18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Poprawka w szkole
w3dro3 • 2013-08-31, 11:50
Sytuacja z życia codziennego.
Mój kuzyn, który uczęszcza do szkoły podstawowej miał poprawkę z matematyki. Przychodzi do szkoły, wyluzowany, dosyć charakterystyczny bachor :d . Wchodzi na sale i zaczyna konwersacje z nauczycielką:

N: No to Kubusiu powiedz mi, uczyłeś się matematyki?
K: Tak, tatuś mnie uczył.
N: W takim razie co jest po 8?
K: 9 proszę panią.
N: A po 9?
K: 10
N: A po 10?
K: Walet prosze panią .

Wyobrażam sobie wyraz twarzy owej pani.
To mój pierwszy post, wiec bez żaru z pizdy
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-09-01, 1:30
Poprawka w podstawowce hahahaha ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
sstarawrednamałpa 2013-09-01, 7:18 2
K: Walet prosze panią .
Proszę panią- o rękę albo do tańca. A w tym przypadku- proszę PANI.
Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-09-01, 11:15 1
sylwia2404 napisał/a:



www.sadistic.pl/netykieta-sadisticpl-aneks-do-regulaminu-vt58628,45.htm#comments

Proszę


no kurwa reguł więcej niż w XVIII kodeksie...
Zgłoś
Avatar
smoku1206 2013-09-01, 14:09
Nauczcie sie kurwa barany jebane w końcu że mówi sie proszę pani a nie porze panią do kurwy nędzy
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-09-01, 14:54
Doomik napisał/a:

brawo kurwa, teraz żeby dzieci zaliczały matematykę w podstawówce, to muszą umieć liczyć do 11. Ale w sumie czego tu się spodziewać, moja Mama jest nauczycielką języka polskiego więc mam info o takich debilach z pierwszej ręki. Jak nie zda taki cwaniak i głąb przedstawiony w historii powyżej, nauczyciele zostają zasypywani papierami i biurokracją tak, że pierdolę wystawianie niedostatecznych ocen, po prostu, dla świętego spokoju.

Moja uczy historii i wosu i jest to samo. Czytam sobie sprawdziany jak przyniesie do sprawdzenia i czasami nie wiem, śmiać się czy płakać. A szkoła każe przepuszczać każdego. Każda poprawka ma być zdana, bo niby samo jej wlepienie ma działać motywacyjnie.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-09-02, 1:07
A moja siostra uczy w gimnazjum i jak ktoś jest głupek to zwyczajnie zostawia na następny rok, choćby ją na kolanach prosili. Jest taka jeszcze jedna, a reszta to miękkie pizdy i puszczają do następnych klas debili z IQ dżdżownicy.
Zgłoś