18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
porządki
peliniusz • 2013-08-07, 15:27
Ojciec ma 65 lat a w tym wieku to się zrzędzi długo i na wszystko. Ostatnio miał lekkie pretensje, że Matula zrobiła mu porządek w garażu... Stary to budowlaniec więc w garażu zawsze było od huja wszystkiego od kielni i wiertarek po rozpuszczalniki i kleje... A Matule to zawsze denerwuje, że jest taki burdel więc raz na jakiś czas robi za niego porządki - odpowiednie narzędzia odstawia do odpowiednich skrzynek, śrubki gwoździe i inne pierdoły lądują tam gdzie powinny być itp itd ale Ojciec po sprzątnięciu tego bałaganu za cholere przez jakiś czas nie może sie odnaleźć... ostatnio szukał młotka murarskiego i nie widział więc oczywiście musiał pomarudzić pod nosem i powkurwiać się troche, że nic nie ma w tym w tym garażu tam gdzie to zostawił... a jedno zdanie z tego zrzędzenia jest co jakiś czas przez niego powtarzane po takiej akcji i pasuje tutaj jak ulał...

"Kurwa jego mać ma kuchnie to mi się jeszcze wtrąca do garażu."

Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-08-07, 15:47 1
Mi sie wydaje, czy podobny tekst w Ludwiczku padl kiedys?
Zgłoś
Avatar
wolfisko 2013-08-07, 15:56 8
peliniusz napisał/a:

Ojciec ma 65 lat a w tym wieku to się zrzędzi długo i na wszystko.



Nie prawda, mój ma lat 70, jak go odwiedzam to razem słucham Zeppelinów. Stary cieszy się życiem.
Współczuję Ci chłopie...
Zgłoś
Avatar
Herhard 2013-08-07, 17:54 4
Twój stary kiedyś zarąbie was kielnia za te porządki,wtedy to się będzie nadawała na sadola.
Zgłoś
Avatar
hudziel 2013-08-07, 19:12 2
moja reakcja:
heh
koniec reakcji
Zgłoś
Avatar
S................s 2013-08-07, 21:34 8
wolfisko napisał/a:



Nie prawda, mój ma lat 70, jak go odwiedzam to razem słucham Zeppelinów. Stary cieszy się życiem.
Współczuję Ci chłopie...



To jest sadistic wiec chyba moje pytanie nie bedzie dziwne...

"A żyje?"
Zgłoś
Avatar
Aruś 2013-08-08, 2:18 1
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-08-08, 2:26 3
Mnie również zawszę wkurwiało jak ktoś cokolwiek ruszył w moim "bałaganie" i czegoś nie mogłem znaleźć, także rozumiem.
Zgłoś
Avatar
asomdai 2013-08-08, 2:30 3
Za długi łańcuch i chuj! Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
jacek44 2013-08-08, 3:45 13
A ja Ci dam piwo za to, że słowo Ojciec i Matula piszesz z dużej litery. Widać, jacy są, tacy są, ale masz do nich szacunek. To się chwali. Jak słyszę 'stara', 'stary' wypowiadane przez te niewdzięczne rozpieszczone bachory to krew mnie zalewa.
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2013-08-08, 7:36
Urzekła mnie twoja historia.
Zgłoś
Avatar
technokiller 2013-08-08, 8:00
bo "porządek" to pojęcie względne. Porządek jest wtedy gdy wiesz gdzie co masz i możesz to szybko znaleźć. A co z tego że masz wszystko poukładane jak potem nie wiesz co gdzie jest. Mam tak samo z moim biurkiem. Jak mi żona zrobi "porządek" raz na jakiś czas to potem muszę wszystkiego od nowa szukać
Zgłoś
Avatar
Socjocinus 2013-08-08, 9:06
Tyle zbędnego pierdolenia...Pierdolcie i scrollujcie
Zgłoś
Avatar
kamil89212 2013-08-08, 10:07
Do garów!
Zgłoś
Avatar
zygmuntor 2013-08-08, 12:20
peliniusz napisał/a:

... a jedno zdanie z tego zrzędzenia jest co jakiś czas przez niego powtarzane po takiej akcji i pasuje tutaj jak ulał...

"Kurwa jego mać ma kuchnie to mi się jeszcze wtrąca do garażu."


O kobiecie powinien powiedzieć "kurwa jej mać". Albo jest na bakier z gramatyką, albo masz dwóch ojców

PS
Ojciec zwyzywał ci babkę od kurew
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie