18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
witam ostatnio pojawiły się zdjęcia konwojów wozów opancerzonych na terenie kraju a bardziej przy wschodniej granicy,dzisiaj mój znajomy jadąc przez węgorzewo zobaczył taki oto widok zmierzały one w stronę północno-wschodniej granicy są to Armatohaubice wz. 1977 Dana jeśli ktoś uważa że to fotoszop albo że inny kraj bo tablice dziwne(tak jak ja) proszę bardzo tutaj jest stronka tablice i tutaj trochę info zapodane przez wikipedie zdjęcie zrobione około godziny 16,z tego co można się domyślić to odpowiedz władz polskich na "manewry" w obwodzie kaliningradzkim link , mam nadzieje że to tylko pokaz siły Putina bo może być nie ciekawie
Zgłoś
Avatar
MadDave 2014-03-03, 23:12
@mateuszkowalski69 - to chyba słabo patrzysz, akurat huk myśliwców wkurwia mnie najbardziej.
Zgłoś
Avatar
dupeczki 2014-03-03, 23:25
elektrycerz napisał/a:

Nie wiem co w tym dziwnego, obok mojego domu dwa razy dziennie przejeżdża 4-20 armatohaubic (1 Mazurski Pułk Artylerii), jadą na poligon ze 20 km dalej, zresztą też jest to w stronę Rosji... Mam im cykać codziennie fotki i robić zamieszanie? Nie mam nic do autora, tylko mówię po prostu, że to że sobie wojsko jeździ wcale nie musi oznaczać że coś się dzieje.



Dokładnie. Kumpel mówi że mają teraz trzy tygodnie poligonu w Orzysz;)
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2014-03-03, 23:32
W maju będąc w okolicach Giżycka oraz Orzysza również często mijałem (również w niedzielę) kolumny pojazdów wojskowych. A dwa tygodnie temu na autostradzie a4 widziałem samochody 6 BDS i nie widzę w tym żadnych kryptoumocnień granic
Zgłoś
Avatar
cycek69 2014-03-03, 23:35
@konbi

albo ty pierdolisz, albo twój znajomy

identyczne zdjęcie zamieszczone dzisiaj po godzinie 13
Zgłoś
Avatar
wst91 2014-03-03, 23:36
lemo1029 napisał/a:

ludzie czym sie srać?
nie będzie wojny



Putin ma swoje lata, wiele przeszedł, wiele razy musiał kontrolować swoje emocje. Może mu na starość faktycznie odbiło? W takim wypadku cała sztuka dyplomacji, ważenie każdego słowa, ewentualne sankcje mogą nie mieć żadnego znaczenia. Ale obyś miał rację
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-03-03, 23:38
Przejebane, każdy wyjazd na poligon to natarcie Polaków na wojska rosyjskie. Mój brat ( zresztą stały forumowicz z sadola ) właśnie ciągnął armatę na poligon. Nie ździwie się jak jakiś idiota wrzuci go na sadistic ))
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2014-03-03, 23:50
Info od 12 Brygady Zmechanizowanej

Cytat:

Pododdziały Błękitnej Brygady uroczyście rozpoczęły swój pobyt na poligonie drawskim.







Więc nie srać się
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2014-03-03, 23:57 1
O Czarnobylu też nas informowali 6 dni po fakcie.
Zgłoś
Avatar
S.W.A.T 2014-03-04, 0:06
Tu macie ciekawostkę:
fakt.pl/rosyjskie-cwiczenia-w-obwodzie-kaliningradzkim,artykuly,447645...
Zgłoś
Avatar
strongborys 2014-03-04, 0:56
a nad Mielcem latał dziś Black Hawk, czyżby już amerykańce sie szykowali ?

sport.fakt.pl/black-hawk-nad-pilkarzami-w-mielcu,artykuly,447725,1.html
Zgłoś
Avatar
tomek24ster 2014-03-04, 1:06
stary te czołgi czy co to jest jeżdżą tutaj prawie codziennie, z 500m od tego miejsca mieszkam i nieraz jak na 8 jadę do liceum to się spóźniam bo sobie urządzają wyjazd z jednostki. btw. one wracają, jeszcze jakieś 300m i mają jednostkę. było tak od kiedy pamiętam
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2014-03-04, 1:16 1
strongborys napisał/a:

a nad Mielcem latał dziś Black Hawk, czyżby już amerykańce sie szykowali ?

sport.fakt.pl/black-hawk-nad-pilkarzami-w-mielcu,artykuly,447725,1.html



Kod:
Nad stadionem w Mielcu krążył black hawk produkowany przez miejscowe zakłady. Maszyna wzięła udział w specjalnej sesji fotograficznej z udziałem zawodników klubów FKS i SPR Stal Mielec. W ten niecodzienny sposób firma będąca sponsorem klubu oraz władze miasta podkreśliły swój wkład i zaangażowanie w rozwój lokalnego sportu. Stal Mielec obchodzi w kwietniu 75-lecie istnienia.


Zgłoś
Avatar
Sethup 2014-03-04, 1:27
Kumpel w piątek wrócił z manewrów na Orzyszowskim - bodajże zmechole i czarni tam ćwiczyli - więc nie dziwota, że sprzęt widać (chociażby w trakcie transportu).

Teraz gdzie nie zobaczy się choćby żołnierza to już Wojna i Mobilizacja! Po cholerę się tak wszyscy nakręcają wzajemnie?
Zgłoś
Avatar
lew3k 2014-03-04, 1:48
@up - bo są kurwa głupi. Od razu w telegraficznym skrócie wytłumaczę dwie kwestie, które zostały tu palnięte. Mianowicie: F16 dzień w dzień latają po polskim niebie, Black Hawk jest produkowany w Mielcu.
Zgłoś
Avatar
jugo500 2014-03-04, 1:54
[quoteNie wiem co w tym dziwnego, obok mojego domu dwa razy dziennie przejeżdża 4-20 armatohaubic (1 Mazurski Pułk Artylerii), jadą na poligon ze 20 km dalej, zresztą też jest to w stronę Rosji... Mam im cykać codziennie fotki i robić zamieszanie? Nie mam nic do autora, tylko mówię po prostu, że to że sobie wojsko jeździ wcale nie musi oznaczać że coś się dzieje.]



Jeżeli wojski sobie jeździ ,, TO WIEDZ ZE COŚ SIĘ DZIEJE ... ,,
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie