18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Blade ziele 2013-04-21, 19:47 80
POPIERAM!!! POPIERAM!!! Propagują właśnie taki syf a u progu czekają takie "syfki" jak: pedofilia, legalizacja homoseksualizmu, zoofilia. Śmierci życzę piewcom tego gówna. Tu nie chodzi o nas tylko o moje i ew wasze dzieci więc walczcie z tym tak jak ja i wyrażajcie jasno zdanie przeciwko takiemu choremu społeczeństwu.

Poza tym jak to jest, że mniejszość ma większe prawa niż NORMALNA większość...

Aha, no i demokracja to mit. Dziękuje:)
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-21, 19:51 12
Nastepny konserwatysta broni świata przed różnorodnością. Wyprowadź się lepiej do pustelni. Tam nikt ci nie będzie przeszkadzał.
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2013-04-21, 19:54 44
@ up - widzę, że takie zmiany są ci potrzebne. W końcu będziesz miał RÓŻNORODNOŚĆ i wybór: albo poruchasz zwierzę albo dziecko... kurwa...
Zgłoś
Avatar
CrashDW 2013-04-21, 19:54 16
@up pierdolę taką różnorodność...
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-04-21, 19:54 8
Jakby nie było mniejszość ma takie same prawa jak większość, tylko że domaga sie wiecej czyli chce się wywyższyć ponad normalnego kowalskiego. Chociaż sam jestem tolerancyjny to jestem świadom właśnie tych "potworków" jak pedo- i zoo- i dendro- kopro- i jestem temu przeciw.
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2013-04-21, 19:55 19
Przede wszystkim to "wy" wypierdalajacie do pustelni i tam się jebcie aż wam dupa na lewą stronę się wywinie a nie w normalnym społeczeństwie się praw domagać.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-21, 19:57
Blade ziele napisał/a:

@ up - widzę, że takie zmiany są ci potrzebne. W końcu będziesz miał RÓŻNORODNOŚĆ i wybór: albo poruchasz zwierzę albo dziecko... kurwa...



Ty oczywiście popadasz w przesadę. Nikt nie będzie legalnie ruchał zwierząt ani dzieci. Weź się ogarnij.
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2013-04-21, 19:58 5
@ up - a co według ciebie znaczy termin "legalizacja"?
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-21, 20:02 3
Blade ziele napisał/a:

@ up - a co według ciebie znaczy termin "legalizacja"?



Na pewno nie przyzwolenie na pedofilię i zoofilię. W żadnym państwie, nie licząc jakichś dzikich bantustanów nie jest to legalne, więc fantazje na temat totalnego upadaku cywilizacji możesz sobie odpuścić.
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-04-21, 20:05 7
@Koniec Świata
Tu nie chodzi o to co jest legalne ,a co nie jest. Np. marysia legalna nie jest, ale każdy ją palił.
Tu chodzi o to do jakich zachowań dochodzi coraz częściej, czyli jakie patologiczne zachowania się nasilają poprzez coraz większe moralne przyzwolenie społeczeństwa...
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2013-04-21, 20:08 3
Ale Końcu Świata.. to właśnie się dzieje obecnie.. nie podoba mi się to.. ok może nikt nie powie "od dziś można jebać dzieci" ale już tłumaczenie tego "zaburzeniem" to będą z nich zamiast robić "oprawców" to będą to ofiary tychże zaburzeń i tak się kurwy bronić będą. Przyznasz mi rację czy nie? Dlatego miec praw nie powinni, bo ci ktoś powie, że to on też jest poszkodowany, że nie chciał, że to przez jego psychikę. Gdyby tylko wiedzieli, że za to grozi odcięcie jaj bez znieczulenia uwierz, że życie byłoby bezpieczniejsze:)
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-21, 20:18 3
@Blade ziele

To, że ktoś sobie coś mówi to nie ma żadnego znaczenia. Zwolennicy legalizacji pedofilii, zoofilii czy nekrofilii to mikromargines, który ma gówno do gadania (pewnie 90% z nich siedzi za kratami). Osobiście nigdy nie widziałem, żeby ktoś chciał to legalizować. Nawet jeśli ktoś wyjdzie z takim czymś na ulicę, to pewnie dostanie wpierdol, albo zostanie zwinięty do suki, bo nie potrafię sobie nawet wyobrazić, żeby jakakolwiek władza pozwoliła na manifestację tego typu haseł. Zastanów się trochę zanim zaczniesz panikować.
Zgłoś
Avatar
bartosznowak997 2013-04-21, 20:24 20
cywilizacja białego, dumnego człowieka już zaczyna powoli upadać... niedługo wszystkie dewiacje i różnego rodzaju zboczenia będą dozwolone, bo przecież nie można "krzywdzić" mniejszości... ach te jebane lewaki i ich pierdolona logika... ps. panie koniec świata nie zapominaj co to jest kultura i tradycja narodowa, która przez tą "różnorodność" zaczyna powoli zanikać... a zresztą... huj ci w dupe lamusie
Zgłoś
Avatar
uzdrowiony1974 2013-04-21, 20:31
to nic innego, jak zlepek tendencyjnych "foci". Trzeba być ślepcem żeby nie odróżnić zboczeń, od tego co naprawdę jest wartościowego w szeroko rozumianym postępie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie