18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:17
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
Kapral Poproszek 2012-08-09, 9:17 6
Wyje jak pies, trochę dziwne te ujęcia, najpierw człowiek o ciemnym pigmencie skórnym siedzi z dwoma kolesiami o ciemnym pigmencie skórnym na tyle busa. W kolejnym ujęciu postrzelony w fallusa koleś o ciemnym pigmencie skórnym wydaje z siebie odgłosy jak tarzan i jest znowu na tyle. Ciekawe czy dostał w pisanki czy parówkę.
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2012-08-09, 9:19
@up.
Wszystko przez jebany Pigment!!!

Co do pytania. Mam nadzieje ze mu wszystko rozjebalo.
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-08-09, 9:24
Kolesi w białych koszulkach było czterech a typ w czarnej jeden. Typ w czarnej wychodzi z autobusu, a czterech w białych zaczyna uciekać i strzelają. Gdzie sens gdzie logika?
Zgłoś
Avatar
A................N 2012-08-09, 10:06 8
Tam nie ma logiki.. tam są czarni.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-08-09, 11:35 3
taka tam mała sprzeczka o banana
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-08-09, 12:07 38
Rozjebało mnie jak grube coś w 0:54 próbowało paść na podłogę ale nie zmiesciło się między siedzeniami
Zgłoś
Avatar
fullgaz 2012-08-09, 17:18
Zauważcie że jeden z tych w białych koszulkach, przy wychodzeniu z autobusu, zdzielił tego w czarnej w łeb lekko, czarny widocznie się zagrzał chciał wyjść ''pogadać'' ale go ostudzili dość szybko ...
Zgłoś
Avatar
Raflik 2012-08-09, 17:52 3
jakbyscie tak zauwazyli to ten co dostał w jaja to sam sie tak załatwił poniewaz co on wyciaga ze swojego plecaczka ?? pewnikiem broń poniewaz sam na 3 napewno by nie wyszedł i tym trafem sam się poszczelił wysiadając "wypadając" z autobusu
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-08-09, 22:35
po co tak wyje i tak dostanie 3 dni zwolnienia chorobowego i sie wyleczy i dalej na plantacje
Zgłoś
Avatar
SmokeTatum 2012-08-09, 22:43
Tez wlasnie po kilkukrotnym ogladnieciu wykumalem ze ten w czarnej koszulce, nie wiem w jaki sposob bo chyba trzeba byc czarnym zeby taki manewr odjebac, moze go drzwi przycisnely? W kazdym badz razie wyglada na to ze sam sie postrzelil.
Zgłoś
Avatar
o................c 2012-08-09, 22:46
dokladnie odnislem takie samo wrazenie ale mi sie wydaje ze trzyma gnata w spdniach i mu sie zablokowal przy wyjmowaniu
Zgłoś
Avatar
Prowokator 2012-08-09, 22:49 4
Przeskanowałem dokładnie to nagranie i powiem wam jak było wg. mnie

Ten w czarnej koszulce wyjął gnata z plecaka i chciał wybiec za nimi, ale w momencie strzału zamknęły się przed nim drzwi i spluwa odchyliła mu się w kierunku krocza. Z bólu wypadł z autobusu, ale szybko wrócił i sobie poskomlał w środku...
Zgłoś
Avatar
Frank Drebin 2012-08-10, 0:30
To wygląda trochę tak jakby on sam się postrzelił bronią którą ma w kieszeni gdy padają strzały goście w białych koszulkach nawet niczym nie mierzą w tę stronę

Albo jestem najebany;pp

albo się wyjebał na bron która wyciągnął z plecaka

uuuuu... mam wypite
Zgłoś
Avatar
cinu314 2012-08-10, 1:02
dźwięki w tle brzmią trochę jak dubstep :O
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie