18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
witam ostatnio pojawiły się zdjęcia konwojów wozów opancerzonych na terenie kraju a bardziej przy wschodniej granicy,dzisiaj mój znajomy jadąc przez węgorzewo zobaczył taki oto widok zmierzały one w stronę północno-wschodniej granicy są to Armatohaubice wz. 1977 Dana jeśli ktoś uważa że to fotoszop albo że inny kraj bo tablice dziwne(tak jak ja) proszę bardzo tutaj jest stronka tablice i tutaj trochę info zapodane przez wikipedie zdjęcie zrobione około godziny 16,z tego co można się domyślić to odpowiedz władz polskich na "manewry" w obwodzie kaliningradzkim link , mam nadzieje że to tylko pokaz siły Putina bo może być nie ciekawie
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2014-03-03, 22:11
W Węgorzewie z tego co wiem, jest jednostka. Mogę się mylić, ale to jest chyba jednostka artylerii.
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-03-03, 22:14
Taa, i teraz każdy kto zobaczy konwój będzie wrzucał foty do neta, a ciemna masa będzie myśleć że jadą na granice...
Zgłoś
Avatar
shinobi2222 2014-03-03, 22:14
Zamiast pierdolić głupoty włączcie wiadomości np. TVN24. Tak jak napisał ktoś wyżej to są rutynowe ćwiczenia.
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-03-03, 22:15
Zwykłe poligony, mieszkam na mazurach od zawsze, co jakiś czas są strzelania. Wielka szansa na wirtualne piwo dla wielu, z tego co widzę.
Zgłoś
Avatar
marian39 2014-03-03, 22:15
teraz to wszystkie normalnie odbywające się ćwiczenia brane są jak przygotowania do wojny. To są normalne działania o których się po prostu nie mówi nacodzień tylko że media podręcają atmosferę. Fakt faktem gdyby ruchy tych wojsk były odpowiedzią na działania Rosjan to akurat dobrze o tym świadczy, zdajemy sobie sprawe z zagrożenia i chuchamy na zimne.
Zgłoś
Avatar
kordi250 2014-03-03, 22:15
mieszkam koło Węgorzewa a te czołgi jadą właśnie w stronę jednostki
Zgłoś
Avatar
zawi3r 2014-03-03, 22:17
W Węgorzewie jest jednostka wojskowa i mają na wyposażeniu ten oto sprzęt m77 dana...
Nie panikujcie. Muszą gdzieś ćwiczyć i muszą się przemieszczać z jednostki na strzelnice.... wojskowy sprzęt nie stoi cały czas w garażu... Nic się nie dzieje, możecie spokojnie iść dalej walić na harda;)
Zgłoś
Avatar
Czarnarzepa 2014-03-03, 22:18
@konbie
Jestem z Węgorzewa i już Ci tłumaczę , one wracają z poligonu i jadą do jednostki, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2014-03-03, 22:18 3
Dzisiaj koleżanka mało się nie zapluła opowiadając jak oglądała zdjęcia z neta o kolumnie czołgów w Chełmie ( miasto woj lubelskim ) W chełmie znajduje się jednostka wojskowa obok której mieszkałem przez 11 lat, więc taka kolumna to dla mnie żadna wielka nowość.
Kto mieszka ten wie o czym pierdole, ludzie zaczynają zwracać uwagę na takie rzeczy dopiero gdy media nakręcają spiralę strachu.
Jestem ekspertem - nic nie będzie.
Dziękuje za uwagę dobranoc
Zgłoś
Avatar
Insaner 2014-03-03, 22:23 1
Obok Węgorzewa w lesie niedaleko jezior znajduje się poligon artyleryjski... w tamtych okolicach codziennie spotkasz żołnierzy, wozy opancerzone. Niedaleko Orzysza natomiast drogę przeciął mi kiedyś czołg. Uprzedzając autora panikarza - jeśli w nocy usłyszysz strzały, to nie pisz tematu o wybuchu 3WŚ. Przez pół wakacji strzelają na poligonie i się niesie.
Zgłoś
Avatar
kosti7 2014-03-03, 22:23
@up - Dobrze prawisz - piwo.
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2014-03-03, 22:24
Potwierdzam, widziane w okolicach Suwałk.
Zgłoś
Avatar
anyload 2014-03-03, 22:25 2
Ludzie jakbyście mieli znajomych w wojsku to byście może wiedzieli że jest akurat czas poligonów.. Zamiast sprawdzić zapytać kogoś to wrzucasz jakąś wymyśloną teorię, i mieszasz ludziom w głowie.
Zgłoś
Avatar
Dranzes 2014-03-03, 22:27
co to za pierdolenie, jak się nic na ukrainie nie działo to też zapewne można było spotkać takie pojazdy w okolicach baz wojskowych - a wy kurwa teraz nagle dostrzegliście, że posiadamy armię.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2014-03-03, 22:28
Jestem tak stary że dla młodzieży, zwyczajne dla mnie, czarne tablice są "dziwnymi"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie