18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Postęp i nowoczesność dopada także domowe zwierzęta. Kot i pies nie są w stanie zrobić porządku ze szczurem :idzwch*j:




2019-11-14, 14:14
Jakby michy nie dostały przez dwa dni to by się tylko zastanawiali który, którą połowę bierze

2019-11-14, 14:18
To przez bezstresowe wychowanie, tak właśnie rosną pedały w rurkach :!:

2019-11-14, 14:47
sami byście sp***alali przed szczurem a na psa psioczycie

2019-11-14, 15:01
One go wzywają do poddania się.

2019-11-14, 15:11
Typowe socjalne nieroby, przy czym jeden udaje że cos robi. Obydwa do wora i za burte bo widze ze jakas woda za płotem. A przed tym jebnac porzadnie o sciane az by sie zesrały.

2019-11-14, 15:22
Taki chlew to wygląda na jakąś azjatycka kuchnię, wszystkie pójdą na talerz więc nie znają hierarchii- nie ma o co się przypie**alac

2019-11-14, 15:35
Niemcy VS uchodźcy

2019-11-14, 15:40
... a wszystkie psy i koty to pedały i ch*j.

2019-11-14, 15:59
Te małe ch*jki co nazywają się yorki takiego szczura w średniowieczu zjadały na śniadanie. Poczytajcie sobie nawet na mądrej wikipedi

2019-11-14, 16:08
sensualna napisał/a:

sami byście sp***alali przed szczurem a na psa psioczycie



Bo nie jestem łowcą aby ganiać za szczurem, od tego mam naturalnego drapieżnika, który powinien polowac na gryzonie
Człowiek nie jest takim łowcą, kot, pies już tak, dziwna moda się teraz zrobiła, żeby trzymać zwierzę dla ozdoby, na wsi pies albo pracuje albo zdycha.
I nikogo nie obchodzi, że nie potrafi polować, jak nie jest samodzielny w pracy to umiera.

Tak samo co to za kot, co nie potrafi myszy upolować?
Ja mam łapać mysz?
I potem jeszcze kotu sypać karmy do miski?

2019-11-14, 16:40
Kot cwaniak czeka aż pies ogarnie temat.

2019-11-14, 17:18
Czy u kotów i piesków działa ruch LGBT+?

2019-11-14, 17:36
bo to czelabiński szczur bojowy hodowany tylko w jednym celu: walki z pitbulami w klatce. Ten szczur widać zagryzł już niejednego dresiarskiego psa w typie amstafa

2019-11-14, 17:54
AntyMuslim napisał/a:

To przez bezstresowe wychowanie, tak właśnie rosną pedały w rurkach



Wiewór napisał/a:

One go wzywają do poddania się.



poligon6 napisał/a:

Typowe socjalne nieroby, przy czym jeden udaje że cos robi. Obydwa do wora i za burte bo widze ze jakas woda za płotem. A przed tym jebnac porzadnie o sciane az by sie zesrały.



petrus19 napisał/a:

Niemcy VS uchodźcy



Goldmann napisał/a:

... a wszystkie psy i koty to pedały i ch*j.



McQurwa napisał/a:

Czy u kotów i piesków działa ruch LGBT+?



bleblebator1 napisał/a:

bo to czelabiński szczur bojowy hodowany tylko w jednym celu: walki z pitbulami w klatce. Ten szczur widać zagryzł już niejednego dresiarskiego psa w typie amstafa




Jesteście jak ten szczur, wyścig szczurów o wirtualne piwo... pie**olenie głupot by tylko pie**olić, tak zwane pie**olenie o "szopenie".