18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Premier Słowacji został postrzelony zgłoszony przez Dżepetto
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Yolanda 2024-05-16, 0:10 2
Dieta bogata w żelazo, cynk... ołów.
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-05-16, 0:42 1
Policjant pierwszy spierdolił xD
Zgłoś
Avatar
onucek 2024-05-16, 0:44
Roskosmos napisał/a:

Policjant pierwszy spierdolił xD



Zabezpieczał tyły i oceniał sytuację z dalszej perspektywy, by dać kolegom wskazówki po akcji xD
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-05-16, 0:53 1
Roskosmos napisał/a:

Policjant pierwszy spierdolił xD



Się śmiej ale tak samo by wyglądało jakby ktoś se stwierdził że on to życie pierdoli ale przed tym to sobie zrobi polowanie w środku miasta z karabinem. By ludzie czekali 20 min na wsparcie bo oni nie są przeszkoleni i się boją
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2024-05-16, 0:58
darnext123 napisał/a:

Się śmiej ale tak samo by wyglądało jakby ktoś se stwierdził że on to życie pierdoli ale przed tym to sobie zrobi polowanie w środku miasta z karabinem. By ludzie czekali 20 min na wsparcie bo oni nie są przeszkoleni i się boją


20 minut to oni by broni długiej nie pobrali z magazynów O dojeździe SPAT to można myśleć w godzinach jeżeli to nie miasto wojewódzkie...
Kiedyś brałem udział w ćwiczeniach ze SPAT i miejscową policją, no i patrol, który nas miał zatrzymać ( a wszyscy mieliśmy kałachy) wyskoczył w hełmach, kamizelkach i z kałachami Ja miałem PKMa i mi się ich żal zrobiło Teraz pytanie, który patrol policji jeździ tak uzbrojony
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-05-16, 3:16 4
Prasa zagraniczna całkiem jasno i bez ogródek pisze że "Europa PLANUJE wysłać WOJSKA na upainę !😡NA POCZĄTEK FRANCUSKIE I POLSKIE!😡POLSKE!"👹👹👹👹👹No,Duda!Jeżeli POPEŁNISZ WOBEC POLSKI TAKĄ ZDRADĘ-PRZEKLNĘ CIĘ!DO 10-go POKOLENIA!👹👹👹Obym w dniu wyborów prezydenckich,idąc głosować na ciebe-POŁAMAŁA NOGI!😡😡😡Teraz poznałam WIELKĄ MĄDROŚĆ KACZYŃSKIEGO!Wiedział co się święci,dlatego oddał władzę!NIE CHCIAŁ UCZESTNICZYĆ W TEJ ZDRADZIE POLSKI!😡No;i wiadomo,dlaczego od dwóch lat..nie miał ochoty oglądać osobiście swego prezydenta...Tfusk już zapowiedział,że "jesteśmy w przedeniu wojny" i on Polskę w tę wojnę chętnie wpakuje!😡Zrobi to Z ROZKOSZĄ!😡Prezydent nas nie obroni,bo,zwłaszcza po dzisiejszym zamachu-zapewne mu..nogawki spodni łopocą ze strachu...😡
Zgłoś
Avatar
Alosza 2024-05-16, 3:30 1
Żaden Spaślak nie potrafił przeskoczyć przez barierki, a od strony publiki zabezpieczenie pozwoliło by dziadek wystrzelił 5 strzałów w tym 3 celnie. Kompromitacja słowackiej ochrony.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-16, 5:11
Nasi pewnie byliby podobnie profesjonalni. W państwie z gówna i dykty nasze "służby" nadają się tylko do kręcenia lodów albo uprzykrzania życia obywatelom
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2024-05-16, 12:20
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2024-05-16, 15:57
Sunday napisał/a:

,



THX!
Zgłoś