18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
nata77 2013-02-05, 23:40
Male jest piekne... ale duze moze wiecej.....
Zgłoś
Avatar
Marbax 2013-02-06, 0:29
Maluch to było jedyne auto jakim jeździłem, w którym nie byłem w stanie przegrzać hamulców. Zanim się znowu rozpędziłem zawsze wystygły
Zgłoś
Avatar
mała mi z taboretem 2013-02-06, 0:48 1
rusofil napisał/a:

To jest na głównej? Żenada.



żenadą jest Twój komentarz.. skoro Ci nie pasuje to po chuj się udzielasz.? scroll w dół i won.
Zgłoś
Avatar
xHonda666 2013-02-06, 1:45
bosskimariusz napisał/a:

Co wy chcecie od malucha?? Bardzo fajne i pożyteczne autko. A no tak..jeśli sie ma 15 lat to sie nic o nim nie wie. Piwko leci



Szczerze? Moim zdaniem jeśli jednak ktoś nie ma 15 lat i wie coś o maluchach to wie, że był bardzo prostą konstrukcją z zabawnym zawieszeniem i słabym silnikiem, dodatkowo bardzo małym i względnie cichym, gdyż kolana dotykały uszu podczas jazdy. Maluchy nie były ani ciche ani duże ani oszczędne czy jakieś dobre w prowadzeniu... Były po prostu dużo tańsze niż Fiat 125, Polonez czy Wartburg. Wiadomo, że nie każdego było stać w ogóle na jakikolwiek samochód, nawet na malucha ale bez przesady z tym utożsamianiem go w dzisiejszych czasach z fajnym autkiem.
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-02-06, 15:09
rusofil A Ty zawsze tak po plebejsku wyzywasz wszystkich od gimbazy? Przecież to takie oryginalne i fajne teraz, prawda? Chcesz się dowartościować bo wyglądasz jak świnia, obrażając innych? Więc gratuluję dojrzałości umysłowej.
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2013-02-06, 15:22 2
rusofil napisał/a:



Dziwne, że gimbaza zawsze uważa, że krytykowanie gówna = brak seksu. Jesteście tacy sami, ktoś was tak zaprogramował czy ki chuj? Przykro mi, dziecko, jeśli nie podoba ci się to, że ktoś wyraża opinię, to niestety, musisz odłączyć Internet i wyjść na dwór. Może jak odetchniesz świeżym powietrzem to ci ciśnienie spadnie.



w chuj postów, 80% hejty i 0 tematów. Nie uważasz że masz gówno do oceniania skoro sama nie potrafisz nic tu dodać?
Jak nie pasuje ci zawartość głównej to możesz próbować ją modyfikować swoimi tematami a teraz cicho i do garów.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-02-06, 18:33
yoshi88-88 napisał/a:

to z Lublina fotka , a wiecie kto jeździ tymi cadolami ? Czarnuchy , podziemny parking pod prywatnymi akademcami TBV, koło medycznej . Chyba mam racje ;p niech mnie autor naprostuje jak nie mam racji


Skoro autor nie sprostował, to ja sobie pozwolę - pierdolisz głupoty. Po pierwsze, to nie są żadne cadole: ten z lewej to Pontiac Grand Prix, a srebrny to Ford Thunderbird. Znam osobiście właścicieli obu wózków i żaden z nich nie jest czarnuchem, ani innym ciapatym - to Polacy. Nie wiem skąd masz takie pomysły? Jak się czegoś nie jest pewnym, to lepiej nie opowiadać głupot. Inna sprawa, że faktycznie GP był garażowany właśnie na tym parkingu podziemnym.
Zdjęcie cyknięte na jednym ze spotkań LKN pod Olimpem.
Macc005 napisał/a:

Lubelskie i Świdnicke blachy, dziwne, że tych aut jeszcze nie widziałem (słyszałem )


To bardzo mało jeszcze widziałeś, co się dzieje w Lublinie.
Zgłoś
Avatar
cichy1103 2013-02-07, 10:09
LSW chamy z Hamburga
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2013-02-08, 1:01
Zgłoś