18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Pora karmienia
medowski • 2013-07-31, 0:44
Pora karmienia myszkami tym razem kota

ps zawsze bylo wrzucane z pajakami czy zolwiami
Zgłoś
Avatar
Av3k 2013-07-31, 11:50
Chciał bym by te myszy wpierdoliły tego kota od środka xD. I na harda
Zgłoś
Avatar
null 2013-07-31, 11:58
jeszcze dywan zapaskudzi
Zgłoś
Avatar
egdaron 2013-07-31, 11:58
Panią od kota bym szarpał jak reksio szynkę
Zgłoś
Avatar
beephe 2013-07-31, 11:59
Ale te myszy mają przejebane, wszystkie zwierzęta chcą je wpierdolić.
Zgłoś
Avatar
wernetto 2013-07-31, 12:09
Trimeresurus napisał/a:

Plus nie chcę nic mówić, ale karmienie żywymi w taki sposób podchodzi pod znęcanie się... i gówno mnie to obchodzi co sobie reszta sadoli o tym myśli, gdyż większość ma to w dupie z hasłem ,, to jest sadol"... Jednak jak wiadomo większość to debile i ignoranci...



Masz rację, a ty do tych ignorantów należysz.
Zgłoś
Avatar
h................q 2013-07-31, 12:10
Wayas napisał/a:

Kot Savannah. Cena zaczyna sie od 50 tyś dolarów
To ja już wole dołożyć dwa tysiące zielonych i mieć forda mustanga



az musialem sie zalogowac zeby wy*ebac ci smiechem w ryj.. kota mozna kupic za 200 funtow.. co i tak jest przesada bo po co jak tyle dachowcow lazi po ulicach.
Zgłoś
Avatar
d................5 2013-07-31, 12:25
Napiszcie jak wam szkoda myszy...
Zgłoś
Avatar
Piotrusisko 2013-07-31, 13:02
Na wykładzinie idiotka. a żeby Jej tak ten dywan je**ł taką zgniłą myszą.
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2013-07-31, 13:31 7
Ale mnie wkur***ą takie osoby, jak Trimeresurus...

Człowieku! Żyjesz pod kloszem, czy o co ci chodzi? Zobacz sobie przez moment, jak zwierzęta na świecie pożerają swoje ofiary. Na NGC tego nie zobaczysz - łapią zwierzynę, a czasem godzinami powoli pożerają je, gdy te płaczą i próbują uciekać. Tak wygląda świat zwierząt, więc przestań pieprzyć, iż to znęcanie się. Ręczę ci, że gdyby te same myszy znalazły by się w naturze - byle jaki kot, lub pierwszy lepszy ptak drapieżny by je pożerał o wiele dłużej: odrywając noga, po nodze. Wylizując krew tryskającą z ich tętnic. Tak wygląda świat, więc przestań żyć jak pod kloszem i zacznij żyć prawdą.

Tak, to jest sadol i sadol ma taki charakter. Ale nie tylko! Ja jestem katolikiem, kocham też zwierzęta. Ręczę ci, że najpewniej uratowałem ich więcej, niż ty w swoim życiu w ogóle widziałeś - począwszy od rannych ptaków, skończywszy na przygarnianiu kotów znajd, czy opatrywanie zranionych sarenek. Jednak nie pieprzę jak powalony, że och to znęcanie się. Znęcanie się? Ona żre te myszy, czy ten kocur?

WON Z EKOLOGAMI i WRAŻLIWYMI NA LEWO SERDUSZKAMI!
Zgłoś
Avatar
OsCaRiTo 2013-07-31, 13:58
20 tysi taki kotek jest to savanah i nie mozna go trzymac w domu w Polsce chyba ze ma się wybieg specjalny dla niego w ogrodzie itd niczym zoo ;]
Zgłoś
Avatar
brzezniak 2013-07-31, 14:47 2
Nocturno19 napisał/a:

Ale mnie wkur***ą takie osoby, jak Trimeresurus...

Człowieku! Żyjesz pod kloszem, czy o co ci chodzi? Zobacz sobie przez moment, jak zwierzęta na świecie pożerają swoje ofiary. Na NGC tego nie zobaczysz - łapią zwierzynę, a czasem godzinami powoli pożerają je, gdy te płaczą i próbują uciekać. Tak wygląda świat zwierząt, więc przestań pieprzyć, iż to znęcanie się. Ręczę ci, że gdyby te same myszy znalazły by się w naturze - byle jaki kot, lub pierwszy lepszy ptak drapieżny by je pożerał o wiele dłużej: odrywając noga, po nodze. Wylizując krew tryskającą z ich tętnic. Tak wygląda świat, więc przestań żyć jak pod kloszem i zacznij żyć prawdą.

Tak, to jest sadol i sadol ma taki charakter. Ale nie tylko! Ja jestem katolikiem, kocham też zwierzęta. Ręczę ci, że najpewniej uratowałem ich więcej, niż ty w swoim życiu w ogóle widziałeś - począwszy od rannych ptaków, skończywszy na przygarnianiu kotów znajd, czy opatrywanie zranionych sarenek. Jednak nie pieprzę jak powalony, że och to znęcanie się. Znęcanie się? Ona żre te myszy, czy ten kocur?

WON Z EKOLOGAMI i WRAŻLIWYMI NA LEWO SERDUSZKAMI!



Genialne... Niektóre zwierzęta są w stanie przeżyć na wolności dlatego, że nie dają się złapać. Ucieczka i ukrywanie się to ich linia obrony, a takie karmienie im ją odbiera. Praktycznie to samo co wrzucenie do klatki 2 agresywnych psów - wcześniej wyrywając jednemu zęby.

WON Z KRETYNAMI!
Zgłoś
Avatar
Zefir282828 2013-07-31, 16:01
Trimeresurus napisał/a:

Plus nie chcę nic mówić, ale karmienie żywymi w taki sposób podchodzi pod znęcanie się... i gówno mnie to obchodzi co sobie reszta sadoli o tym myśli, gdyż większość ma to w dupie z hasłem ,, to jest sadol"... Jednak jak wiadomo większość to debile i ignoranci...



W główkę się jebnij to natura
Zgłoś
Avatar
Mantuanuliupu 2013-07-31, 17:21
Kurwa serwala takimi małymi myszkami karmić ?? To jakby nakarmić konia poziomkami!
Zgłoś
Avatar
ooip 2013-07-31, 17:26
ogolnie ladne zwierze i tylko zwierze.je tak jak inny drapieznik tylko wlascicielka troche nie teges(kolor plerezy).no coz taki life
Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2013-07-31, 19:04
Trimeresurus napisał/a:

Plus nie chcę nic mówić, ale karmienie żywymi w taki sposób podchodzi pod znęcanie się... i gówno mnie to obchodzi co sobie reszta sadoli o tym myśli, gdyż większość ma to w dupie z hasłem ,, to jest sadol"... Jednak jak wiadomo większość to debile i ignoranci...



Widzę, że wiesz jak manipulować ludźmi, żeby dostawać piwa chytrusku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie