18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
tarcer123 2024-10-04, 15:13 2
Bo za tamowanie ruchu powinny być tak samo mandaty.
Zgłoś
Avatar
Nufrevi 2024-10-04, 15:33 2
Zakaz prawa jazdy dla kobiet w Polsce powinni wprowadzić
Zgłoś
Avatar
WERFI 2024-10-04, 17:05
Ja typa rozumiem po części bo jest mnóstwo głupich pizd co tak jeżdżą, puste skrzyżowanie samochód jeden z kilometr do krzyżówki a ta stoi i czeka nie wiadomo na co.... albo lepsze, ostatnio byłem świadkiem jak 4 stare baby skręcając na skrzyżowaniu ujechały dosłownie 2 metry i poprostu staneły na drodze bo jedna musiała wysiąść.... praktycznie jeszcze na krzyżówce stała gdzie 30 metrów dalej po tej samej stronie jest zatoczka i przystanek.......... baby to mają takie pomysły że zawsze jakaś podniesie poprzeczke idiotyzmu
Zgłoś
Avatar
Jobanysos 2024-10-04, 17:16 1
Na judupie jest całość pokazana, głupia pizda stanęła na środku drogi i sobie nawigacje ustawia, zamiast zjechać na bok, dlatego typ się tak wkurwił, chociaż i tak jeszcze z kulturą ją wyjaśnił. Najważniejsze wycięli kurwa jego mać, żeby bronić prawa kobiet...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-10-04, 17:27 1
tarcer123 napisał/a:

Bo za tamowanie ruchu powinny być tak samo mandaty.



Art. 90. [Tamowanie lub utrudnianie ruchu]
§ 1. Kto tamuje lub utrudnia ruch na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu, podlega karze grzywny do 500 złotych lub karze nagany.
§ 2. Jeżeli wykroczenia, o którym mowa w § 1, dopuszcza się prowadzący pojazd mechaniczny,
podlega karze grzywny nie niższej niż 500 złotych.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-10-04, 17:40
WERFI napisał/a:

jak 4 stare baby



Może to te same sadistic.pl/to-tylko-przejazd-vt455105.htm
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-10-04, 18:59
Nuda, nic nadzwyczajnego.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-10-04, 19:15
Lepiej w takiej sytuacji nagrać jak taka baba stoi tym autem i nie jedzie dalej bo sprawdza telefon, a jak się zatrąbi to pokazuje fucka, a następnie wysłać do bandyty z kamerką, wtedy by wyraźnie było że to ona robi dziwne rzeczy na drodze.
Zgłoś
Avatar
maja23015 2024-10-04, 19:17
Bardzo dobrze jej powiedział zamiast patrzyć na drogę czy tam inne znaki to patrzy pizda w telefon
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-10-04, 19:21 1
Bardzo dobrze typ pizdę wyjaśnił. Powinien jeszcze lepa jebnąć za pyskowanie. Panny czują się jakieś bezkarne... Myśli, że jak jest cipą, to może pyskować i że nie dostanie za to wpierdolu od obcego faceta...

Dodatkowo po głosie wnioskuję, że melepeta z filmika to ślamazarna ciamajda, która garów nawet nie potrafi umyć, a co dopiero kolbe ojebać facetowi...
Zgłoś
Avatar
Jojojoss 2024-10-04, 21:29
pazuzu napisał/a:

Jak to nie wiadomo? kobieta jechała pewnie za wolno według typa z tyłu więc bezczelnie jej się wpierdolił przed maskę i pewnie powiedział "naucz się jeździć dziwko" na co ona mu kulturalnie odpowiedziała że to jego matka uprawia najstarszy zawód świata



Jeżdżę 13/15 tys km miesięcznie po Polsce i takie sytuacje to norma a najczęściej to panie tak odpierdalaja. Ostatni czekam pod rampa wyjeżdża ciężarówka i zaczynam cofać a jakaś tępa dzida na żyletki wjechała pod rampę bo nie było gdzie stanąć, oczywiście ja zablokowałem wychodzę ze sklepu a straż miejska przy moim busie bo pizda zadzwoniła. Oczywiście mandat dostała ona ale do końca nie widziała nic złego w jej zachowaniu bk rampa to parking. Ja się już od jakiegoś czasu nie pierdole i nawet jak właściciel sklepu stoi po rampa to go blokuje i wyzywam jak psa
Zgłoś
Avatar
WERFI 2024-10-04, 21:48
dżonyłojlker napisał/a:

Może to te same



no 4 baby w aucie wiadomo jedna tylko kierowała ale wiesz o co mi chodzi
Zgłoś
Avatar
KORAS1982 2024-10-04, 22:33
Ma rację bo albo jedzie dziwka niech wypierdala z drogi
Zgłoś
Avatar
metalfan Wczoraj 8:22 1
Zawsze beka z buraków, którzy się niby spieszą, ale za chwilę się okazuje, że jednak mają czas wysiąść z auta podrzeć ryja i pomachać łapami.
Babka mogła zjechać, ale robić o to taki raban to trzeba mieć coś z deklem.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills Wczoraj 12:37
Instagrama wrzucała co robi teraz gwiazda i pierdoliła się na drodze. Dobrze, że ją zjebał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie