18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
To nie żart, to Korea Północna.



Pewien Japończyk podzielił się ze światem posiłkiem, który podano mu w północnokoreańskich liniach lotniczych Air Koryo. Poczęstunek składa się z soku w plastikowym kubku (do wyboru jabłkowy i pomarańczowy), bułki oraz hamburgera z dwoma plasterkami cebuli i kotletem, który można posmarować majonezem. A co serwują w klasie biznesowej? To samo, tyle że na ciepło - bo tylko w biznesowej obsługa ma do dyspozycji mikrofalówkę.
Zgłoś
Avatar
beeveer 2012-02-19, 21:21
No porażka, do pięt europie nie dorastają. bo ja to podczas lotu Lufthansą z Berlina do Frankfurtu dostałem kubek wody. za 2,5Euro oczywiście.
Zgłoś
Avatar
krycha7 2012-02-21, 3:04
Koleś z dziwnym nickiem ma stuprocentową rację. To jest niestety nasza mentalność, to jest nam wpajane już przynajmniej od czasów komuny. Chuj, że u nas jest tragicznie... gdzieś na "końcu" świata jest trochę gorzej! To się liczy!
Zgłoś
Avatar
voldemort 2012-02-21, 9:52
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
PanJacekPierwszy 2012-02-21, 11:53
BongMan napisał/a:

I tak lepiej niż w polskim szpitalu - dwa suche kawałki chleba wielkości pudełka zapałek i kosteczka masła wielkości monety 5gr.

A ten szpital to chyba wiezienny Bongman,oj niegrzeczny ty
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2012-02-24, 6:01
voldemort napisał/a:


Jak widzę taki taki post cieciu zajebany to strasznie chętnie bym Ci tak przypierdolił aż by Ci gałki oczne wyszły na wierzch, może wtedy ciulu byś docenił to co masz. Jak Ci się tak kurwa ćwoku nie podoba to wypierdalaj do Korei Północnej, bo widać tępy idioto że nie masz pojęcia o czym mówisz.

Nie mogę, czy na prawdę na sadisticu znajdują się sami idioci? Wszystkie wyróżnione komentarze to w wiekszości komentarze podobnych debili. Co się z wami dzieje ludzie? Ja rozumiem że gimnazjum i hormony buzują, ale kurwa bez przesady, miejcie trochę przynajmniej pojęcia o świecie, troszke rozumu i nie pierdolcie głupot bo widać się tym zarażacie i tutaj na sadisticu z wami coraz gorzej.

Ja pierdole....

Kurwa kolejny debil. Na końcu świata, "troszkę" gorzej? Troszkę? Ty jesteś chyba kurwa tak samo "troszkę" głupszy.

Ja pierdole ale mogłeś sobie kupić tak? Mogłeś KUPIĆ, bo miałeś te 2,5 EURO. A i tak kurwa narzekasz. Żyjesz w luksusie debilu a i tak narzekasz. Na przelotach na tych dystansach, zapewne głupku wsiowy nie wiesz, nie serwuje się posiłków. Gdzie sie kurwa podziała edukacja??

Ty jesteś faktycznie glupszy niż ustawa przewiduje. Ty tak na co dzien czy tylko między kolegami dresikami/żulami/wieśniakami? Ciężko poznać kategorie, ale strzelam że wieś, wtedy twoja ignoracje i debilizm byl bym w stanie Ci wybaczyc. Tuskoboye... palancie jeden, jedź do tej Koreii, mam nadzieje że tam poznasz co to znaczy zła władza gdy Cię będą przypalali fajkami i mieli całe twoje zdanie w dupie. Zachęcam!
Tacy sami idioci są wszędzie. W Polsce, Anglii, Niemczech. Zawsze kurwa narzeka, nic nie docenia, nic mu nie pasuje, zawsze uważa że wszystko jest przeciw niemu a prawda jest prosta - jesteś kurwa nieudacznikiem i nie potrafisz sobie poradzić w społeczeństwie tak jak inni ktorzy się edukowali, są mądrzejsi od ciebie. Więc jeszcze raz, wypierdalaj, nie potrzebujemy Cię w naszym wielkim, sprawnym, dumnym kraju. Każdy kraj ma swoje problemy, ale na pewno ciulu nie będziesz porównywał mojego kraju z Koreą Pólnocną.



A ty przepraszam sobie nie poruchałeś \ nie zostałeś poruchany że tak srasz ogniem ?

Co do tematu . Wczas że w koreii jest burdel ... jakieś kurwa 90 lat wam umkneło
Zgłoś