18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Avatar
Antoni79 2023-07-01, 7:10 5
Ani trochę nie jest mi ich żal. Karma wraca. Niemcy spedaliły się i zaczerniły, a teraz włochate Niemki ruchają dzikie czarnuchy a reszta pierdoli się w dupę bo taka moda. Hitler w grobie się przewraca. Głupio zabrzmi, ale tę część Europy wyprowadził genetycznie na prostą a lewactwo w 5 lat zniszczyło światowe mocarstwo. Tego robactwa już nikt nie wypleni, bo nikt na to nie pozwoli. Polityka Hitlera doprowadziła do powstania dobrej bazy rozwojowej. Wytruł 7ydów, pedałów, dałnów i zostawił karne, czyste społeczeństwo, które w każdych warunkach odbuduje się do mocarstwowości w 10 lat. Zrobił doskonałe podstawy struktur, które odbudowują państwo przemysłowo, gospodarczo. Oni jako państwo byli po wojnie w gorszym stanie niż my, bo jeszcze pod rozbiorami.

Francja to kurwy. Gorsze niż Niemcy w ubiegłym wieku bo już daleko wcześniej dokonywali ludobójstw na dużą skalę. Wycięli gilotyną 95% szlachty i duchowieństwa, a Napoleon to nie był Dalaj Lama. Te ich czarnuchy to zapłata za kolonializm.
Zgłoś
Avatar
Dominikku 2023-07-01, 9:54
W ameryce powinno się co sezon robić odstrzał czarnych i latynosów co sezon tak jak u nas z dzikami.
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2023-07-01, 11:13
Jeszcze tego nie wiemy, ale Hitler 2.0 się już urodził.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-07-01, 12:51
Małpy do gazu
Zgłoś
Avatar
TheszczurosawTMPL 2023-07-01, 13:48
Jak w zoo, odglosy te same
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-07-01, 15:15 1
Zgłoś
Avatar
andrew31 2023-07-01, 15:32
Moje pytanie jest takie. Dlaczego nie słychać strzałów? Przecież jak niebezpieczne zwierzęta atakują ludzi trzeba odstrzelić.
Zgłoś
Avatar
Devill11 2023-07-01, 16:28
A gdzie policja?
Zgłoś
Avatar
Doman1 2023-07-01, 17:13 1
Ja się dziwię, że jeszcze policja nie wychodzi z karabinami i nie strzela do nich wszystkich jak leci bez pierdolenia się z małpiszonami...
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2023-07-01, 18:40 2
Czemu jeszcze nie ma stanu wyjątkowego/wojennego? czemu nie ma wojska i nie strzelają do czarnuchów jak Policja strzelała do górników za Tuska ?
Zgłoś
Avatar
bakubakubaku 2023-07-03, 21:12
flejtuch napisał/a:

Nawet odgłosy małpy wydają skurwysyny....



To plemie z Wakandy z czarnej pantery
Zgłoś
Avatar
Córka_Spawacza 2023-07-19, 4:08
flejtuch napisał/a:

Nawet odgłosy małpy wydają skurwysyny....



No bo to małpy są
Zgłoś