18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
Hentai666 2020-04-19, 1:29
Ja to mam tak ze swoją kobietą, że jak jej pierwsze nie wpierdole, to nie ma frajdy z tego.

Ale to jest pojebane...
Zgłoś
Avatar
tomus79 2020-04-19, 3:10
dobry oklep nie jest zly jak sie baby nie bije to watroba gnije
Zgłoś
Avatar
Eryk88896 2020-04-19, 3:26
tarcer123 napisał/a:

Ja pie**ole dzieciaki. Nic nie tlumaczy takiego oklepu. Dla mnie ten gosc to cienias ktory potrafi okladac bezbronna laskę. Nawet jak go zdradziła to facet z klasa tak sie nie zachowa. No chyba ze mu matke zabila albo doprowadzila celowo do kalectwa.



A jak byla pedofilka? Cos czesto slysze ze pedofilow to sie zabija i wtedy kazdy pisze ze nalezalo mu sie. Pewnie chodzi o plec ze jakby to byl mezczyzna na ziemi to mniej cie to by ruszalo, ale jak kobieta jest bita lub dziecko to juz wlaczaja sie wam jakies emoccje wspolczucia itd, ale jak facet to oczywiscie niech zdycha bo takie spoleczenstwo.
Zgłoś
Avatar
ManiacGregor 2020-04-19, 6:17 1
lakeroll napisał/a:

Nie wyskakuj przed szereg nie wiadomo za co oklep zebrała, może słusznie.



Zasłużenie to mogła lepa dostać. Łatwo jest się znęcać nad słabszym, w dodatku na kobiecie. Takich jak on, gazować, torturowac, i na końcu jeszcze nasrac mu w ryj. Nikt nie ma prawa katować bezbronnej osoby. Kurwa, aż mi się parasol w dupie otwiera.

Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-04-19, 7:03
panar3 napisał/a:

No i wreszcie się doczekałem a nie pierdolenie głupot. Złodziejka pierdolona oklep zebrała i finito i słusznie. Może matka z trójką dzieci musi teraz pół pensji zwracać bo jakaś kurwa okradła sklep a właściciel (tam jest dziki kapitalizm) ma wyjebane?! O tym żaden pierdolony rycerzyk już nie pomyślał? Tylko oczy wam, pizdą zarośnięte, łzawią z żalu żeście nie poruchali... Teraz takie czasy nastały że baby to 1000 razy gorsze ścierwo niż faceci, bez honoru, bez współczucia i bez litości. I prawidłowo, niech cipy oklep zbierają i chuj im w dupy. Kobiety... ja pierdolę, durne suki raczej.



A więc tak wygląda ten sławny incel
Zgłoś
Avatar
Vrog 2020-04-19, 9:12
KoniecZartow napisał/a:

Za brak aborcji na Tobie chociażby



Typowy zacofany Polaczek który mieszka w jakieś piwnicy. Bekę mam z takich jak ty co noszą te barwy z dumą. Jebany głąb którego w dupę ruchają całe życie i Dobrze ci z tym. Jesteś frajerem jak chuuuuuj.
Zgłoś
Avatar
jawolenerwysol 2020-04-19, 9:45 2
jebane zwierzta ... tekiego smiecia bym sam chentie odjebal
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2020-04-19, 11:06 1
Jak suka narozrabiała to i kara ja spotkała proste jak drut
Zgłoś
Avatar
ti7ti7 2020-04-19, 11:20
Słusznie, niesłusznie. Wiadomo,że jak ktoś pastwi się nad słabszym to stary w domu pił a w nocy mu w dupe siusiaka wkladal. Wiem bo kolega mi mówił.
Zgłoś
Avatar
szinigami 2020-04-19, 12:34
Za pedofilię albo skrzywdzenie dziecka byłabym w stanie zrozumieć.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-04-19, 18:38
Ruscy mają we krwi uwielbienie do pastwienia się nad bezbronnymi.
Zgłoś
Avatar
mikimeow 2020-04-19, 18:48 1
Jak się okazało - akcja dotyczy dilerki. W/w kobieta postanowiła się naćpać towarem gościa na którego pracowała - on i zamówił taką interwencję. Więc, sadole, nie mam do tego zdania lepiej zapomnieć
P.S. info znalazło się na stronce wskazanej na tym wideo
Zgłoś
Avatar
Seksiaczek 2020-04-19, 20:13
A gdyby ta pizda na przykład biła dzieciaki tak jak na ostatnich filmikach tutaj,to też byłby oklep nieusprawiedliwiony?Sadolowe pizdeczki i ich dwójmyślenie.
Zgłoś
Avatar
Karlito90s 2020-04-19, 21:23
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Taki oklep słusznie???
Powiedz bohaterze, za co taki oklep jest uzasadniony??



proste, za kurwienie się, zdradę itp
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-04-19, 21:55
Karlito90s napisał/a:

proste, za kurwienie się, zdradę itp



Lecz się chwaście....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie