18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Eugeniusz62 2024-05-28, 20:44 44
Głupia cipa. Zamiast wykrzyczeć swoje argumenty, wyrywa się z łapami i kręci aferę przy dziecku. Na szczęście chłopina spokojny, bo mógłby jej zajebać i by się później tłumaczył, że to w ramach medycznej eutanazji.
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-05-28, 20:45 96
Wypisz wymaluj te kurwy od błyskawic które malowały kościoły i blokowały drogi
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-05-28, 20:46 17
A od kiedy to faceci rodzą dzieci, że mają tyle do powiedzenia w tym temacie? Kobiety powinny zażądać prawa do wazektomii mężczyzn. Nie będzie aborcji i wszyscy będą zadowoleni.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-28, 20:47 46
Jebane babsko LGBTQ i chuj tam jeszcze

atakuje fizycznie faceta który jest spokojny i niekonfliktowy

faceta co by ja jedną reką połamał, a jak by chciał to by zakończył jej podły żywot...

I niech mi ktoś powie że środowiska lewicowe z orbitami to sa '' normalne '' osoby...
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2024-05-28, 20:47 7
Pod jaki adres można wysłać piwo dl mordeczki z nagrania?
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-05-28, 20:53 29
Veni_Vidi napisał/a:

A od kiedy to faceci rodzą dzieci, że mają tyle do powiedzenia w tym temacie? Kobiety powinny zażądać prawa do wazektomii mężczyzn. Nie będzie aborcji i wszyscy będą zadowoleni.



Mam pytanko. Jak wrzucam mocno zabrudzone naczynia do zmywarki, to dolewać tam jeszcze jakiegoś płynu, czy wystarczą same kapsułki? Zmywarka Bosh.

Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-28, 20:56 42
Veni_Vidi napisał/a:

A od kiedy to faceci rodzą dzieci, że mają tyle do powiedzenia w tym temacie? Kobiety powinny zażądać prawa do wazektomii mężczyzn. Nie będzie aborcji i wszyscy będą zadowoleni.



Od kiedy płacą alimenty.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-05-28, 21:46 30
Gość bardzo opanowany. Ja bym od razu temu kurwiszczu petardę na ryj wypłacił.

Veni_Vidi napisał/a:

A od kiedy to faceci rodzą dzieci, że mają tyle do powiedzenia w tym temacie? Kobiety powinny zażądać prawa do wazektomii mężczyzn. Nie będzie aborcji i wszyscy będą zadowoleni.


Utkaj srom lewaro. Kobieta ma pizde, facet ma chuja. Kobieta rodzi, facet zapładnia, zapierdala do roboty, żeby zapewnić godny byt swojej rodzinie i utrzymać gospodarstwo domowe, jeżeli ma jaja. Jak ma wydmuszki, to przynajmniej płaci alimenty na bachora. Tak było od zarania dziejów, jest i będzie. Jeśli kobieta chce, to może też iść do roboty i podreperować budżet domowy, czy zarobić na swoje zachcianki. Jeśli chce, może wspólnie z chłopem omówić metody antykoncepcji zarówno ze swojej strony, jak i faceta. Jeśli tak bardzo nie chce wychowywać bachorów, to po prostu nie popuszcza szpary facetowi do zalewania nasieniem. Tylko tyle i aż tyle.

Ale nie miej pretensji do świata lewaro jedna, że urodziłaś się kobietą i masz pizde między nogami!!!
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-05-28, 23:15 6
Veni_Vidi napisał/a:

A od kiedy to faceci rodzą dzieci, że mają tyle do powiedzenia w tym temacie? Kobiety powinny zażądać prawa do wazektomii mężczyzn. Nie będzie aborcji i wszyscy będą zadowoleni.



Mhm a feministka urodzi chyba jak ją Habibi z kozą pomyli
Zgłoś
Avatar
Parkometr 2024-05-28, 23:46 6
Spokojnie, jutro będzie żądać tolerancji. A pojutrze przyklei się do asfaltu
Zgłoś
Avatar
Machol 2024-05-28, 23:53 4
Jeden chrześcijanopojeb, drugiej kończą się argumenty na jednym zdaniu. Siebie warci.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-05-29, 0:38 1
A jebnięcie je kijem bejsbolowym w ryj, to po prostu wyrażenie swojej opinii.
Zgłoś
Avatar
cocktajl 2024-05-29, 1:34 8
Zgłoś
Avatar
zipi 2024-05-29, 2:39 5
baby są urwa tak tępe, kiedyś myslałem ze Korwin pierdoli ze mowi ze naprawde mały odsetek samic coś tam ogarnia rzeczywistośc, ale serio to jest kurwa aż straszne jak babiszony są wodzone za nos przez " feminizm" i "aborcję" które zostały wmyyslone przez facetów którzy chcieli mieć wiecej rąk do pracy po prostu xD te baby są już tak uposledzone ze jak ktoś im da decydować o skrobance to myslą ze mogą zdobyć cały świat xD retard alerttt
Zgłoś