18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Pościg za złodziejem
phrontch • 2024-05-20, 19:27
W sobotę, 18. maja na Avenida Faria Lima w São Paulo, kierowca Lamborghini wjechał w bandytę, który ukradł mu rolexa. Motobandyta uciekł, a kierowca został bez rolexa, oraz z rozjebanym samochodem marki Lamborghini



Zgłoś
Avatar
turor 2024-05-20, 20:07
Po raz drugi potwierdził, że jest pizdą
Zgłoś
Avatar
twoja_stara_na_gangbangu 2024-05-20, 21:01 7
musiał mieć dobre AC
Zgłoś
Avatar
Lewackaglupota 2024-05-20, 21:05 1
Nawet nie trafil japierdole
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-20, 21:22 2
„który ukradł mu rolexa”

  Pechowi ostatnio są ci małymi penisami. (leczący kompleksy roleksami).
sadistic.pl/ruhla-bylaby-bezpieczniejsza-vt592130.htm



I coś à propos:

Tzw. nowy ruski (nowobogacki) jechał swoim luksusowym, lotusem, na szyi złoty łańcuch grubszy niż na statku* przy kotwicy, na grzbiecie błyszczący armani, na ręku złoty roleks, w drugim ajfon oklejony diamentami, jazda na zimny łokieć…
…zatrzymał się blisko monopolowego i otworzył drzwi, by skoczyć po flaszkę, gdy w tym momencie przejeżdżający rozpędzony kamaz pierdolnął w jego drzwi. Gość się wkurzył i się drze:
— Ty chuju, kutasie w dupę pierdolony, zaraz zadzwonię, gdzie trzeba i, pierdolona twoja mać, w zębach przyniesiesz mi pieniądze za samochód, ty chuju, drzwi mi zniszczyłeś, nowiutkie auto, jeszcze lakier dobrze nie wysechł, a tu drzwi urwane, ja pierdolę!
Na co odezwał się jeden ze świadków:
— Panie, drzesz się pan o drzwi, a przecież panu rękę urwało!
Nowy ruski spojrzał na lewe ramię, zobaczył kikut i zaczął się drzeć:
— Kurwa, mój roleks!
Zgłoś
Avatar
M_A_X 2024-05-20, 22:23
Szkoda że paliwo nie wyciekło bo widzę że koleś ma też problemy z paleniem i mogło być ciekawsze zakończenie.

Szkoda że paliwo nie wyciekło bo widzę że koleś ma też problemy z paleniem i mogło być ciekawsze zakończenie.
Chyba że to epapieros.
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2024-05-20, 22:59
Bo za wolno jechał.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-21, 1:37 1
Tak pajacował, jakby to był co najmniej Lange.

Za Rolkiem bym nawet się nie obejrzał, toż to zwykły zegarek dla korpoludków.

Poza tym noszę koszule slim i taki kartofel po prostu by się nie zmieścił pod mankietem.
Zgłoś
Avatar
Don_Max 2024-05-21, 13:36
Ubezpieczenie łyknie naprawę, a tak to ma szanse na namierzenie typa po jego motorze skoro nie udało mu się go ubić na miejscu
Zgłoś