18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
k................8 2024-05-29, 8:09 4
Eugeniusz62 napisał/a:

Głupia cipa. Zamiast wykrzyczeć swoje argumenty, wyrywa się z łapami i kręci aferę przy dziecku. Na szczęście chłopina spokojny, bo mógłby jej zajebać i by się później tłumaczył, że to w ramach medycznej eutanazji.



Widać że czuje się winna, że wyskrobała siostrę swojej córeczki
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-29, 9:03 3
~Velture napisał/a:

Od kiedy płacą alimenty.



Jesteś debilem od urodzenia czy po szkole? Są przeciwni aborcji to PŁACĄ alimenty. Żeby ci główka nie pękła od myślenia...
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-05-29, 9:53 1
Wie ktoś co było dalej?
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2024-05-29, 11:05 4
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Wypisz wymaluj te kurwy od błyskawic które malowały kościoły i blokowały drogi



I bardzo dobrze ze te pedofilskie kościoły malowały, Dla mnie mogły by zburzyć to katolickie gówno. Religia dla debili
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-05-29, 12:02 3
Veni_Vidi napisał/a:

Jesteś debilem od urodzenia czy po szkole? Są przeciwni aborcji to PŁACĄ alimenty. Żeby ci główka nie pękła od myślenia...



Płacą alimenty bo większość bab ma zejebany mózg. Ty chyba przybyłeś zobaczyłeś i się zjebałeś, tym swoim tokiem rozumowania. Kobiety rodzą dzieci, bo natura tak im każe. Jeżeli natura chciała by inaczej, to by było inaczej. I gówno mają w tej sprawie do powiedzenia.
Zgłoś
Avatar
minions 2024-05-29, 12:13 4
Veni_Vidi napisał/a:

A od kiedy to faceci rodzą dzieci, że mają tyle do powiedzenia w tym temacie? Kobiety powinny zażądać prawa do wazektomii mężczyzn. Nie będzie aborcji i wszyscy będą zadowoleni.



A od kiedy to dziecko jest tylko kobiety, mongole bez szkoły?
Zgłoś
Avatar
TorkilKoval 2024-05-29, 13:16 2
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Wypisz wymaluj te kurwy od błyskawic które malowały kościoły i blokowały drogi



wracaj do szkoły matole, jak nie widzisz różnicy to masz maks zawodówkę skończoną!
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-05-29, 14:08 3
Veni_Vidi napisał/a:

A od kiedy to faceci rodzą dzieci, że mają tyle do powiedzenia w tym temacie? Kobiety powinny zażądać prawa do wazektomii mężczyzn. Nie będzie aborcji i wszyscy będą zadowoleni.


Masz problemy z logicznym myśleniem? Od kiedy dziecko, które nosisz, należy tylko do Ciebie? Należy też do faceta, który je spłodził, więc jak facet nie zgadza się na aborcje, to kobieta powinna mieć ch*ja do gadania. Ja mam dobre wyjście, niech kobieta urodzi dziecko i może wypierdalać z życia tego faceta. Zaręczam, że facet, który chce to dziecko da sobie rade sam i nawet nie będziecie musiały płacić na nie alimentów.
Polecam się wam zdecydować, bo według was facet, który ucieka i zostawia matkę z dzieckiem to najgorszy skurwiel, ale jak jakiś facet chce, żeby dziecko przyszło na świat i chce je wychować, to nagle też jest zły i nie ma nic do gadania? I to jest niby ta bardziej empatyczna płeć? Chyba kurwa w bajkach i filmach.
@edit i zmień tą płeć w profilowym, bo nie wierze, że jesteś facetem.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-29, 15:43
kris1978 napisał/a:

Płacą alimenty bo większość bab ma zejebany mózg. Ty chyba przybyłeś zobaczyłeś i się zjebałeś, tym swoim tokiem rozumowania. Kobiety rodzą dzieci, bo natura tak im każe. Jeżeli natura chciała by inaczej, to by było inaczej. I gówno mają w tej sprawie do powiedzenia.



A to nie ty będziesz mówił kobietom kiedy mają rodzić? To po chuj tu przylazłeś?
Zgłoś
Avatar
StShiro 2024-05-29, 19:54
Ma ktoś linka do całości?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-29, 20:15
Widać ta jebnięta zdążyła już się rozmnożyć
Zgłoś
Avatar
Bartas1992PL 2024-05-29, 21:15
Przez pierdoloną emancypacje baby straciły instynkt samozachowawczy. Skakać z łapami do dwa razy większego chłopa, bo przecież nie odda, bo jestem kobietą.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-05-29, 23:35 1
Veni_Vidi napisał/a:

A to nie ty będziesz mówił kobietom kiedy mają rodzić? To po chuj tu przylazłeś?



Ja mówię kiedy mają rodzić. Bo żyję tak jak każe natura. Jeżeli jakieś babsko się wyskrobie, to powinni wyskrobać również to babsko. Nie ma prawa być inaczej.
Zgłoś
Avatar
KL134 2024-05-30, 9:00 1
A niech mordują swoje dzieci, mi to nie przeszkadza
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-30, 9:14 1
kris1978 napisał/a:

Ja mówię kiedy mają rodzić. Bo żyję tak jak każe natura. Jeżeli jakieś babsko się wyskrobie, to powinni wyskrobać również to babsko. Nie ma prawa być inaczej.



Weź ty już się nie ośmieszaj bardziej. Zajmij się lepiej swoją niewolnica, bo znowu ci w nocy nie dała i przez to nie masz humoru...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie