18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
Avatar
pierdylion83 2024-09-05, 20:19 2
mygyry napisał/a:

Liczyłem na drugą rundę jak wstał i zaczął się odgrażać



miejmy nadzieję, że druga znajdzie się na hardzie
Zgłoś
Avatar
johnnyy 2024-09-05, 20:22 7
Koleś chyba lubi dostawać wpierdol ... Co najmniej jednego zęba już nie ma
Zgłoś
Avatar
Murgrabia 2024-09-05, 20:27 4
Gdzie Wy tam Ukra widzicie ?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-05, 20:28 2
Lekcja wychowania społecznego, fizycznego i historii.

Brawo, jeszcze nadzieja nie umarła...
Zgłoś
Avatar
ARock 2024-09-05, 20:31 9
Za mało dostał, bo jeszcze pyskuje 💩
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-05, 20:34 9
TwójCzarnyPan napisał/a:

Tam zaraz naćpany. Zapomniał, że nie jest w internecie.
A propos Ukraińców, zastanawiam się ilu nakręconych przez wakacje antyukraińskim hejtem z internetu małolatów obskakuje teraz wpierdol od swoich ukraińskich kolegów ze szkoły.



Założę się, że mniej niż ty dziś obskoczyłeś czarnych pał. Uraczył cię jakiś hebanowy książę czy może swojską banderowską przyjąłeś?
Zgłoś
Avatar
Niewychowany 2024-09-05, 20:34 2
Dlaczego takiej odsieczy na froncie nie robi to upainskie ścierwo?
Zgłoś
Avatar
pajdaq 2024-09-05, 20:44 1
aż oplułem monitor ze smiechu
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-05, 20:48 4
Bul_od_bytu napisał/a:

Założę się, że mniej niż ty dziś obskoczyłeś czarnych pał. Uraczył cię jakiś hebanowy książę czy może swojską banderowską przyjąłeś?


Ciężkie masz życie bracie, tak wiecznie w ukryciu. Radzę ci, zamiast tyle fantazjować o obciąganiu pał, przełam się i w końcu jakąś obciągnij. Marzenia trzeba spełniać, inaczej człowiek cierpi.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-05, 20:51 6
TwójCzarnyPan napisał/a:

Ciężkie masz życie bracie, tak wiecznie w ukryciu. Radzę ci, zamiast tyle fantazjować o obciąganiu pał, przełam się i w końcu jakąś obciągnij. Marzenia trzeba spełniać, inaczej człowiek cierpi.



Uspokój się z tą projekcją
Pytam ciebie jako znanego tu miłośnika czarnych pał więc nie bądź taki skromny i nie odwracaj kota ogonem
Zgłoś
Avatar
dokart 2024-09-05, 20:53 2
Takich filmików nie da się obejrzeć raz.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-05, 21:20 4
Bul_od_bytu napisał/a:

Uspokój się z tą projekcją
Pytam ciebie jako znanego tu miłośnika czarnych pał więc nie bądź taki skromny i nie odwracaj kota ogonem


Twoja obsesja na tym punkcie wyraźnie wskazuje na głęboko skrywane i tłumione pragnienia. Nie duś tego w sobie, to na nic. Poszukaj w internecie, są takie strony, gdzie znajdziesz właściwą i dyskretną osobę. I jeszcze odbyt ci czule wymasuje, nie będzie już boleć. Odkryjesz radość życia, a ksywkę zmienisz na Radość_od_bytu.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2024-09-05, 21:23 3
Nie wiem , ja tam ukraińskiego nie słysze.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-05, 21:24 6
TwójCzarnyPan napisał/a:

Twoja obsesja na tym punkcie wyraźnie wskazuje na głęboko skrywane i tłumione pragnienia. Nie duś tego w sobie, to na nic. Poszukaj w internecie, są takie strony, gdzie znajdziesz właściwą i dyskretną osobę. I jeszcze odbyt ci czule wymasuje, nie będzie już boleć. Odkryjesz radość życia, a ksywkę zmienisz na radość_odbytu.



Widzisz drogi zmywaczku. Musiałbyś się najpierw nauczyć czytać ze zrozumieniem żeby bawić się w dawanie rad. Z drugiej strony patrząc na to co przeciętnie masz tam na ulicach to nie dziwię się, że wybrałeś czarne mięcho i jeszcze zachwalasz innym
Zgłoś
Avatar
Lukash2107 2024-09-05, 21:26 3
3 razy obejrzałem i nadal cieszy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie