18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Avatar
Pankracy_Młot 2020-04-19, 22:02
panar3 napisał/a:

No i wreszcie się doczekałem a nie pierdolenie głupot. Złodziejka pierdolona oklep zebrała i finito i słusznie. Może matka z trójką dzieci musi teraz pół pensji zwracać bo jakaś kurwa okradła sklep a właściciel (tam jest dziki kapitalizm) ma wyjebane?! O tym żaden pierdolony rycerzyk już nie pomyślał? Tylko oczy wam, pizdą zarośnięte, łzawią z żalu żeście nie poruchali... Teraz takie czasy nastały że baby to 1000 razy gorsze ścierwo niż faceci, bez honoru, bez współczucia i bez litości. I prawidłowo, niech cipy oklep zbierają i chuj im w dupy. Kobiety... ja pierdolę, durne suki raczej.



Za określenie "dziki kapitalizm, połamałbym ci gnaty czerwona kurwo. Śmierć socjalistom! A co do złodziejstwa, to kazdy złodziej jest socjalistą czy jest tego świadomy czy nie.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-04-19, 22:34
po butach widać że to dżentelmeni
Zgłoś
Avatar
Ralf--pl 2020-04-20, 19:01
Czy Was pogięło ? Jak Wam żal tej laski, to nie wchodźcie na harda, oklep że aż miło.
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-04-22, 1:20
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Lecz się chwaście.....



Czy zostales kiedys skrzywdzony i impotencja twojej reakcji meczy cie do dzisiaj? Moze nastepna bedzie inna?
Zgłoś
Avatar
Ralf--pl 2020-04-25, 0:27
Adae Ty cioto, jakie głodne kawałki, myślisz że mnie taka gadka rusza?hahahahaha, dzieciaku hard nie dla Ciebie.
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-05-08, 17:09 1
Przemocowy bydlak. Powinno się jego potraktować x10.
Zgłoś