18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Poprawczak [dokument]
suckinsyn • 2010-02-12, 12:08
Był dobry dokument o pedofilach - czas na kolejnych zwyrodnialców, czyli.. dzieciaki. Często z bogatym bagażem doświadczeń karnych. Krew kipi słuchając niektórych głupot wprost z ich ust.

Polska bez fikcji - świetny dokument ukazujący młodzież i dzieci w poprawczakach.
Często po bardzo surowych wyrokach.
Widzimy jak zdewastowani psychicznie są tam skazani.

Reszte komentarza pozostawie dla siebie..



Zgłoś
Avatar
cwaniak82 2010-02-12, 12:40 4
Takie jest życie "Ktoś musi mieć przejebane żeby ktoś miał dobrze" A Oni maja przejebane niema co się oszukiwać
Zgłoś
Avatar
Ingles 2010-02-12, 13:46 17
W sumie to zobaczyłbym więcej takich dokumentów, może dobrym pomysłem byłoby stworzenie nowego działu na forum coś jak [filmy dokumentalne] czy coś podobnego... ?
Zgłoś
Avatar
Oskarek 2010-02-12, 13:47
dobra mamuśka ... xD
Zgłoś
Avatar
Matuus 2010-02-12, 14:11 8
Twarze intelektualistów, prawdziwe twarze intelektualistów...
Zgłoś
Avatar
TwiceNightly 2010-02-12, 14:18 15
bardzo kurwa dobrze, trzeba tępić taki margines, normalnie na ich widok chce się rzygać i ani trochę ich mi nie szkoda.
Zgłoś
Avatar
troyak 2010-02-12, 14:20 6
"ojciec nie żyje, a matka siedzi w więzieniu... za zabójstwo... ojca" całkiem ciekawie ^^
Zgłoś
Avatar
Miles87 2010-02-12, 14:26 5
"adeksz82
Takie jest życie "Ktoś musi mieć przejebane żeby ktoś miał dobrze" A Oni maja przejebane niema co się oszukiwać"

Przejebane to mają ci którzy teraz do całe życie na wózku spędzi bo taki szczyl mały zobaczył że gość wybiera kasę z bankomatu. a życie jest takie że środowisko w jakim się wychowuje taki się staje.
Zgłoś
Avatar
Zjeb Genetyczny 2010-02-12, 14:33 9
Ja bym to utylizował, tak gównem się urodziło i gównem zostanie. A po tym zakładzie to nie zostanie lepszym człowiekiem, tylko będzie miał ambicje na grypsera.
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-02-12, 14:38 1
"Jakie to rzeczy nieraz ludzie potrafią postawić na pierwszym miejscu zamiast pana boga? Np. samochód, pieniądze."

To niech cie bozia wozi i niech ci rachunki płaci

tego chuja, co co drugie słowo "nie" mówi, to bym zajebał na poczekaniu.

"poszłem", "letko" ja pierdole. i jeszcze jak o markowych ciuchach adidasa mówią...
Zgłoś
Avatar
antek0ne 2010-02-12, 14:43 1
cwaniaki w grupie :]
Zgłoś
Avatar
i................t 2010-02-12, 14:44 17
RESOCJALIZACJA- wprowadzić kary śmierci bo i tak niczego nie nauczy się takich ludzi. To zostaje w nich, a kara śmierci będzie dawała do myślenia.
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-02-12, 14:46
ifryt napisał/a:

kara śmierci będzie dawała do myślenia


Po śmierci, u Allaha?
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-02-12, 14:54
~Linekk innym by dawała do myślenia.
Zgłoś
Avatar
C'est Ca 2010-02-12, 15:21 4
Widac ze Wy mysliszcie

Troszke rozumiem ich bol bo sam mam zawiasy ... ale gdyby oni nie musieli to by nie kradli, nie bili. Nie jest to do konca ich wina. A Wy tak tutaj nie medrkujcie ze kara smierci to tam to ... bo nic nie wiecie bo macie wszystko komputer itp. a oni co maja ? Nic ... i chca cos miec a ze panstwo jest takie a nie inne to musza sobie radzic w inne sposoby ... I dlatego prosze was o skonczenie pisania komentarzy typu ' Dobrze im ' bo jezeli macie cos takieg napisac to lepiej nie piszcie ich wogole. Wiem ze pewnie zostane zjechany przez wiekoszoc albo i wszystkie osoby ale mam na to wyj****e.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie