18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
SfinskiRyj 2013-11-24, 20:26
To tak jak z hitmanem. Do 'krwawej forsy' było zajebiście, chociaż ta część była za łatwa IMO, ale 'rozgrzeszenie' (ta najnowsza część jakby ktoś nie ogarniał) to klapa i nawet fajna grafika nie rekompensuje braku klimatu z poprzednich części.
Zgłoś
Avatar
p................n 2013-11-24, 21:26
Cyxa napisał/a:

Sądzisz że nie da rady zrobić takiej inteligencji i takich tekstur i tym podobne? w takim razie polecam zagrać w Arma 3 i zobaczyć jaki jest tam duży świat(2 mapy) i że tekstury wszędzie wyglądają zajebiście, a AI gra lepiej od Ciebie
BF,MW to gówno w porównaniu do Army, takie jest moje zdanie. Ponieważ bf i mw bardziej przekładają grę na mutli a Arma na co-opa i to jest zajebiste, gra ma parę bugów, ale to jak każda gra,lecz ciągle ja aktualizują. Jak na taka cenę to gra zajebista, zalecam chociaż obejrzeć parę gameplayów.



No i tu też są "skróty": spowolnienie akcji gry, mało wybuchów, fajerwerków i akcji z filmów w rodzaju "zabili go i uciekł" powodują, że "zaoszczędzoną" moc obliczeniową z ognia, wybuchów i rozpadających domów można "zainwestować" w sztuczną inteligencję. Fizyki nie oszukasz, nie wyciśniesz z 4 GHz tyle co z 8. A sztuczna inteligencja gra "lepiej od Ciebie" przez pierwszy miesiąc, a potem już będziesz znał na pamięć wszystkie zaimplementowane sztuczki.
Zgłoś
Avatar
n1troo 2013-11-24, 21:48
chyba nie widzieliście ARMA 3 na full detalach ! MIODZIO!
Zgłoś
Avatar
michael323 2013-11-24, 23:03
Czego spodziewać się po "modzie" do Quake 3 jeżeli chodzi o grafikę? Myślałem, że w końcu silnik zmienią ale pomyliłem się. Call of Duty jest straszne bo multum ludzi to kupuje a jest beznadziejne przez co pokazują wydawcom, że takie gówno można sprzedać i zarabiać gruby hajs... niestety.
Zgłoś
Avatar
pelepele 2013-11-25, 0:04
ale gówno ten CoD
Zgłoś
Avatar
sebbar1991 2013-11-25, 11:37
Nowy BF 4 jest o niebo lepszy! Nigdy nie kupiłem żadnego CoD-a i jak widzę dobrze zrobiłem.
Zgłoś