18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Verdi 2024-04-19, 16:23 16
Kamerzysta zjebał, piwa nie będzie
Zgłoś
Avatar
Kutazz 2024-04-19, 16:36
Jaka tam dziewczyna, podrzędna maciora
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-19, 16:43
Brzydki ryj, ale do ok nóg są naprawdę piękne uda. Zaś torturująca pani ma ładne stopy, chociaż brudne.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-04-19, 16:50 1
Narkotyki trzeba tępić wszędzie na świecie. Ględzenie Korwina Mikke, że to jakaś wolność jakieś jednostki to można sobie w dupę wsadzić.
Zgłoś
Avatar
b................u 2024-04-19, 16:56
PsikutaBezS napisał/a:

Narkotyki trzeba tępić wszędzie na świecie. Ględzenie Korwina Mikke, że to jakaś wolność jakieś jednostki to można sobie w dupę wsadzić.



Nieeee, zdecydowanie lepiej byłoby tak, jak w "Kingman. Złoty Krąg"
Zgłoś
Avatar
bosch86 2024-04-19, 18:15 10
PsikutaBezS napisał/a:

Narkotyki trzeba tępić wszędzie na świecie. Ględzenie Korwina Mikke, że to jakaś wolność jakieś jednostki to można sobie w dupę wsadzić.



Jeśli chodzi o używki i śmiertelność to na podium wg kolejności
1. Papierosy
2. Alko
3. Narkotyki

Sam sobie wsadź w dupę co chcesz
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-04-19, 18:58
Jak to miało się skończyć?
Przywiązali ją do jakiegoś klocka betonowego?
Będzie pływać?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-04-19, 20:12
majeńka napisał/a:

Brzydki ryj, ale do ok nóg są naprawdę piękne uda. Zaś torturująca pani ma ładne stopy, chociaż brudne.



Dziwny masz fetysz. To tylko ulany prosiak. Pieczony.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-19, 20:26 2
smc napisał/a:

Dziwny masz fetysz. To tylko ulany prosiak. Pieczony.

Gdzie ulany? Mi wygląda na wagę normalną. Chyba że wolisz przechudzone kacapki narkomanki których w ostatnich dniach na Sadolu pełno. Nienawidzę spaślaków, ale kobita na filmie nawet nadwagi nie ma.

Nie sprawia za to wrażenia zbyt inteligentnej, ale to tylko domniemanie na podstawie wyglądu. Jedyne co widzimy to jak płacze, ale podczas tortur też byś się głupio zachowywał.

Zaś zgodzę się że pieczonych ludzi nie lubię, to towar lepszy do spożycia na surowo i to żywo.
Zgłoś
Avatar
Verdi 2024-04-19, 20:33 3
bosch86 napisał/a:

Jeśli chodzi o używki i śmiertelność to na podium wg kolejności
1. Papierosy
2. Alko
3. Narkotyki

Zacznijmy od tego że nikotyna(fajki) i alkohol to są narkotyki twarde(czyli uzależniają zarówno fizycznie jak i psychicznie). Coś co określasz jako narkotyki to grupa każdej substancji psychoaktywnej, od cukru po najcięższe prochy. W tym określeniu zawiera się m.in. nikotyna, kokaina, konopie, psychodeliki, kofeina i milion innych, także najpierw douczyć się o tym czym są i jakie działanie lecznicze mają poszczególne substancje psychoaktywne, bo to co napisałeś to efekt wielu dekad ślepego demonizowania wszystkiego co ma wpływ na umysł, a jak zamierzasz mi wymyślać że to ja pierdole to wypierdalać najpierw do książki, bo wypowiadając się bez wiedzy możesz się tylko ośmieszyć. I nie interesuje mnie co ci telewizor powiedział

Zgłoś
Avatar
igor256 2024-04-19, 21:19 1
nie zerżnęli jej w kakao więc się nie liczy
Zgłoś
Avatar
Banowanyzanic 2024-04-19, 21:42
Dobre ale potrzebny ciag dalszy do pełnej satysfakcji
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-04-19, 22:00 3
PsikutaBezS napisał/a:

Narkotyki trzeba tępić wszędzie na świecie. Ględzenie Korwina Mikke, że to jakaś wolność jakieś jednostki to można sobie w dupę wsadzić.


Rozumiem, że alkohol też tępisz, który należy do twardych narkotyków i należy do top 1 używek, która niszczy ludziom życie i rodziny?
Zgłoś
Avatar
FilipZKonopii 2024-04-19, 23:16 4
PsikutaBezS napisał/a:

Narkotyki trzeba tępić wszędzie na świecie. Ględzenie Korwina Mikke, że to jakaś wolność jakieś jednostki to można sobie w dupę wsadzić.



A ja ci powiem ze pierdolisz aż miło, delegalizacja środków odurzających to podwaliny przestępczości zorganizowanej. Myślisz gdyby taki fentanyl czy co oni tam jedzą był legalny widziałbyś takie obrazki ? Szczerze w to wątpię, fakt- nadużywanie zapewne przełomowe jednak wychodzę z założenia że najgłupsze jednostki powinny wykańczać się same... tutaj zamiast pchać hajs w skarbonkę kartelom trafiałby do skarbu państwa OT taki podatek od głupoty.
Zgłoś