18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
Talth92 2011-05-30, 23:52
kurwa bezdomny się nudzi.

jedna rada

Zgłoś
Avatar
deniZ 2011-05-31, 8:04
Nie nudzi sie! znalazl i sie chcial pochwalic
Zgłoś
Avatar
cracker10 2011-05-31, 18:14 2
Ale przynajmniej coś wymyślił i w taki sposób zachęca żeby mu dali parę centów, a u nas ? "kierowniku popilnuję samochodu" itp. albo daj panie parę groszy bo niemam na "chleb", nie mówiąc już o tym, że czasami te brudasy wchodzą do restauracji i ci palec w jedzenie wpierdolą i masz już po obiadku. Oczywiście zdarzają się też kulturalni bezdomni ale to margines, żeby nie było zaraz ,że jestem na nich cięty.
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2011-05-31, 18:27
Jak to Ferdek mówi "W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem", widocznie tam w juesej też nikt już nie zatrudnia pracowników na pola bawełniane, no ale coby nie było, koleś ma poczucie humoru, jest pomysłowy, a więc dostanie za to kilka centaków
Zgłoś
Avatar
chewbacca 2011-05-31, 18:40 1
Wolę takiego wymyślnego czarnuszka goniącego za ninjami niż te nasze rumuńskie "Pan-da, pan-da"
Zgłoś
Avatar
uookie 2011-05-31, 18:55
każdy kraj ma takich bezdomnych na jakich zasługuje
Zgłoś
Avatar
edge 2011-05-31, 21:06
uookie napisał/a:

każdy kraj ma takich bezdomnych na jakich zasługuje



Racja ale u nas prócz cygansów powinno jeszcze chodzić stado żydów. Co nie zmienia faktu, że w de ju es ej musieli nieźle sobie przejebać jak nawet bezdomni są czarni.
Zgłoś
Avatar
Popielniczka 2011-06-01, 0:08
Kocham te komentarze o żydach... co ma kurwa piernik do wiatraka?
Zgłoś
Avatar
andamarius 2011-06-01, 9:04
nie jest tak źle . Raz zaczepił mnie żul prosząc o parę groszy na łopaty, bo trzeba przeprowadzić ekshumację smoka wawelskiego.
Zgłoś