18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
witam ostatnio pojawiły się zdjęcia konwojów wozów opancerzonych na terenie kraju a bardziej przy wschodniej granicy,dzisiaj mój znajomy jadąc przez węgorzewo zobaczył taki oto widok zmierzały one w stronę północno-wschodniej granicy są to Armatohaubice wz. 1977 Dana jeśli ktoś uważa że to fotoszop albo że inny kraj bo tablice dziwne(tak jak ja) proszę bardzo tutaj jest stronka tablice i tutaj trochę info zapodane przez wikipedie zdjęcie zrobione około godziny 16,z tego co można się domyślić to odpowiedz władz polskich na "manewry" w obwodzie kaliningradzkim link , mam nadzieje że to tylko pokaz siły Putina bo może być nie ciekawie
Zgłoś
Avatar
_................_ 2014-03-03, 21:08 1
Kurwa, zgadza się, rzeczywiście tragedia z tą pisownią. Nieciekawie napisać oddzielnie, oby się tylko twoja pani od polskiego nie dowiedziała

Tak, ten post to tylko żart, wstyd mi, ale jakoś nudzi mnie już to pierdolenie o Ukrainie
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-03-03, 21:09 1
coś się dzieje przynajmniej, ale tymi rzęchami nie zrobimy zbytniego wrażenia.
Zgłoś
Avatar
Wojtass84 2014-03-03, 21:10 3
Dobrze że nie uległy awarii i nie zatarasowały drogi. Oczywiście żartuję.
Zgłoś
Avatar
Machol 2014-03-03, 21:11 4
ulifont, w dupie byłeś, gówno wiesz. To jest rzęch? Uargumentuj, jakie konkretnie sprzęty TEGO TYPU ruskie mają lepsze.
Zgłoś
Avatar
elektrycerz 2014-03-03, 21:13 87
Nie wiem co w tym dziwnego, obok mojego domu dwa razy dziennie przejeżdża 4-20 armatohaubic (1 Mazurski Pułk Artylerii), jadą na poligon ze 20 km dalej, zresztą też jest to w stronę Rosji... Mam im cykać codziennie fotki i robić zamieszanie? Nie mam nic do autora, tylko mówię po prostu, że to że sobie wojsko jeździ wcale nie musi oznaczać że coś się dzieje.
Zgłoś
Avatar
saves 2014-03-03, 21:14 5
Ciekawe dlaczego o ruchach wojsk dowiadujemy się z różnych portali? Telewizornia milczy. Rząd też nic nie mówi.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-03-03, 21:14 4
kurwa przestańcie wrzucać te zdjęcia przemieszczania się wojsk, to tak jakby putinowi palcem pokazać " o tutaj taki sprzęt będzie tu i tu". Chuj, że mają satelity ale takie zdjęcia dodają więcej szczegółów. Ja trochę panikuje bo coś czuje, że będzie mini wojna
Zgłoś
Avatar
matiskate 2014-03-03, 21:19
Cieplej się robi - poniedziałek, sezon manewrów otwarty. Nie byłem w MONie nie wiem gdzie są poligony ale czytałem komentarz gościa bardziej ogarniętego w temacie dokładnie podawał gdzie kto jedzie. Dany to pewnie z albo do Drawska.
Zgłoś
Avatar
Wojtass84 2014-03-03, 21:20 38
NieWiemZeWiem napisał/a:

kurwa przestańcie wrzucać te zdjęcia przemieszczania się wojsk, to tak jakby putinowi palcem pokazać " o tutaj taki sprzęt będzie tu i tu". Chuj, że mają satelity ale takie zdjęcia dodają więcej szczegółów. Ja trochę panikuje bo coś czuje, że będzie mini wojna

Zapomnieliśmy że Putin ma konto na sadolu, to się więcej nie powtórzy.Wybacz
Zgłoś
Avatar
gaznik 2014-03-03, 21:23 3
Już wyjaśniam te wszystkie ruchy, wojska kierują się na poligon w Drawsku.
Niepotrzebnie siejecie panikę, zwykłe manewry i szkolenia.
Zgłoś
Avatar
xhelioNx 2014-03-03, 21:27 26
Ludzie... przecież niedaleko Węgorzewa jest poligon -.-

Was pojebało wszystkich że tak szukacie na każdym kroku wojenki?
Nad moim Lublinem przeleciały F16, czy się boję? Nie, bo to normalne, zawsze latały co jakiś czas.

Pod Nową Dębą też zapierdalają, dlaczego? Bo niedaleko jest poligon. Ludzie kurwa nie przerażajcie mnie swoją głupotą.

Niech ktoś kto robi takie zdjęcia pojedzie za nimi, na pewno do Dorohuska nie dojedzie.
Zgłoś
Avatar
kubczyk 2014-03-03, 21:30 3
Marzec to okres poligonów zazwyczaj - biorąc pod uwagę ostatnie dobre warunki pogodowe w całej Polsce "Otworzył się sezon szkoleń poligonowych"
Zgłoś
Avatar
S................l 2014-03-03, 21:33 2
Jechali po prostu na zlot zabytkowych pojazdów wojskowych.
Zgłoś
Avatar
kwasix 2014-03-03, 21:49 3
To SA rutynowe ćwiczenia..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie