18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
witam ostatnio pojawiły się zdjęcia konwojów wozów opancerzonych na terenie kraju a bardziej przy wschodniej granicy,dzisiaj mój znajomy jadąc przez węgorzewo zobaczył taki oto widok zmierzały one w stronę północno-wschodniej granicy są to Armatohaubice wz. 1977 Dana jeśli ktoś uważa że to fotoszop albo że inny kraj bo tablice dziwne(tak jak ja) proszę bardzo tutaj jest stronka tablice i tutaj trochę info zapodane przez wikipedie zdjęcie zrobione około godziny 16,z tego co można się domyślić to odpowiedz władz polskich na "manewry" w obwodzie kaliningradzkim link , mam nadzieje że to tylko pokaz siły Putina bo może być nie ciekawie
Zgłoś
Avatar
teken 2014-03-03, 22:30
Super, to teraz każde wojsko oznacza manewry i szykowanei do wojny ?

Mieszkam blisko jednostki przeciwlotniczej, nagrałbym wam jak niekiedy o 3 w nocy nakurwiają z karabinów czy innego chujstwa przeciwlotniczego, jak czasem pierdolnie coś mocnego, że aż szyby się trzęsą

Kiedyś siedze se i w coś gram, 2 w nocy się zbliża, jak coś pierdolnęło na jednostce to aż mi serce stanęło, myślałem, że wojna, aż patrzałem przez okno, czy nic nie leci

A nisko latające myśliwce to też standard jak mają ćwiczenie namierzania. Pierdolone tak świszczą jak lecą ledwo kilkadziesiąt metrów nad ziemią, że nie idzie ustać bez zatykania uszu.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-03-03, 22:30
Machol
Liczba posiadanych samobieżnych armatohaubic wz. 1977 Dana przez poszczególne państwa:
Czechy – 273,
Libia – 120,
Polska – 111,
Słowacja – 135,
Gruzja - 24.
Może rzęch to nie jest (tu przesadziłem), ale jak widzisz poważne państwa nie mają tego w swoich zasobach militarnych
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-03-03, 22:31 1
Ja pierdole. Podnieta jak u 12 latka po pierwszym razie! Pojazdów wojskowych na drogach nie widzieli w życiu.
Zgłoś
Avatar
Emeczka90 2014-03-03, 22:35
to może i ja coś powiem. Mój brat stacjonuje w jednostce ww Węgorzewie. od 10 marca zaczynają zajęcia "w polu" . Od soboty w Giżycku i okolicach jest wielkie sranie w majty bo jadą pancerne wozy. Jadą bo mają manewry , poligon , ćwiczenia.
Ale jebnął ktoś fotke , dał info że jadą pod Obwód kaliningradzki i wielkie poruszenie narodu wywołało jedno zdjęcie.
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2014-03-03, 22:37
No, a jak byłem w Sulęcinie i Lubniewicach, też leciały F-16. Pewnie nalot na Rzeszę.
A w Ustce też leciały, nad Łodzią też. Kurwa, ludzie, wojna idzie!
To przecież normalne, że Wojsko ćwiczy i pilnuje naszej przestrzeni powietrznej..
Zgłoś
Avatar
7S2Z8 2014-03-03, 22:38
To ci nowość! Powiem wam, że widziałem transport wojskowy w Koszalinie (na skrzyżowaniu skręcili na wschód - czyli na Rosję) jeszcze zanim zaczęła się akcja Ukraina. Chcecie mi powiedzieć, że już wtedy szykowaliśmy się do wojny?
Zgłoś
Avatar
Junki3 2014-03-03, 22:44
czy tylko mnie bawi hasło ,,wojsko jeździ"
Zgłoś
Avatar
Hubbi1 2014-03-03, 22:47 1
Nawet gdyby to nie były zwykłe ćwiczenia tylko umacnianie granic to w tej sytuacji zupełnie normalne. Patrząc na przeszłość mamy się czego obawiać, nawet biorąc pod uwagę to że obecnie prawdopodobieństwo użycie broni atomowej której nie posiadamy jest ogromne. Większego wpływu na rozwój sytuacji nie mamy. Na wsparcie z naszej strony dla Ukrainy to nie jest najlepszy czas, gdyby sytuacja była odwrotna a Rosja dała by im słowo że co zagarną na naszym terenie zostanie ich, to sądzę że wróciły by im nacjonalistyczne pobudki i borykalibyśmy się z tą dziczą tak jak w przeszłości. Jedynym naszym problemem powinno być to by cały konflikt który u nich obecnie się odbywa nie zaszedł po za nasze granice. Jest jeszcze wiele argumentów których można użyć by to udowodnić lecz z naszego pisania nic nie wyniknie. Szanujmy Polaków i Polskę. Jeśli z każdym pokoleniem te wartości będą wpajane od dziecka to mamy szanse że kiedyś będziemy żyli w kraju rządzonym przez patriotów nie złodziei.
Zgłoś
Avatar
lordozoo 2014-03-03, 22:50
saves napisał/a:

Ciekawe dlaczego o ruchach wojsk dowiadujemy się z różnych portali? Telewizornia milczy. Rząd też nic nie mówi.



Bez urazy do kolegi, ale polecam dowiedzieć się troche więcej o historii zimnej wojny, ewentualnie spróbować postawić się na miejscu dyplomaty któremu media w kraju wrzucaja co 2 godziny info ze własnie przemieszczamy wojska w strone wschodniej granicy! Świetne podejście strategiczne mówic co, gdzie i ile jedzie. Tusk to może i złodziej i etc. ale powiedział dzis w tv z lisem coś całkiem prawdziwego: na tę chwile i stan każde słowo, zdanie czy oświadczenie publiczne jest ważone i interpretowane 156 razy. Przez każdą ze stron..
Zgłoś
Avatar
filipus9 2014-03-03, 22:56
Mieszkam w okolicy i te pojazdy właśnie wracają z poligonu, a że w Węgorzewie jesz jednostka artyleryjska widok takich pojazdów mnie raczej nie dziwi, chociaż kto wie
Zgłoś
Avatar
lemo1029 2014-03-03, 22:58
mon.gov.pl/aktualnosci/artykul/najnowsze/2014-03-03-mon-dementuje-pogl...

tak w gwoli ścisłości
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2014-03-03, 23:01
W sierpniu jak byłem na wakacjach w Polsce (pomorze) latały migi 29. Przypadek?
Zgłoś
Avatar
mateuszkowalski69 2014-03-03, 23:01
Dzisiaj "standardowe szkolenie" F-16 nad Lublinem. nigdy wcześniej ich tu nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
lemo1029 2014-03-03, 23:02
ludzie czym sie srać?
nie będzie wojny
Zgłoś
Avatar
xhelioNx 2014-03-03, 23:08 2
mateuszkowalski69 napisał/a:

Dzisiaj "standardowe szkolenie" F-16 nad Lublinem. nigdy wcześniej ich tu nie widziałem.
Obrazek



To chyba jesteś ze wsi zwanej Świdnik.

Pozwól że użyje za Ciebie Google, F16 nad Lublinem bywały często:

google.pl/search?q=f16+lublin&espv=210&es_sm=122&sa=X&...

Panikarz, idź pograć w Call of Duty tylko koniecznie nie ruskami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie