18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
To nie żart, to Korea Północna.



Pewien Japończyk podzielił się ze światem posiłkiem, który podano mu w północnokoreańskich liniach lotniczych Air Koryo. Poczęstunek składa się z soku w plastikowym kubku (do wyboru jabłkowy i pomarańczowy), bułki oraz hamburgera z dwoma plasterkami cebuli i kotletem, który można posmarować majonezem. A co serwują w klasie biznesowej? To samo, tyle że na ciepło - bo tylko w biznesowej obsługa ma do dyspozycji mikrofalówkę.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-02-17, 20:31
a co jedzą ci co do kotła węgiel sypią ?
Zgłoś
Avatar
Alwaro 2012-02-17, 20:35 2
A jaka była cena biletu? Pewnie przewoźnik to coś w stylu w chuj tanich linii lotniczych gdzie bilet jest tańszy niż przejazd autobusem i jeszcze skośnooki narzeka na żarcie. Skąpił na bilet oni poskąpili z jedzeniem. Niech się cieszy ze nie oszczędzali na paliwie.
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2012-02-17, 20:39 3
Niech się cieszy że w ogóle my żreć dali
Zgłoś
Avatar
exec 2012-02-17, 20:49
dobrze ze nie miska z ryzem
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-02-17, 20:52
I tak lepiej niż w polskim szpitalu - dwa suche kawałki chleba wielkości pudełka zapałek i kosteczka masła wielkości monety 5gr.
Zgłoś
Avatar
marna 2012-02-17, 20:56 2
jak za drugim razem bułkę otworzył, to myślał, że coś więcej tam znajdzie?
Zgłoś
Avatar
paww 2012-02-17, 20:58
Spodziewałem się wystających łapek psa, a tu wszystko ładnie zmielone. Damn ...
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-17, 20:58 38
No i chuj z tym. Był ktoś z was w Korei w ogóle? To tak jak z USA za PRL-u, upadek, bieda i nie wiadomo co kurwa jeszcze. Nie mam kasy żeby polecieć i zobaczyć jak tam jest naprawdę to mnie to średnio interesuje. Natomiast siedzę tu w Polsce i widzę dzieci mdlejące z głodu w szkołach, ludzi umierających w kolejkach do lekarza i zakłamanych polityków, a raczej złodziei. Tym właśnie powinniśmy się interesować, a nie tematami zastępczymi typu co się je w koreańskich samolotach. U nas w cale nie jest lepiej.
Zgłoś
Avatar
takija 2012-02-17, 21:01
Jeszcze im źle?!
Zgłoś
Avatar
Rayanpeter 2012-02-17, 21:05
To chyba do Egiptu nie leciałeś
Zgłoś
Avatar
Nihilus 2012-02-17, 21:22 7
Ja-ah-qu-ub-el nie podniecaj się tak
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-02-17, 21:38 1
tia bułka to nie ryż co do kujwy cing ciang ciong tu odpiejdajasz

dostał hamburgera wersje okrojoną podgrzewaną pod pachą i jeszcze kurwa źle? niech wraca na pola ryżowe wpierdalać ryż a nie marudzić
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-02-17, 22:36
@rockface123
i nie trafiłeś, bo akurat Japonia jest miodzio rozwinięta
Zgłoś
Avatar
lapsikoss 2012-02-18, 6:34 7
@Ja-ah-qu-ub-el
Nie zapomnij wspomnieć, że to Tusk zadzwonił do władców Sadistic.pl żeby wrzucili to na główną, coby sprytnie odwrócić naszą uwagę od ACTA i wysokich cen.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie