18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
BenderXXX 2017-02-22, 5:53 7
Aaaalllee podłoge upierdolił... ale mogło być gorzej, np. murzyn mógł na bosaka sie przejść...
Zgłoś
Avatar
noe82 2017-02-22, 6:09 6
ale tam musi jebać
Zgłoś
Avatar
W................. 2017-02-22, 6:48 16
Gdyby nie było tej krwi, to bym powiedział, że niepotrzebne męczenie zwierząt.
Zgłoś
Avatar
GTi 2017-02-22, 7:40 2
Terrarium trochę przymałe jak na takiego gada
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-02-22, 8:05 148
Nigdy nie zrozumiem kretynów co trzymają takie coś jako zwierzątko. Tak samo jak idiotów trzymających różnej maści żaby, pająki, węże i inne zwierzęta z którymi nie ma żadnego kontaktu ani chociażby nici porozumienia jakiejś.
No jeszcze rybki zrozumiem jak ktoś ma ładne akwarium z podświetleniem i to faktycznie może robić za ozdobę.
Jednak tych pierwszych nie ogarniam. Na chuj ci coś z czym nie można stworzyć żadnego kontaktu?
Bezmyślny gad trzymany w za małym terrarium w którym ledwo może się obrócić w drugą stronę...

W chuj zabawa.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-02-22, 8:12 27
ten gad to już tak ma mięśnie spaprane siedzeniem w tym akwarium dla welonków, że szczura to musieli mu do gęby niemal wrzucić...
Zgłoś
Avatar
WalkingStephen 2017-02-22, 11:23 3
Też mnie często zastanawiało na chuj ludzie trzymają węże, gady i pająki w domu, ani to ozdoba jak rybki ani to kompan jak pies czy kot.
Zgłoś
Avatar
fantastico 2017-02-22, 11:26 1
I gicior. Szacunek do właściciela być musi!
Zgłoś
Avatar
jerry280 2017-02-22, 11:35 15
@Velture niestety takie coś idzie w parze ze zjebaniem umysłowym. Nie znam nikogo w miarę ogarniętego kto hoduje takie dziadostwo natomiast jebnięci jak najbardziej i jeszcze się tym chwalą tak jak posiadaniem 30 letnich beemek czy bulpitów nad którymi nie potrafią zapanować. Taka moda wśród patologi.
Zgłoś
Avatar
GTi 2017-02-22, 11:43 25
Przypomniało mi się, że jak byłem gówniakiem ok. 8-9 lvl to miałem jakąś podróbke tych jajek ze zwierzakiem co się go tam wychowywało (nie pamiętam nazwy). I nie można było tam dawać pauzy i mi kurwa ten zwierzak umierał co noc i przeżywałem dramaty do tego stopnia, że moja mama dla świętego spokoju wstawała i mi karmiła tego zwierza w nocy bo kurwa beczałem co rano jak pojebany. Ja pierdole jaka żenua, aż się muszę przejść po pokoju.
Zgłoś
Avatar
eruaknem 2017-02-22, 11:43
Co jest z ludźmi, którzy trzymają w domu drapieżniki? To taki przedłużacz penisa, czy ki chuj ?
Zgłoś
Avatar
micbar0405 2017-02-22, 11:46 34
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-02-22, 11:48 13
GTi napisał/a:

Przypomniało mi się, że jak byłem gówniakiem ok. 8-9 lvl to miałem jakąś podróbke tych jajek ze zwierzakiem co się go tam wychowywało (nie pamiętam nazwy). I nie można było tam dawać pauzy i mi kurwa ten zwierzak umierał co noc i przeżywałem dramaty do tego stopnia, że moja mama dla świętego spokoju wstawała i mi karmiła tego zwierza w nocy bo kurwa beczałem co rano jak pojebany. Ja pierdole jaka żenua, aż się muszę przejść po pokoju.


Goliła ci też pizdę i kupowała tampony do tego?
Zgłoś
Avatar
Don_Luca 2017-02-22, 11:52 1
Dobrze, że to szczur, a nie mały kotek, bo znowu byłoby biadolenie.
Jak to jest, że karmienie jednym gatunkiem jest cacy, a innym be?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie