18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
AlanOgórek 2023-06-19, 20:05
Jak mu z terrarium spier, hmm, uciekną to będzie miał jesień średniowiecza:)
Zgłoś
Avatar
Cyfra1 2023-06-19, 21:52 1
Dobre mroweczki jebane szybko go załatwily jakis ostry gatunek pierdole takie owady
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2023-06-20, 1:14 1
daniel1040 napisał/a:

Widać że wyzwolona płeć - zadawanie specjalnie cierpienia twoim zdaniem jest częścią natury? To że psy jedzą mięso to znaczy że dajemy im do jedzenia żywe koty?
Jasne że muszą jeść, ale można najpierw to mięso (uwaga trudne słowo, macicowy mózg może się zaświecić) humanitarnie jednym szybkim ruchem zabić nie powodując niepotrzebnego cierpienia.
Ciekawe czy jakby twojego gówniaka psy chciały zjeść, też byś nie reagowała bo to przecie naturalne że są głodne i chcą mięska?
Te baby to tylko głupsze się robią...
I kij mnie obchodzi czy to chomik, koń, opos, dendrofil czy kurwa wróbel wietnamski, żyje i czuje tak samo jak my, tłumaczenie takiego zachowania "bo to natura" jest idiotyzmem i pokazuje jakim człowiekiem jesteś.



Co ty pierdolisz myślisz że jakieś zwierze gdy ciebie by opierdalało zastanawiało by się czy cierpisz ? W chuju to ma nigdy kurwa jakoś nie widziałem by zwierze zabijało w humanitarny sposób masz jakąś empatie z dupy która gówno znaczy. Z tego co wiem to delfiny potrafią dla "zabawy" znęcać się nad ofiarą pewnie niektóre zwierzęta także tak robią więc natura jest brutalna i przestań nad tym płakać.
Zgłoś
Avatar
Exclip 2023-06-20, 11:26 1
RobsoN napisał/a:

a to nie był czasem chomik… niech tam swojego fiuta włoży sadystyczny skurwiel.



Tam to płacz że za mało sadystyczne a tu płacz o jakąś mysze jprdl
Zgłoś
Avatar
heartagram 2023-06-20, 15:51
kurwo ukrainska matke wsadz do tego terarium
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-06-20, 16:39
daniel1040 napisał/a:

typowy "whataboutism" - to zapytam na twoim poziomie - No i ?



No i chujów sto. Jak myślisz, raki i piskorze tylko dla milionerów były i są? Zaglądnij sobie do starych książek kucharskich jeśli umiesz czytać i poszukaj przepisów na w/w potrawy. Te książki nie były pisane dla milionerów. Dobrze ci napisał gość powyżej, że jak cię będzie wpierdalało jakieś zwierzę, to ma w dupie czy cierpisz czy nie. Ale jakie zwierzę miałoby cię zeżreć. W twojej piwnicy są pewnie tylko pająki.
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2023-06-20, 22:58
Juzwa napisał/a:

No i chujów sto. Jak myślisz, raki i piskorze tylko dla milionerów były i są? Zaglądnij sobie do starych książek kucharskich jeśli umiesz czytać i poszukaj przepisów na w/w potrawy. Te książki nie były pisane dla milionerów. Dobrze ci napisał gość powyżej, że jak cię będzie wpierdalało jakieś zwierzę, to ma w dupie czy cierpisz czy nie. Ale jakie zwierzę miałoby cię zeżreć. W twojej piwnicy są pewnie tylko pająki.



chuja razem z drugim zrozumieliście z tego co napisałem - nie dziwi mnie to bo mowa o tematach które was nie dotyczą a jak to się mówiło, nie graj w szachy z gołębiem bo obsra plansze i będzie się puszył - tu podobnie.
Zgłoś
Avatar
Trollge1985 2023-07-03, 20:58
John-Flopp napisał/a:

Jeden chuj, przecież węże też się karmi gryzoniami w tym chomikami.



Ale mrożonkami
Zgłoś