18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
CrookerS 2022-01-28, 15:30 11
Baza wirusow zostaka zaktualizowana
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-01-28, 15:49 5
Ale tępa dzida kurwa! To kiedyś będzie matką i przyszłym pokoleniom geny, oraz siedzę życiowa przekaże. Nie chcę dożyć starości.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2022-01-28, 15:57 20
baronturbina napisał/a:

Ale tępa dzida kurwa! To kiedyś będzie matką i przyszłym pokoleniom geny, oraz siedzę życiowa przekaże. Nie chcę dożyć starości.



Jest tyle pięknych sposobów żeby sobie w tym pomóc, są wysokie budynki, są leki, prochy, pociągi, ciężarówki, grunt to żebyś kamerę miał włączoną.
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2022-01-28, 16:37 6
Wstyd się przyznać, ale odjebałem identyczny numer.
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-01-28, 16:54
Może ona myślała że tam jest trawa czy coś, bo np jest krótkowidzem lub ma inną wadę wzroku...?
Zgłoś
Avatar
Shadus 2022-01-28, 17:05 1
baronturbina napisał/a:

Ale tępa dzida kurwa! To kiedyś będzie matką i przyszłym pokoleniom geny, oraz siedzę życiowa przekaże. Nie chcę dożyć starości.



Wydaje mi się, że masz jakiś konflikt z kobietami. Zobaczyłeś jak się dziewczyna wygłupiła i wizja tego, że kiedyś będzie matką odbiera Ci chęć życia?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-01-28, 17:14 2
Shadus napisał/a:

Wydaje mi się, że masz jakiś konflikt z kobietami. Zobaczyłeś jak się dziewczyna wygłupiła i wizja tego, że kiedyś będzie matką odbiera Ci chęć życia?


Tak
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2022-01-28, 18:59 7
sothis napisał/a:

Może ona myślała że tam jest trawa czy coś, bo np jest krótkowidzem lub ma inną wadę wzroku...?



Myślała, że tam jest trawa czy coś, bo jest krótkomózgiem.
Zgłoś
Avatar
MotherFucker 2022-01-28, 19:37
Z dupy do pyska to dla niej pikuś...
Zgłoś
Avatar
night1 2022-01-28, 19:46
Zaraziła się modą na morsowanie?
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2022-01-28, 20:32
baronturbina napisał/a:

Ale tępa dzida kurwa! To kiedyś będzie matką i przyszłym pokoleniom geny, oraz siedzę życiowa przekaże. Nie chcę dożyć starości.



Swój swego pozna co ? Ty ze swoja biedą umysłową takie na kilometr wyczuwasz ? Mam radę dla ciebie nie popełniaj tego samego błędu co twój ojciec i nie rozmnażaj się, kretynów już wystarczy na świecie.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-01-28, 20:39 2
Kurde26 napisał/a:

Wstyd się przyznać, ale odjebałem identyczny numer.



Ze znajomymi z reaktywowanego koncertu w Jarocinie wracaliśmy, przez park, nocą. Kumpel "dziabnięty" odrobinę wskoczył do stawu, bo myślał, że to trawka taka ładna, a to rzęsa wodna była... Wbił się po kolana w muł.
Zgłoś
Avatar
Agoreth 2022-01-28, 21:57
To było to, co chciała zrobić?
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2022-01-29, 3:07 1
To wygląda na jakiś zalany wykop, trzeba być stukniętym aby wskoczyć do czegoś takiego. Tam nie ma żadnej drabiny, czy wyjścia i nie wiesz co jest pod taflą wody. Do tego nie wiesz czym jest to zanieczyszczone i czy da rade pływać w tym normalnie, czy pójdziesz na dno jak kamień.

Duże szczęście miała, że jeszcze udało się jej jakoś ręce do samej krawędzi wyciągnąć, tak że ktoś jej może pomóc.
Tak giną ludzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie