18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
chupsky 2011-07-11, 10:18
Robster napisał/a:

@davidoff a ty wiesz co to jest Brooklin? Mnie się wydaje, że raczej nie.



A mnie się wydaje, że to właśnie Ty nie wiesz jak wygląda Brooklyn, tylko nasłuchałeś się pierdół gimbusów, którzy mylą tę dzielnicę z Bronxem, bo się pierwsze 3 literki zgadzają i mieszka tam sporo imigrantów
Brooklyn nie jest żadną menelską dzielnicą. Owszem jest tam kilka rejonów mniej ciekawych, ale generalnie to jest bardzo spokojna i sympatyczna dzielnica.
Zgłoś
Avatar
e................7 2011-07-11, 12:27 1
0:33 wczytywanie nowej misji w prawym dolnym rogu. Ma ktoś więcej tego gameplay?
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2011-07-11, 12:35
chupsky napisał/a:



A mnie się wydaje, że to właśnie Ty nie wiesz jak wygląda Brooklyn, tylko nasłuchałeś się pierdół gimbusów, którzy mylą tę dzielnicę z Bronxem, bo się pierwsze 3 literki zgadzają i mieszka tam sporo imigrantów
Brooklyn nie jest żadną menelską dzielnicą. Owszem jest tam kilka rejonów mniej ciekawych, ale generalnie to jest bardzo spokojna i sympatyczna dzielnica.



Wiki potwierdza twoje słowa.

Tak poza tym to kurwa nie ogarniam tego gangsterskiego trzymania pistoletu w jednej ręce. Jeżeli na prawdę chciał go ujebać to mógł chociaż złapać pistolet w dwie mańki. No chyba, że nie bo w ogóle jakoś to dziwnie wygląda.
Zgłoś
Avatar
szopenus 2011-07-11, 14:08
PoRachunki... już wiem co zrobię, gdy następnym razem teściowa powie, bym zszedł do skrzynki Po Rachunki....
Zgłoś