18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
waka91ajmw 2020-04-18, 22:30
Kurwa, poprostu łapie za serce
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2020-04-18, 22:34 5
Cytat:

Wpierdol na zlecenie. Sinooka mówi na końcu że, przeprasza i że nigdy więcej nie oszuka żadnego sklepu. Wychodzi na to że, kacap właściciel wynajął kacapów siepaczy do spuszczenia wpierdolu , prawdopodobnie za kradzież ze sklepowej kasy.



Dokładnie, typ mówi wychujała jakiś sklep.
Zgłoś
Avatar
Kiblodrzemek88 2020-04-18, 22:39 1
TranzystorWyklęty napisał/a:

Odpowiedział na poziomie prawdziwy Polak, patriota, katolik z banderą w profilu.



To jest na pewno cichy wyznawca pisu
Zgłoś
Avatar
panar3 2020-04-18, 22:42 13
Mom and Death napisał/a:

Dokładnie, typ mówi wychujała jakiś sklep.



No i wreszcie się doczekałem a nie pierdolenie głupot. Złodziejka pierdolona oklep zebrała i finito i słusznie. Może matka z trójką dzieci musi teraz pół pensji zwracać bo jakaś kurwa okradła sklep a właściciel (tam jest dziki kapitalizm) ma wyjebane?! O tym żaden pierdolony rycerzyk już nie pomyślał? Tylko oczy wam, pizdą zarośnięte, łzawią z żalu żeście nie poruchali... Teraz takie czasy nastały że baby to 1000 razy gorsze ścierwo niż faceci, bez honoru, bez współczucia i bez litości. I prawidłowo, niech cipy oklep zbierają i chuj im w dupy. Kobiety... ja pierdolę, durne suki raczej.
Zgłoś
Avatar
ElektrycznyMordulec 2020-04-18, 22:43 5
Maciak Plock napisał/a:

Dobrze, napierdalać kurwiszona i tylko patrzeć czy równo puchnie, popieram w stu procentach.



Ja pierdole bohaterze... Babę bije się co najwyżej z liścia. Widzę że większość starych napierdalało wam matki w domach i stamtąd to wynieśliście.

Zgłoś
Avatar
dudidudi 2020-04-18, 22:45 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Genialna odpowiedź... każdy świr, który uważa taki oklep za coś normalnego powinien zostać zutylizowany. Ty jako pierwszy pojebańcu...



gdzie ty kurwa jesteś? na wirtualnej polsce?
Zgłoś
Avatar
mianas 2020-04-18, 22:54
lakeroll napisał/a:

Nie wyskakuj przed szereg nie wiadomo za co oklep zebrała, może słusznie.



i co ? bicie w życie
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2020-04-18, 22:57
Kurde26 napisał/a:

Nie ważne za co dostała. Jak facet bije kobietę jest nikim, śmieciem, ludzkim odpadem..



No nie zgodze się co innego takie bestialstwo jak tutaj a co innego zajebać liścia dla jakiejś podskakującej szmaty więc nie ma co wrzucać wszstkich facetów, którzy kiedykolwiek uderzyli kobietę do jednego worka z takimi zwrodnialcami. Ja tylko za czasów dzieciństwa pamiętam pare razy zajebałem jakiejś dziewczynce w moim wieku cos pewnie koło 10 lat Nie pamiętam żebym później miał jakąś sytuacje gdzie ten rodzaj argumentu musiałbym zastosować hehe w sumie szkoda ciekawe jak to jest zajebać liścia jakiejś szmacie Całe życie omijałem patusów szerokim łukiem nigdy z żadnymi nie miałem nic do czynienia a szkoda gdybym się choć trochę zblirzył możliwe, że już bym wiedział jak to jest zajebać jakiejś ulicznicy z beckchenda ;D
Zgłoś
Avatar
unjust999 2020-04-18, 23:07
W ostatnich sekundach chyba poleciał jakiś kwas na twarz?
Zgłoś
Avatar
MatiLodz 2020-04-18, 23:40
co on jej wylał na policzek w ostatniej chwili?
Zgłoś
Avatar
invisible_as_a_rock 2020-04-19, 1:10
Zazdrośnicy Wpierdol od agresywnych stulejarzy, pewnie da im po dobroci bo ją obili. przydałby się na planecie ziemia człowiek sprawiedliwy wpierdol, rozważny nie patologiczny umysł, nie tylko zimna głowa, ktoś ja król salomon P.S jakie prawo mają takie mają ale i tam nawet ZRSS sie wzruszy, typ dokonujący samo sądu bez ich wiedzy, jest albo przydzielany, albo łamany
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2020-04-19, 1:22 2
Cytat:


Taki oklep słusznie???
Powiedz bohaterze, za co taki oklep jest uzasadniony??



Z autopsji:

Może się kurwiła od roku czy dwóch... kiedy brat autora wpierdolu wychowyał, łożył i utrzymywał ją i "ich" domniemane dziecko..
może ta kurwa złapała frajera na dziecko.. mówiąc że to jego.. może ta kurwa przyjmowała w domu innych facetów zarabiając kasę której jej dotychczasowy mąż tyrający na dwie zmiany nie był w stanie jej dostarczyć ?

A może zupa była za słona.

nie oceniaj. Nie znając faktów.

Cytat:


Pewnie dostała oklep nieadekwatny do tego co zrobiła.



też tak uważam, mógł jej wjebać bardziej... albo mniej...
Zgłoś
Avatar
marcin1988r8 2020-04-19, 1:24 1
Szkoda amunicji na takie jebane scierwo ... flinte nabic gownem i zastrzelic pajaca...
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-04-19, 1:24 3
Pisałem to już wiele razy: kacapy to nigdy nie będzie świat zachodu. Kacapskie ścierwa należą do innej cywilizacji - turańskiej.
Pisał o tym wybitny Polak Feliks Koneczny. Kacapy to plemiona stepowe, nie wyrobili w sobie człowieczeństwa w rozumieniu ludzi zachodu.
Zgłoś
Avatar
expansi0n 2020-04-19, 1:26 1
Z gazu dostała na finał. Taki oklep to przesada. Takich złodziejaszków to się inaczej załatwia. Dopisuje się jedno lub dwa zera do tego co ukradł. I po sprawie. Kozak bo z gazem pieprzowym w kieszeni, jak ja gardzę takimi ciotami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie