18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Kreskówka, której emisji zakazano w wielu krajach. Kościół grzmi iż jest to otwarty atak na wiarę katolicką. Bohaterami kreskówki są m.in: zdziecinniały papież, skorumpowani kardynałowie i pragnąca sławy zakonnica.

Zgłoś
Avatar
golip 2012-05-26, 9:24 3
masz tego więcej?
Zgłoś
Avatar
daaaacc 2012-05-26, 9:42
Odcinki są na youtube, wystarczy wpisać tytuł
Zgłoś
Avatar
bleblebetor 2012-05-26, 9:43
Najbardziej boli prawda, a tu jest sama prawda.
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-05-26, 9:51 1
Znając życie autor tej wstawki zaraz zostanie zaatakowany przez sadolowych obrońców wiary katolickiej i innych dziwów niewidów
Zgłoś
Avatar
vladimir115 2012-05-26, 10:20 2
dobre, tylko nie rozumiem jednego, jaki sens ma wrzucanie samej czołówki ?
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-05-26, 10:21 40
ja pierdole, kościół katolicki- zły (podrzeć biblię, księża pedofile), prawosławni w rosji- debile, islam- terroryści (szczać na koran), buddyści- jebane żółte chuje, protestanci- grube świnie z usa, rasta- ćpuny i chuj... kurwa co to za moda się ostatnio zrobiła na hejtowanie każdej możliwej religii? rozumiem, że ktoś może być ateistą, ale za chuj nie rozumiem tej agresji, była tu kiedyś ciekawa wypowiedź Cezarego Pazury na temat Radia Maryja, ciekawe co by Wasi rodzice/dziadkowie powiedzieli na takie pojebane komentarze?

moje zdanie odnośnie religii "nie dla mnie to, ale szacunek mam"
Zgłoś
Avatar
Thepanek 2012-05-26, 10:41 1
@up
Za to Jediizm jest spoko
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-05-26, 10:48
@P@N K@C
rasta jest religią? wierzą w wielkiego jointa a buch jest jego prorokiem?
i stwierdzasz że judaizm jest ok bo go nie zrównałeś z jakąś negatywną rzeczą...
Zgłoś
Avatar
Piterek_19 2012-05-26, 11:02 11
A teraz jeżeli autor ma jaja niech nakręci podobny film o islamie (pokarze wizerunek Mahometa itd.).
Łatwo atakuje się kogoś kto i tak nie będzie się bronił...
Zgłoś
Avatar
Powell 2012-05-26, 11:04 4
jebać kościół i tyle w tym temacie
Zgłoś
Avatar
sinjids 2012-05-26, 11:05 2
P@N K@C napisał/a:

kurwa co to za moda się ostatnio zrobiła na hejtowanie każdej możliwej religii?



Kinderateizm. Ja jestem wierzący, ale wstęp do kreskówki bardzo mi się podoba. Zresztą nie ma co zamiatać pod dywan błędów KK, bo KK to organizacja taka jak inne - ma swoje złe strony. Nie ma co hejtować, bo tam też są ludzie, a nie święci.

Ale też mylisz się co do każdej możliwej. Nikt jakoś nie odważył się kpić z Wielkiego Przedwiecznego.
Zgłoś
Avatar
Asgatar 2012-05-26, 11:10
Religia jest stworzona tylko i wyłącznie jako wymówka do prowadzenia wojny z innymi państwami. Tak było jest i bedzie. Przykładem są np. Wyprawy krzyżowe(Katolicyzm), Ataki terrorystyczne(Islam), Ataki na podobną religie (chodzi mi o Buddyzm, który nie zawsze był tolerowany jako jedna i ta sama religia)
Zgłoś
Avatar
Thepanek 2012-05-26, 11:11
@makabrax
Nie judaizm tylko Jediizm
Zgłoś
Avatar
starvingstalker 2012-05-26, 11:46 1
Zróbcie cwaniaki taką kreskówkę o Muzułmanach.
Pokazali by wam co to znaczy "Rozrywka" w wybuchowym stylu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie