18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
zlaskipanskiejbozydarr 2021-10-16, 21:24 3
At list for fit szwagier
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2021-10-16, 21:28 38
Bądźmy dobrej myśli, jest jakiś cień szansy że miała wściekliznę.
Zgłoś
Avatar
Tryper 2021-10-16, 21:28 28
Drą te pierdolone japy, jakby co najmniej go Chupacabra upierdoliła.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-10-16, 21:39 3
SupremeLeader napisał/a:

Bądźmy dobrej myśli, jest jakiś cień szansy że bidulka nie zaraziła się pedalstwem.



poprawiłem
Zgłoś
Avatar
gall-kg 2021-10-16, 21:53 36
gumowe rękawiczki założył myśląc że go nie ugryzie
Zgłoś
Avatar
wSAD 2021-10-16, 22:58 2
Te szare amerykańskie to wredne kurwy. Kolega jedną potrącił i też chciał "pomóc". Dokładnie tak samo go załatwiła .
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2021-10-16, 23:08 10
SupremeLeader napisał/a:

Bądźmy dobrej myśli, jest jakiś cień szansy że miała wściekliznę.



Skoro go użarła, szansa na wściekliznę jest całkiem spora. Rok temu ugryzł mnie dziki szczur. Musiałem wziąć pięć dawek szczepionki. Dopiero w szóstym szpitalu, następnego dnia udało mi się ją otrzymać. Lekarka zrobiła mi niezwykle niesmaczny żart i powiedziała, że przez pięć tygodni nic nie mogę pić, alkoholu znaczy się. Dla jakiejś damskiej beki, bo jak się poźniej okazało, nie powinno się pić tylko w dniu szczepienia. W szóstym szpitalu... A na srovid mógłbym się wyszczepić nawet w hipermarkecie ( oczywiście jakby mnie wcześniej do spodu pojebało)
Zgłoś
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2021-10-16, 23:25 2
Manolito666 napisał/a:

Skoro go użarła, szansa na wściekliznę jest całkiem spora. Rok temu ugryzł mnie dziki szczur. Musiałem wziąć pięć dawek szczepionki. Dopiero w szóstym szpitalu, następnego dnia udało mi się ją otrzymać. Lekarka zrobiła mi niezwykle niesmaczny żart i powiedziała, że przez pięć tygodni nic nie mogę pić, alkoholu znaczy się. Dla jakiejś damskiej beki, bo jak się poźniej okazało, nie powinno się pić tylko w dniu szczepienia. W szóstym szpitalu... A na srovid mógłbym się wyszczepić nawet w hipermarkecie ( oczywiście jakby mnie wcześniej do spodu pojebało)



Wszystko fajnie ale jak do tego doszło, że upieprzył Cię „dziki szczur”? Spałeś w rynsztoku, melinie czy wpadł na chatę i tyś go łapał ręką zamiast potraktować siekierą, widłami, mieczem czy choćby szczotą.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2021-10-16, 23:54 11
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Wszystko fajnie ale jak do tego doszło, że upieprzył Cię „dziki szczur”? Spałeś w rynsztoku, melinie czy wpadł na chatę i tyś go łapał ręką zamiast potraktować siekierą, widłami, mieczem czy choćby szczotą.



Dobre i grzeczne pytanie. Syn zadzwonił do mnie, a mieszka w starej kamienicy, że coś mu w ścianie nie daje spać. Zrobiliśmy dziurę w ścianie działowej, a jak włożyłem palce żeby ją poszerzyć, poczułem taki specyficzny ból, jakby mnie trzepnął prąd. Ale chwilę później Skurwiel uciekł przez otwarte drzwi na balkonie. Niestety nie miałem pod ręką siekiery, wideł, ani nawet miecza. A szczotą to mógłbym mu chyba umyć futerko.
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2021-10-17, 1:03 2
Baza wirusow zostala zakutualizowana
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2021-10-17, 2:41 1
Manolito666 napisał/a:

Dobre i grzeczne pytanie. Syn za... ......d. Ale chwilę pó..... miałem pod ręką siekiery, wideł, ani nawet miecza. A szczotą to mógłbym mu chyba umyć futerko.


Ale jak to tak bez miecza?
Zgłoś
Avatar
Kaszakisza 2021-10-17, 3:34 1
Manolito666 napisał/a:

Skoro go użarła, szansa na wściekliznę jest całkiem spora. Rok temu ugryzł mnie dziki szczur. Musiałem wziąć pięć dawek szczepionki. Dopiero w szóstym szpitalu, następnego dnia udało mi się ją otrzymać. Lekarka zrobiła mi niezwykle niesmaczny żart i powiedziała, że przez pięć tygodni nic nie mogę pić, alkoholu znaczy się. Dla jakiejś damskiej beki, bo jak się poźniej okazało, nie powinno się pić tylko w dniu szczepienia. W szóstym szpitalu... A na srovid mógłbym się wyszczepić nawet w hipermarkecie ( oczywiście jakby mnie wcześniej do spodu pojebało)



To, że zwierzę gryzie nie oznacza, że ma wściekliznę.
Większość dzikich zwierząt po prostu się w taki sposób broni bo raczej nie kmninią, że ktoś je łapie bo chce im pomóc. Jeśli chcesz zobaczyć jak zachowuje się chore na wściekliznę zwierzę wpisz sobie na youtube "rabies *zwierzę*".
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2021-10-17, 7:46 1
Po odgłosach można stwierdzić, że finalnie został pożarty
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-10-17, 8:24
Dla tego dzikich zwierząt się nie dotyka
Zgłoś