18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
witam ostatnio pojawiły się zdjęcia konwojów wozów opancerzonych na terenie kraju a bardziej przy wschodniej granicy,dzisiaj mój znajomy jadąc przez węgorzewo zobaczył taki oto widok zmierzały one w stronę północno-wschodniej granicy są to Armatohaubice wz. 1977 Dana jeśli ktoś uważa że to fotoszop albo że inny kraj bo tablice dziwne(tak jak ja) proszę bardzo tutaj jest stronka tablice i tutaj trochę info zapodane przez wikipedie zdjęcie zrobione około godziny 16,z tego co można się domyślić to odpowiedz władz polskich na "manewry" w obwodzie kaliningradzkim link , mam nadzieje że to tylko pokaz siły Putina bo może być nie ciekawie
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2014-03-04, 2:30 2
Wszyscy się przypierdalacie do autora tematu, KAŻDY KURWA JEDEN post ze stron 2+ mówi to samo (przeczytałem wszystkie). Okej, jest spam o Ukrainie i wojsku, ale sami spamujecie jak idioci tą samą informacją (informacją, że są to manewry). A więc o co ten płacz skoro robicie to samo? Gdzie sens, gdzie logika? To wasze pierdolenie w kółko tego samego jest tak samo gówno warte, jak gówno warte są te tematy. Chociaż może i nawet bardziej, bo w w/w tematach można pooglądać ciekawe fotki (różne), a z tego, że debil powtórzy za kimś te samę informację (którą w dodatku wyczytał TYM SAMYM KURWA TEMACIE) setny raz niczego nowego się nie dowiem.

Nie, dziękuje za maść. Mam swoją.
Zgłoś
Avatar
zielon001 2014-03-04, 8:35
A co was kurwa interesuje manewry wojsk. Jeszcze dzwońce do TVN że kolumna samochodów jedzie. Ja pierdole. Do putina od razu dzwońcie.
Stulić pysk i siedzieć cicho. Jak się zacznie to i tak 3/4 spierdoli do UK
Zgłoś
Avatar
mateuszhnr 2014-03-04, 9:10 2
w 39 tez do ostatniej chwili nikt nie wierzył że wojna bedzie
Zgłoś
Avatar
strongborys 2014-03-04, 9:29
widzę, że moja ironia z Black Hawkiem nie została załapana. Jestem z Mielca i już nie raz widziałem tą maszyne nad miastem lub na lotnisku
Zgłoś
Avatar
Michno 2014-03-04, 9:44
Taa... Zmierzały w stronę granicy? Zmierzały do jednostki wojskowej, ruch w Węgorzewie wstrzymany zanim wszystkie nie wjechały na teren JW. Chyba z 20, minut stałem w korku...
Zgłoś
Avatar
Janóż 2014-03-04, 10:18
Ale kurwa co w tym dziwnego że Polska przerzuca na wschód wojska? Jest teoretyczna możliwość konfliktu zbrojnego na większą skale w sąsiednim państwie, to trzeba granice ubezpieczyć.
Zgłoś
Avatar
Torghal 2014-03-04, 12:05
Po Szczecinie, też takie jeżdżą. Czyżby odrodzenie paktu Ribbentrop-Mołotow?
Zgłoś
Avatar
mateuszhnr 2014-03-04, 12:41
jestem z mazur i czesto jezdze trasą olsztyn mragowo gizycko gołdap. nigdy wczesniej mi sie nie zdarzyło abym w kazdym z tych miast widzial tyle wojsk na ulicach
Zgłoś
Avatar
PimpMyDick 2014-03-04, 15:31
Pajero 3.2 DID Dakar Edition 2004 rok produkcji. Wersja long. Zgadza się?
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-03-04, 17:08
Nie posrajcie się z tymi ruchami naszych wojsk. Napędzacie jedynie bańkę strachu jak TV, Rosjanie wyjechali do Ukrainy ale nic tam nie robią, po jakiego grzyba tak nakręcać ludzi, że będzie wojna. Rosjanie chronią swoich obywateli na Krymie, Ukraina tego nie chce i jest konflikt ale nie wojenny.

Jest też druga opcja, że się zachwycacie tym, że może będzie wojna i doczekacie końca świata. No to macie problem z głową, a ponadto pewnie większość nie nadaje się do walki
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-03-04, 17:23
mateuszhnr
w Polsce nie wierzyli, na zachodzie o tym wiedzieli.
Zgłoś