18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
chujciwcycki 2013-01-18, 23:53
Jaki wokal japierdole.
Zgłoś
Avatar
pawed 2013-01-18, 23:55
ciekawe kto z was zrozumial pojecie polityka afirmacyjna
Zgłoś
Avatar
siba 2013-01-19, 0:03 8
Korwin jaką ma pompę z idiotki
Zgłoś
Avatar
MaszHunta 2013-01-19, 0:03
wodziryjka głupia pizda
Zgłoś
Avatar
Teli 2013-01-19, 0:32 1
szkoda wgl tutaj wchodzić i czytać 90% głupich komentarzy bo nie zrozumieliście przesłania... to tak na marginesie ;/
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-01-19, 1:07
O, widzę kolega też śledzi fanpage JKM.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-01-19, 1:35
Kris LaMuerte napisał/a:



Gardło jej się ścisnęło z tremy, że musi przemawiać, gdy po jej prawicy zasiada nie kto inny jak legendarny JKM.



Taa... Paradoksalnie idol każdego młodego lewaka, który przekonany jest o swym prawactwie - w końcu najczęstszym argumentem za "lepszością" JKM, jest: "bo on chce zlikwidować podatki"... A wy narzekacie na brak perspektyw...

Powiedzmy sobie jasno i otwarcie: bogaci i średniozamożni by zyskali na polityce Kurwina... Biedni by zdechli z głodu.

siba napisał/a:

Korwin jaką ma pompę z idiotki



Spróbuj przeczytać ze zrozumieniem choćby jej doktorat (na co, gwarantuję ci, nie starczy tobie wiedzy, a być może i intelektu), później dopiero zajmij się wydawaniem tego typu sądów. Choć fakt - tutaj WYSZŁA na idiotkę.

p.s.
Nie próbuję bronić tu jej poglądów. Pragnę jedynie was zapewnić, że nie ma wśród wysokich naukowców debili. Może o kontrowersyjnych poglądach... Debili jednak nie ma.
Zgłoś
Avatar
k................0 2013-01-19, 1:52
Korwin Rządzi
Zgłoś
Avatar
konkretjak150 2013-01-19, 2:42
osa79 napisał/a:

który pedał ma maturę ??



Z takim pytaniem to się udaj na zjazd SLD, albo ruchu palikmiota.
Zgłoś
Avatar
hardox 2013-01-19, 5:26
ja myślę że ona ma kutasa
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-01-19, 8:46 1
osa79 napisał/a:

widzę że tu sami uczeni a który pedał ma maturę ?? bo ta Pani ma profesora czyli więcej niż wasza cała pisowska familia !!! ^^


dionizodoros napisał/a:

Spróbuj przeczytać ze zrozumieniem choćby jej doktorat (na co, gwarantuję ci, nie starczy tobie wiedzy, a być może i intelektu), później dopiero zajmij się wydawaniem tego typu sądów. Choć fakt - tutaj WYSZŁA na idiotkę.



Ta kobieta kretyni ze swojej dziedziny czyli ekonomii stwierdziła na poważnie że jak mamy kryzys i wielu nie pracuje to trzeba tych co pracują obłożyć jeszcze wieszymi podatkami żeby stworzyć pracę dla tych bez pracy... Po czymś takim nie można traktowac na poważnie tego że ma "prof." przed nazwiskiem. To ma takie znaczenie jak to że pragnę tytułować się Międzygalaktycznym Super-Prezydentem Ziemi...

dionizodoros napisał/a:

[...]w końcu najczęstszym argumentem za "lepszością" JKM, jest: "bo on chce zlikwidować podatki"... A wy narzekacie na brak perspektyw...


Bo na tym polega idea wolności. Że państwo się od ciebie odpierdala.
Zgłoś
Avatar
osa79 2013-01-19, 8:55
proszę jak się pieski rozszczekały ^^
Zgłoś
Avatar
Cryan 2013-01-19, 9:04 3
osa79 napisał/a:

który pedał ma maturę ??


Bo ja wiem? Twój stary? Brat Twój? Kurwa, może Ty? Chuj Was pedałów wie. W ogóle co za zagadki gościu zapodajesz?
Zgłoś
Avatar
MrSpook 2013-01-19, 9:07 2
90% tytułów prof. zdobytych za komuny jest chu... wart, 10% zapier... na renomę katedry, a reszta załatwiona przez lepsze układy z PZPR...
Zgłoś
Avatar
Brzeszczot w dupie 2013-01-19, 9:22
I co z tego, że ma profesora? To nie zmienia faktu, że jest pojebana i ma wkurwiający głos.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie