domu, i że już nigdy go nie przytulę, kiedy wraca z pracy, nie pocałuję na dobranoc, nie zasnę w jego ramionach i nie porozmawiam z nim o ''wszystkim i niczym'', a zostaną mi tylko wspomnienia i wspólne zdjęcia ... może i nawet ciężka depresja.
Tyle jest różnych wypadków i nie zawsze z winy motocyklisty. Chcę za wszelką cenę wybić mu z głowy zakup tego przeklętego motogówna.
Liczę na wasze wsparcie, zrozumienie i ludzką empatię.
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-06-20, 9:19
jesteś mądrą osobą (w przeciwieństwie do narzeczonego), bądź konsekwentna w swoim postanowieniu
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-06-20, 14:18
@Diamond666: nie trać czasu na szukanie, weź sprawy w swoje ręce...

sadistic.pl/co-tam-pani-chapie-vt593363.htm

a dokładnie usta, lodzik w garażu i chłop nie będzie musiał motopizdować...

PS
wcześniej zamknij psy...
Zgłoś
Avatar
wixel 2024-06-22, 2:51 1
Daj chłopu święty spokój i niech jeździ. Nie bądź kolejną zrzędzącą babą, która za pare lat będzie dalej zrzędziła tylko tym razem, że chłop na kanapie siedzi i zainteresowań nie ma.
Znam ludzie, którzy od 30 lat jeżdżą i żyją i znam ich więcej niż takich, którzy się zabili bo szaleli.
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-06-24, 5:40
Przyszły mąż? I ty już mu chcesz coś zabraniać? Zabraniać to sobie możesz swojemu przyszłemu dziecku a nie dorosłemu facetowi.
Zgłoś